Radwanská odchází z tenisu ve 29 letech

Agnieszka RadwanskaBývalá světová dvojka a šampionka WTA Finals 2015 Agnieszka Radwanska odešla z tenisu ve 29 letech.

Radwanska získala 20 titulů WTA ve své kariéře, včetně finále WTA v Singapuru před třemi lety, a dosáhla finále Wimbledonu v roce 2012 a stala se první polskou hráčkou, která to dotáhla tak daleko na grandslamovém turnaji dvouhry v otevřené éře.Nicméně, protože se nepodařilo dostat přes čtvrté kolo grandslamu od 2016 Australian Open semifinále, současný světový počet 75 oznámil její odchod ze sportu.

'Po 13 letech závodního hraní tenisu jsem se rozhodl ukončit kariéru,' napsala Radwanska na Facebook.

„Nebylo to snadné rozhodnutí. Jsem vděčný, že mám tolik zvláštních vzpomínek, včetně 20 titulů WTA, mistrovství WTA v Singapuru, finále Wimbledonu a mnoho dalších.„Bohužel už nejsem schopen trénovat a hrát tak, jak jsem byl zvyklý, a v poslední době mé tělo nemůže dostát mým očekáváním.

'S ohledem na své zdraví a těžká břemena profesionálního tenisu musím přiznat, že nejsem schopen tlačit své tělo na požadované limity.'

'Zavěsím raketu a rozloučím se s profesionálním turné.'Radwanska získala svůj první titul WTA v roce 2007 a poslední v roce 2016 a předseda WTA Steve Simon řekl, že její dopad bude trvalý.

dvojka v tenise znamená

'Agnieszka ztělesňuje vlastnosti, které z ní dělají skutečného šampiona, na hřišti, kde podávají světové výkony a neuvěřitelné projevy atletiky, a mimo hřiště svou rozvahou, profesionalitou a podporou pro ostatní hráče,' dodal.

'Agnieszka zanechává ve hře odkaz po celém světě a jménem WTA bude opravdu chybět.'

Populární Problémy

Není nic otravnějšího, než vidět, jak jasná ledová vrstva na spodní straně tenisek s věkem žloutne. Naštěstí je k dispozici řada produktů, které vám pomohou rozmrazit podrážky. Chcete -li začít, umyjte si spodní část podrážky ...

Zde je návod, jak sledovat film Nejnebezpečnější zvíře ze všech online bez kabelu. Premiéru má v pátek 6. března ve 20 hodin. ET/PT na FX.

Buffalo a Arizona State se setkávají v prvním kole turnaje NCAA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Patelární tendonitida je odborný termín pro zánět šlachy, který prochází kolenem. Je to velmi časté zranění mezi sportovci, zejména běžci, skokani a vzpěrači. Špatná tendonitida je bolestivá a může vás dostat ven ...