Jak sledovat sérii HBO „Los Espookys“ online zdarma

GettyNová řada HBO Espookys premiéry dnes večer, 14. června, ve 23:00 ET; půlhodinová komedie, kterou produkují Lorne Michaels a Fred Armisen, bude vysílat svoji šestidílnou první sezónu každý týden v tomto časovém úseku v pátek večer.

Seriál má premiéru v pátek 14. června ve 23 hodin. ET/PT na HBO. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Espookys epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Kanál HBO společnosti Amazon Prime

protišokový lékař tenisový loket opěrný popruh

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Espookys epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video .Pokud nesledujete živě, kanál Amazon HBO je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude obsahovat Espookys epizody, jakmile poprvé vysílají živě.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Espookys vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

tenisové míčky v sušičce bezpečné

Pokud nesledujete živě, kanál Hulu HBO je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude obsahovat Espookys epizody, jakmile poprvé vysílají živě.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Espookys vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace PS Vue.

Pokud nesledujete živě, kanál HBO PS Vue je dodáván také s kompletní knihovnou HBO na vyžádání, která bude zahrnovat Espookys epizody, jakmile poprvé vysílají živě.

jak prát tenisky

Náhled „Los Espookys“

https://www.youtube.com/watch?v=cAbaVE8BDxk

V čele nové španělské hororové komediální série HBO stojí Fred Armisen, Julio Torres a Ana Fabrega. Armisen produkoval sérii spolu s Sobotní noční život tvůrce a výkonný producent Lorne Michaels, což dává smysl vzhledem k roli Armisena jako obsazení v SNL od roku 2002 do roku 2013.

tenisový volejbal nohou

Při popisu Espookys , HBO říká komedie sleduje skupinu přátel, kteří svou lásku k hororu proměňují ve svérázné podnikání a poskytují hrůzu těm, kteří to potřebují, ve vysněné latinskoamerické zemi, kde jsou podivné a děsivé prostě součástí každodenního života. Autoři show Ana Fabrego a Julio Torres také hrají v seriálu jako polovina Los Espookys, Tati a Andrés a Fred Armisen hraje opakující se roli Tico. Série také hraje Cassandru Ciangherotti jako Ursula a Bernardo Velasco jako Renaldo, završující kvarteto postav Los Espookys.

Oficiální synopse k jeho premiérovému dílu s názvem El exorcismo zní, že Renaldo získává své nejlepší přátele Andrése, Úrsulu a Tatiho, aby mu pomohl zorganizovat inscenovaný exorcismus, který povýší kněze nad žhavého nového kolegu, který si uzurpuje pozornost. Vzhledem k tomu, že většina pořadů je dodávána ve španělštině, jsou k dispozici anglické titulky, aby si diváci, kteří nemluví španělsky, mohli užít zážitek ze sledování.

Fabrega mluvil s Vulture o jejích zkušenostech s psaním a herectvím v první sezóně; vysvětlila, že Armisen ji a Torrese přivedl na palubu poté, co úspěšně předvedl premisu show na HBO, a dodal, že si myslím, že celá show - postavy, dějové linie, všechno - je opravdu odrazem citlivosti Julia a mě a toho, co si myslíme, že je zábavné , i když jsme oba napsali své postavy s ohledem na sebe ... Bylo to velmi spolupracující, oba jsme přispěli svými vlastními styly a smíchali je.

Před svou premiérou získala série pozitivní recenze, které ukazují uznání žánru ohýbajícího a často šíleného vesmíru vytvořeného v jeho příběhu. Podle Recenze odrůdy z nového komediálního seriálu je divoký a divný, posouvá hranice toho, co televize byla a měla by být, televize, která vám hrdě vrazí do tváře svou podivnou vlajku a odváží se vás zpochybnit. Rolling Stone říká že v Espookys bez ohledu na to, jak suše prapodivné věci jsou, mezi titulními postavami je pocit kamarádství a optimismu, který je nakažlivý. Hranice mezi komedií a hororem je často tak rozmazaná, že neexistuje a obě témata se v Los Espookys velmi přitažlivě shodují.


Naladit se Espookys na HBO, páteční noci ve 23:00 ET.


Populární Problémy

„B Positive“, nejnovější komedie Chucka Lorra, má premiéru ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody streamované online.

Jak udělat kaši. Ach, kaše. Snídaně už není klasičtější. Protože je to však tak jednoduché, každý má svůj vlastní způsob, jak to udělat (a jíst). Pokryjeme tři různé druhy kaše (ovesné vločky, rýži a ...

Disk Google je synchronizační systém, který sdílí soubory a ukládá data online. Umožňuje uživatelům ukládat soubory na jejich servery a integrovat soubory se zařízeními. Pokud máte chybu serveru, jedná se s největší pravděpodobností o neznámou chybu nebo ...

Sock omráčí Zvereva, aby prodloužil londýnské dobrodružství, Federer pokračuje dál.

Zjistěte, jak streamovat a sledovat patnáctou sezónu seriálu „Long Island Medium“, pokud nemáte kabel.