Jak se bavit se svými přáteli (dospívající dívky)

Máte pocit, že každý pátek večer trávíte posezením se svými dospívajícími kamarádkami a snažíte se vymyslet něco, co byste dělali? To může být docela nudné a frustrující - a rychlé. Místo toho, abyste strávili další víkend zíváním a procházením telefonu, měli byste hledat způsoby, jak si užít zábavu, kreativitu a vzrušující čas se svými přáteli. Nejdůležitější je, abyste se vzdali svých váhání a nezapomněli se jen bavit!

Metoda 1 ze 3: Zábava mimo dům

 1. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 1

  1 Dělat karaoke . Někdy nic nemůže být zábavnější než dělat karaoke se svými nejlepšími přáteli. Zpívat plíce ven a nechte své přátele natočit videokazetu nebo nahrávat na jiné záznamové zařízení. Vymyslete šílené taneční pohyby A prostě chovat se praštěně . Nebuď sebevědomý o tom - čím hůř jste na tom, tím větší zábava to bude. Pokud jste nervózní z toho, že zpíváte sami, ujistěte se, že si vezmete partnera nebo dva. Vyberte si staré písně z doby, kdy jste byli na základní škole, a bavte se, když si je budete páskovat z plných plic.
  • Pokud opravdu chcete být fantastickí, můžete si dokonce pořídit karaoke stroj, který budete vy a vaši přátelé používat doma, takže budete méně sebevědomí. Pamatujte však, že část zábavy při karaoke je ztrapnění před cizími lidmi.


 2. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 2

  2 Strávit večer výroba náramků přátelství a kuželky . Nemusíte být dobří, abyste si užili bowling. Přineste sadu na výrobu náramků a skupinu přátel do bowlingové dráhy a udělejte si srdce. Zatímco ostatní hrají bowling, všichni ostatní náramky přátelství , takže nikdy není nudný okamžik. Může to být zábavný způsob, jak dát dohromady přátele, kteří mají rádi bowling a výrobu šperků.
  • Bowling může být trochu nudný, pokud jste s velkou skupinou a budete muset navždy čekat, až na vás přijde řada. Výroba náramků na počkání to zvládne, takže budete mít vždy něco zábavného.
 3. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 3

  3 Vytvořte skluz 'n' snímek . Pokud je venku horké a vlhké počasí, jaký lepší způsob zábavy, než se namočit? Pozvěte své přátele na vodnatý den. Vytvořte skluzavku a položte plastovou plachtu na kopec. Ujistěte se, že jste jej přišpendlili na místo, aby nevyfouklo! Pak vezměte hadici a nalijte na ni vodu, zatímco vy a vaše dívky sklouznete dolů. Mít přátelský boj s vodním balónem poté osušte ručníky, limonádou a sušenkami.
  • Nemyslete si, že jste někdy příliš starý na skluzavku „n“! To může být skvělý způsob, jak nasměrovat své vnitřní dítě.
  • Můžete také získat fantazii a koupit si skluzavku „n“, ale není to tak zábavné, jako si vytvořit vlastní.
 4. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 4

  4 Hrajte softball . Nechte skupinu devíti nebo deseti přátel, aby s vámi vyrazili do parku na softball! Nikdo v tom nemusí být moc dobrý a hra nemusí být vůbec konkurenceschopná, i když můžete přidat zábavný bonus, například nechat poražené koupit pizzu pro vítěze. Naplánujte si hraní jen na hodinu nebo dvě a ujistěte se, že se nebudete brát příliš vážně. Společné hraní týmového sportu vám také pomůže spojit se s přáteli a zároveň se věnovat nějaké aktivitě.
  • Pokud se lidé nudí, ale chcete zůstat venku, můžete to udělat kolečka , hrát si kickball , nebo zkuste vyrobit lidskou pyramidu.
 5. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 5

  5 Udělejte si piknik . Pikniky nemusí být jen pro vás a vaši rodinu. Vyberte si pěkné víkendové odpoledne a pozvěte své přátele na piknik do parku, k jezeru nebo dokonce na dvorek. Vše, co potřebujete, je přikrývka a jednoduchá jídla, jako jsou sendviče, sýr a bageta, hrozny nebo nějaké hummusové a pita chipsy. Můžete si také vzít pizzu nebo dokonce nějaké sushi, pokud chcete být trochu kreativní. Důležité je, abyste se vy a vaši přátelé bavili tím, že budete sedět a odpočívat a jíst chutné dobroty, které jste přinesli.
  • Každý přítel může přinést něco jiného, ​​takže každý přispívá.
  • Poté, co skončíte s piknikem, můžete také přinést nějaké zábavné aktivity na hraní venku, jako je hod prstenem , badminton nebo létající talíř .
 6. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 6

  6 Užijte si den retro hřiště. Jistě si můžete myslet, že hřiště je pro děti na základní škole, ale nic vám nebrání v tom, abyste si s přáteli užili zábavný retro den na hřišti. Bavte se na několik hodin hrát na místním hřišti, houpat se, na kolotoči, běhat na skluzavce nebo si dokonce zahrát tetherball nebo lávovou značku. Pusťte své sebevědomí a užijte si tu chvíli.
  • Pokud jste se svými skutečnými přáteli, pak nemáte co dokazovat. Vědět, jak se bavit a uvolnit, je důležitější než jednat stejně vyzrále.
  • Pokud chcete mít hřiště pro sebe, jděte blíže k soumraku, takže je méně pravděpodobné, že by tam byly malé děti.
 7. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 7

  7 Hrát si honba za lidmi . Manhunt je další podceňovaná venkovní aktivita, která je ideální pro dospívající dívky. Manhunt je jen verze hry na schovávanou, která se hraje venku, normálně ve tmě. Pokud se chcete cítit bezpečněji, můžete hrát za soumraku a držet se blízko domova. Pointa je, že někdo je „to“, a zbytek lidí se rozptýlí v dané oblasti a najde dobré úkryt. Temný a venkovní prvek dodává hře extra zábavu a vzrušení.
  • Pokud si vás dotyčný všimne, můžete stejně uprchnout, jako byste to udělali v tagu. Jen se ujistěte, že jste v bezpečí, a bude to zábavný způsob, jak strávit několik hodin.
 8. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 8

  8 Jít na pláž . Pokud má někdo z vašich přátel licenci, udělejte si o víkendu zábavný celodenní výlet na pláž. Užijte si opalování, čtení časopisů o drbech, šplouchání vln nebo dokonce budování hrad z písku . Pokud jste na pláži poblíž promenády, užijte si procházku kolem ní, hraní karnevalových her a možná si dokonce zajezdíte. Pamatujte, že na pláž nikdy nejste příliš staří.
  • Každý má tu jednu kamarádku, která nesnáší jít na pláž, protože se bojí popálení. Ujistěte se, že ji přimějete, aby přišla a přinesla deštník, nebo si ho půjčila, aby byla šťastná.
 9. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 9

  9 Stiskněte a spořitelna . Strávit odpoledne v šetrném obchodě je jednou z nejzábavnějších věcí, které můžete se svými přáteli dělat. Vyberte si spořitelnu ve svém okolí a bavte se prozkoumáváním všeho skvělého oblečení a dalších nepředvídatelných věcí, které tam můžete najít. Dejte si za cíl, aby si každý koupil jen jednu položku a tu noc ji měl na sobě. Vyzkoušejte si všechny funky oblečení, které najdete, a dokonce si udělejte pár fotografií, abyste zjistili, jak cool nebo směšně vypadáte.
  • Klíčem je nebrat se příliš vážně. Nekupujete své plesové šaty; snažíš se jen pobavit.

Metoda 2 ze 3: Zábava doma

 1. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 10

  1 Uvařte společně gurmánské jídlo. Pozvěte dívky na večer a uvařte si lahodné tříchodové jídlo. Předem se rozhodněte pro předkrm, hlavní chod a dezerty a ujistěte se, že máte všechny potřebné ingredience, až se tam všichni dostanou. Poté postupujte podle receptů a připravte si lahodné pochoutky pro sebe, ať už děláte salát z melounu nebo houbové rizoto . Zkuste si vybrat recepty, které jsou docela snadné a které netrvají příliš dlouho, abyste si mohli jídlo vychutnat, aniž byste museli vynaložit příliš mnoho úsilí.
  • Když se tam všichni dostanou, pusťte si nějakou zábavnou hudbu a přiřaďte každému určitý úkol, například „Elizabeth seká,“ „Veronika čistí zeleninu,“ „Maria vaří rýži“ atd. Mluvte a mějte se dobře! Můžete si také pustit nějakou hudbu na pozadí, aby to bylo zábavnější.
  • Pokud někdo z vašich přátel vaření opravdu nesnáší, nemusíte ji k tomu nutit, ale můžete ji dát do úklidu.
 2. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 11

  2 Tanec vaše srdce ven. Vychutnejte si stereofonní zvuk a zpívejte a tancujte své srdce u oblíbených písniček v rádiu nebo si pusťte oblíbená CD nebo písničky z iPodu, aby lidé zapůsobili. Bavte se tancem jako blázni, zatímco tančíte, nebo dokonce vytvořte sladěnou píseň v rytmu písně, na kterou tančíte. Nejdůležitější je, že vás nezajímá, jak vypadáte, a že jste odhodláni houpat si vlasy a vypadat jako blázen.
  • Můžete se dokonce navzájem naučit koordinované tance, například „The Wobble“ nebo „The Cupid Shuffle“, a bavit se flákat se nebo je dokonce předvádět pro své další přátele nebo sourozence.
 3. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 12

  3 Hrajte si se svým mazlíčkem . Další zábavná věc, kterou můžete dělat doma s přáteli, je hrát si se svým mazlíčkem. Vezměte svého psa na dvůr nebo do parku a hodte mu frisbee, nebo se střídejte a nechte lidi držet nebo pohladit vašeho křečka, Nibbles. Pokud máte koťátko, které si rádo hraje s jeho hračkou z peří, nechte své přátele, aby si s ním hrály, pokud ho to nepřekvapí. Můžete si myslet, že hraní s domácími mazlíčky je pro děti, ale ve skutečnosti to může být příjemná změna tempa i pro dospívající dívky.
  • Pokud vašeho psa potřebujete venčit, můžete ho všichni vzít na společnou procházku. To vám umožní spojit se se svým mazlíčkem a získat nějaké fyzické cvičení. Kromě toho nikdy nevíte, jaké roztomilé kluky můžete potkat, když jdete kolem.
 4. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 13

  4 Připravte si zmrzlinové poháry spolu. Jděte do obchodu s několika svými přáteli a získejte všechny potřebné přísady do zmrzlinových pohárů: zmrzlinu, banány, čokoládový sirup, maraschino třešně a drcené arašídy nebo cokoli jiného, ​​co chcete přidat do své oblíbené pochoutky. Můžete dokonce získat nějaké vaflové kužely, které rozdrtíte a umístíte na dno pro přidanou chuť. Poté si ve své kuchyni připravte večírek na zmrzlinový pohár a dejte si k tomu trochu sody nebo mléka.
  • Do svého oblíbeného dezertu můžete také přidat trochu postřiku.
  • Pokud máte nějaké přátele, kteří jsou proti zmrzlině, můžete místo toho použít mražený jogurt.
  • Karamelová omáčka může být stejně chutná jako čokoládová omáčka.
 5. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 14

  5 Hrajte staré hry z dětství. Můžete si myslet, že jste deskové hry přerostli a že jste příliš staří na to, abyste si je pořádně užili. Ve skutečnosti však můžete skončit zábavnou a hloupou nocí hraním starých her se svými přáteli, ať už hrajete Sorry !, Twister nebo šarády nebo jinou hru, kterou jste nějakou dobu nehráli. Nedělejte si tolik starostí s tím, že budete vypadat cool nebo dospělí, a místo toho se zaměřte na to, abyste se měli dobře.
  • Pokud máte staré deskové hry z dětství, jako je Pretty Pretty Princess, pak si je s přáteli můžete užít.
 6. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 15

  6 Žert zavolejte chlapcům víš. Dobře, takže žertovné hovory nemusí být zpravidla tím nejvhodnějším, co můžete udělat, a může vás to dokonce vést k potížím se zákonem, ale zavolat kluka, kterého znáte, a trochu ho škádlit nebo vyhodit stráž může být zábavný způsob, jak trávit čas. Zavolejte svou zamilovanost, svého přítele nebo kluka, kterého má někdo z vašich přátel rád, a bavte se maskováním svého hlasu a otázkou, zda si objednal pizzu, nebo ho požádejte, aby se co nejdříve ohlásil v ředitelně.
  • Zavolejte z telefonu osoby, jejíž číslo nemá, nebo vytočte číslo *67, pokud je to relevantní, pokud voláte z domova, aby vaše číslo nebylo identifikováno. Může být zábavnější volat z domova, protože pak si více dívek může poslechnout více telefonů, aby si vyslechlo vtipnou konverzaci.
 7. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 16

  7 Vytvořte zápisník . Nemyslete si, že scrapbooking je jen pro vaši matku a její přátele. Spojte se s několika svými blízkými přáteli, které znáte už dlouho, a sestavte si koš starých fotografií, starých poznámek a starých drobností a upomínkových předmětů, které vám připomínají vaše přátelství. V dnešní době lidé skutečně tisknou své fotografie méně a méně a může být hezké vytvořit si fyzický záznam o vašem přátelství. Může to být také zábavný způsob, jak se společně projít po paměťové dráze.
  • Jen se ujistěte, že se všechny dívky, s nimiž jste, nějakou dobu navzájem znaly, aby se někdo, kdo je ve skupině novější, necítil opuštěný.
 8. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 17

  8 Dejte si klasiku filmová noc . Pozvěte své přátele, aby se podívali na váš oblíbený film Audrey Hepburn nebo Hitchcock, prasklo vám popcorn a užili si tulení a sledování svých oblíbených filmů společně. Nejen, že se ponoříte do kultury, ale zároveň se budete bavit. Pokud je pro vás klasika příliš, můžete spárovat klasičtější film s něčím současnějším nebo mainstreamovým.
  • Filmová noc může být skvělou součástí spánku. Zvažte přidání přespání do mixu. Po sledování filmu s přáteli to může být přesně to, co potřebujete.

Metoda 3 ze 3: Bavte se módou a krásou

 1. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 18

  1 Jít prohlížet výlohy. Vydejte se do nákupního centra s cílem nekoupit jedinou věc. Místo toho, abyste pociťovali tlak na to, abyste si něco koupili nebo našli perfektní oblečení, stačí se projít po obchodním centru se svými přáteli a pobavit se při pohledu na všechno zábavné oblečení nebo funky designy, které vidíte v oknech různých obchodů. Ukažte své oblíbené nebo nejméně oblíbené oblečení a užijte si společné procházení. Místo toho, abyste se rozcházeli a chodili do svých oblíbených obchodů, držte spolu a dokonce spojte ruce, protože máte jinou zkušenost s procházkou po obchodním centru.
  • Řekněte si, že jedinou věcí, kterou si můžete koupit, je zmrzlina, preclík nebo nějaké čokoládové sušenky, takže si nemusíte dělat starosti s hledáním dokonalého oblečení.
 2. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 19

  2 Udělejte si focení. Oblečte si své oblíbené oblečení a bavte se tím, jak si navzájem fotíte každý den. Usilujte o pořízení alespoň 100 snímků pro daný den a poté vyberte ty nejlepší, se kterými vytvoříte fotoalbum. Můžete se také jen pobavit při fotografování, jak skáčete, děláte hloupé tváře nebo tancujete s vlasy, které vám lítají do obličeje. Mnoho lidí si stěžuje, že nemají dostatek fotografií se svými přáteli, takže můžete zapracovat na přidání některých fotografií do své sbírky.
  • Můžete dokonce fotografovat na různých pozadí, od nákupního centra až po lesy za domem. Hrajte si. Neberte to příliš vážně.
 3. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 20

  3 Vzhůru po mole. Chovejte se, jako byste modelka roztrhla své věci a oblékla si směšné oblečení, vysoké podpatky a nosila vlasy v propracovaných stylech. Získejte super seriózní výraz ve tváři, pusťte si intenzivní hudbu a projděte se po falešném mole, aniž byste se museli usmívat. Nechte své přátele sedět v hledišti a dívejte se vážně a rozdejte si módní časopisy, abyste získali další efekt.
  • Čím směšněji budete vypadat, tím větší zábava to bude. Noste odpadkový pytel a řekněte, že je to nejnovější futuristický trend.
  • Přilepte některé listy k bílému tričku a řekněte, že je to nejžhavější podzimní móda.
 4. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 21

  4 Navlékněte si na sebe make -up se zavázanýma očima. Zavažte oči a užijte si líčení tváří svých přátel. Až budete hotovi, sundejte si oči a sledujte, jak šíleně vypadají vaši přátelé! Můžete se takto střídavě nanášet na sebe a budete se chichotat nad výsledkem. Pokud chcete, můžete si vzít i nějaké fotografické důkazy! Jen se ujistěte, že jste v bezpečí a opatrní, a nestrkejte svým přátelům do očí ani jim neubližujte.
  • Pro větší zábavu můžete předstírat, že všichni vypadáte krásně, a chovat se, jako byste byli připraveni na noc ven, s make -upem rozmazaným po celých tvářích.
 5. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 22

  5 Proveďte výměnu oblečení. Nechte každého přinést odpadkový pytel oblečení, které už nechce. Potom střídavě ukazujte, co rozdáváte, a nechte své přátele zvednout ruce a nárokovat si položky. Může to být zábavný způsob, jak dobře využít staré oblečení a užít si zábavný večer se svými přáteli. I když není nárokováno všechno oblečení, můžete se také jen pobavit při zkoušení těch nejzábavnějších věcí.
  • Pokud si dva lidé nárokují stejnou položku, vytvořte pravidlo, jak ji získat. Mohou si zatancovat, zahrát si nůžky na papír nebo si zahrát soutěž. Výměně oblečení to dodá ještě zábavnější prvek.
 6. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky) Krok 23

  6 Uspořádejte večírek na výrobu šperků. Pokud ještě nemáte přítele, který je odborníkem na korálkování a výrobu šperků, stačí zajít do místního obchodu s řemeslnými výrobky a pořídit si korálky, nylonové provázky na náramky a náhrdelníky, háčky na náušnice a další nástroje, které byste ke svázání potřebovali to všechno dohromady. Pak se dejte dohromady se svými přáteli a užijte si společně společné tvoření.
  • Pořízení korálků a všeho dalšího, co k výrobě šperků potřebujete, může být trochu drahé, takže se o náklady předem podělte se svými přáteli.
  • Můžete také hledat inspiraci na internetu nebo si jen vyrobit, co vás napadne.
 7. Obrázek s názvem Bavte se se svými přáteli (dospívající dívky), krok 24

  7 Vzájemně si dělejte nehty. Místo drahých mani-pedi v obchoďáku se můžete vy a vaši přátelé střídat v tom, jak si budete navzájem dělat prsty na rukou a nohou, nebo si můžete jen tak natřít nehty při chatování s přáteli. Můžete také získat obtisky, falešné nehty nebo malovat blesky nebo jiné zábavné vzory na nehty. Pokud chcete získat fantazii, můžete si všichni dokonce namočit nohy do horké vody nebo si nejprve udělat levandulovou koupel pro nohy a ruce.
  • Nejen, že to vyjde levněji než do salonu, ale také si budete moci takto více povídat.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Podělte se o tipy na zábavné líčení
 • Stáhněte si aplikaci Truth or Dare.
 • Vytvářejte společně řemeslné/D.I.Y věci.
 • Nedělejte nic, co by vaše rodiče naštvalo.

Varování

 • Nelži.
 • Nedělejte nic, co by vás nebo vaše přátele mohlo dostat do problémů.
 • Neexperimentujte s alkoholem, drogami nebo čímkoli škodlivým pro vás a vaše přátele.
 • Nedělejte si navzájem legraci zraňujícím způsobem.
 • Neporušujte nic důležitého!
 • Nesmlouvejte příliš mnoho.

Populární Problémy

Clemson a Ohio State se v pátek večer setkají v druhém semifinále play -off vysokoškolského fotbalu. Zde je návod, jak můžete sledovat online přímý přenos hry zdarma.

Jak cvičit s artritidou. Artritida je zánět kloubů. Existuje více než 100 typů artritidy, které mohou postihnout 1 kloub nebo celé tělo. Vědci našli pozitivní spojení mezi artritidou a pravidelným cvičením. Když...

Roger Federer, Novak Djokovic a Andy Murray byli všichni součástí elektrizujícího finále US Open.

Americká bývalá světová jednička reagovala na zprávy o pozitivním testování Šarapovové na zakázanou látku meldonium.

„Natalee Holloway: Her Friends Speak“ je nejnovější speciál na Reelz. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online.

Tepelné zábaly Thermacare mohou poskytnout dočasnou úlevu od bolavých svalů, namáhaných kloubů a menstruačních křečí. Před použitím obalu Thermacare byste se měli seznámit s jeho použitím a ujistit se, že jste připraveni jej efektivně používat ....