Jak si vyrobit náramek přátelství

Náramky přátelství jsou zábavné a snadno se vyrábějí! Můžete je dát příteli, nebo si je nechat, aby okořenily vaši vlastní sbírku šperků. Pokud jsou vaše dovednosti při vytváření náramků přátelství obzvláště vytříbené, můžete jich dokonce pár prodat! Začněte tím, že se naučíte základní techniku, a poté si udělejte fantazii přidáním jednoduchých copánků, kouzel a korálků.

Metoda 1 ze 3: Začínáme s náramkem

 1. Obrázek s názvem Vytvořte náramek přátelství Krok 1

  1 Vyberte si několik vláken vyšívacích nití v různých barvách. Vy jste zde umělec. Vyberte si libovolný počet vláken, pokud používáte tři nebo více. Přejít na barevné kombinace, které si myslíte, že by to pěkný vzor. Buďte kreativní! Pokud používáte pouze jednu barvu vlákna, nebudete moci vytvořit vzor.

  Čtyři až šest pramenů vytvoří úzký náramek a 6-10 pramenů bude silnější. Čím více vláken zvolíte, tím bude náramek širší.

 2. Obrázek s názvem Vytvořte náramek přátelství Krok 2

  2 Změřte a ustřihněte svůj první pramen. Změřte délku nitě o něco delší, než je vzdálenost od prstu k rameni, a poté ji ustřihněte. Tímto způsobem budete mít dostatek nitě, aby se náramek protáhl kolem vašeho zápěstí a vytvořil vzor. Je lepší, když je vaše struna příliš dlouhá než příliš krátká, takže v případě pochybností delší šňůru ustřihněte.
 3. 3 Prvním vláknem změřte zbývající prameny. Chcete pěkný, rovnoměrný náramek. Ustřižený pramen přidržte až ke zbývajícím pramenům a ustřihněte jej na stejnou délku jako tento pramen. Roztáhněte nitě tak, aby barvy byly v takovém pořadí, v jakém chcete pruhované vzory. Chcete -li, aby byl zauzlený konec vašeho náramku méně objemný, snažte se nitě přes sebe příliš nekřížit.
 4. 4 Projděte první pramen přes druhý pramen, abyste svázali uzel. Abyste to udělali správně, budete muset vytvořit uzel „napůl“.
  • Nejprve přesuňte první vlákno přes horní část druhého vlákna. Nezapomeňte ponechat část prvního vlákna na druhé straně, aby byla smyčka.
  • Přiveďte první nit za druhou nit a poté ji protáhněte smyčkou.
  • Držte druhou nit pevně, zatímco vytahujete první nit. Když to uděláte, uzel se přesune nahoru na začátek druhého vlákna. Nyní jste s prvním uzlem hotovi. Není to tak špatné, že?


 5. 5 Opakujte stejný uzel se stejnými vlákny. Poté, co vytvoříte druhý uzel s prvním a druhým vláknem, budete muset použít první pramen k vytvoření dvou uzlů ve třetím prameni a poté ve čtvrtém atd. Pokračujte, dokud na každém prameni nejsou dva uzly.
  • Ujistěte se, že taháte za nit, dokud nepocítíte odpor. Dávejte pozor, abyste příliš netáhli! Pokud jsou některé uzly těsnější než jiné, bude náramek vypadat úhledně a nerovnoměrně místo úhledně a elegantně.
  • Pokračujte v uzlování prvního pramene kolem každého následujícího vlákna, pohybujte se zleva doprava, dokud nezapletete všechny prameny a první pramen nebude v krajní pravé poloze.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Pokračování vzoru uzlu

 1. 1 Začněte proces znovu s vláknem zcela vlevo. Gratulujeme, zvládli jste první kolo uzlů! Pokračujme Úplně vlevo bude nové první vlákno. Každé vlákno skončí vpravo, až budete hotovi, a pokaždé začnete novou barvou vlákna. Opakujte techniku ​​dvojitého uzlu s krajně levým pramenem, pohybujte se zleva doprava, dokud není pramen v krajní pravé poloze.
 2. 2 Pokračujte, dokud nebude náramek dostatečně dlouhý pro vaše zápěstí. Vyrobili jste úžasný náramek, takže byste se měli ujistit, že sedí! Omotejte si ho kolem zápěstí. Měl by být dostatek místa navíc, aby se vám (nebo osobě, která bude náramek nosit) vešly asi dva prsty vedle vašeho zápěstí.
 3. 3 Druhý konec náramku přivažte do uzlu. Ujistěte se, že uzel nezabírá žádnou délku, kterou potřebujete k nošení náramku.
 4. 4 Ořízněte další řetězec. Pokud vám ještě zbylo hodně provázku, můžete jej odstřihnout nůžkami.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte náramek přátelství Krok 12

  5 Spojte náramek dohromady. Nyní, když jste oba konce náramku zauzlili, jednoduše spojte prameny náramku dohromady a jste připraveni to roztočit! Pokud chcete, aby byl váš náramek dokonale přiléhavý, nechte si jej uzlem navléknout přítelem. reklama

Metoda 3 ze 3: Přidání jednoduchého copu a korálků

 1. 1 Přidejte jednoduchý cop. Pokud chcete trochu extra vkus, zkuste jednoduchý cop. Prýmek bude na obou koncích náramku, takže byste měli splétat cop před uzlováním hlavního designu. Shromážděte sousední jednotlivé struny do skupin po dvou nebo třech, abyste měli tři hlavní vlákna, kterými budete splétat (vlevo, uprostřed, vpravo).
 2. 2 Přejděte pravý pramen přes středový pramen. Vezměte libovolné vlákno, které je aktuálně ve správné poloze, a přejeďte jej přes horní část středového vlákna. Toto vlákno se nyní stane středovým vláknem. Dále vezměte libovolné vlákno, které je aktuálně v levé poloze, a přejeďte jej přes horní část středového vlákna, aby se nyní vlákno stalo středovým vláknem.
  • Nyní jen opakujte! Pokračujte v tomto vzoru - vpravo nad středem, vlevo nad středem - dokud nedosáhnete požadované délky copu, která by měla být asi 2,54 cm nebo méně.
 3. 3 Uvažte uzel, než začnete hlavní cop. Jakmile dosáhnete požadovaného množství jednoduchého copu, asi 2,54 cm nebo méně, svažte uzel, než začnete splétat pruhovaný vzor.
 4. 4 Plette druhý konec náramku. Poté, co budete mít dobrý pruhovaný vzor, ​​zakončete náramek krátkou délkou jednoduchého copu.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte náramek přátelství Krok 17

  5 Na konec náramku přidejte kouzla nebo korálky. Pokud máte pocit, že váš náramek potřebuje něco navíc, navlékněte na prameny při splétání zábavné kouzla nebo korálky. Zajistěte je uzlem.
  • Vše hotovo! Darujte ji dobrému příteli, zkuste ji prodat nebo si ji nechte, pokud je příliš krásná na to, abyste se s ní rozloučili.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co je vyšívací příze? Je to 6vláknová nit, která má volnější kroucení, což umožňuje vyšší lesk.
 • Otázka Jaké další materiály mohu použít k výrobě náramku? Můžete použít přízi, provázek, motouz, stuhu, vlnu atd., Pokud se ujistíte, že vše, co si vyberete, není příliš silné ani těžké.
 • Otázka Mohu vyrobit tento typ náramku s přízí? Ano. Můžete to také udělat s jinými typy vláken. Mějte na paměti, že hotový náramek bude také silnější.
 • Otázka Kde mohu získat řetězec? StarPhanta Řemeslné obchody jako Michael's, Jo Ann's atd. Jsou užitečné, ale Dollar Store bude také pravděpodobně mít to, co potřebujete.
 • Otázka Musíte mít stejné množství vláken s každým náramkem přátelství? Ne, můžete použít různá množství nití v závislosti na tom, jak silný náramek chcete mít.
 • Otázka Co když nemám žádná kouzla To je v pořádku! Přívěsky a korálky jsou volitelné. Postupujte podle zbývajících kroků.
 • Otázka Proč máme náramky přátelství, když tomu člověku můžeme jen říct? Vypadají hezky. Nemusíte jeden dát svému příteli. Můžete je prodat nebo si je vyrobit pro sebe.
 • Otázka Můžete to udělat se šicí nití? Ano, můžete, ale mějte na paměti, že bude mnohem tenčí než náramky vyšívacích nití a nitě se snadno zamotají. Vyšívací nit je levná v každém řemeslném obchodě.
 • Otázka Co je náramek přátelství? Jedná se o náramek vyrobený obvykle z nitě, motouzu nebo příze. Říká se tomu náramek přátelství, protože se snadno vyrábí, takže si můžete vyrobit tunu a dát ji svým přátelům jako symbol přátelství.
 • Otázka Mohu použít korálky pro své náramky přátelství? Korálky jsou rozhodně možností, pokud byste chtěli mít v náramku korálky. Pokud nemáte korálky, postupujte podle jednoduchých pokynů!
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud se vám náramek začne kroutit, vyžehlete ho naplocho nebo použijte kancelářskou sponku a držte ho rovně. Při práci přesuňte kancelářskou sponku. Můžete také použít schránku.
 • Pokud vyděláte hromadu, můžete je prodat za nějaké peníze navíc.
 • Pokud děláte dvojitý uzel pro uzly, ujistěte se, že to uděláte pro každý uzel. Provedení dvou uzlů v řadě stejného vlákna na každém prameni pomůže náramku ležet naplocho.
 • Zkuste náramek udělat v jednom sezení, abyste nezapomněli, kde jste. Pokud máte strach, že zapomenete na pořadí barev, napište si je.
 • Barvy vybírejte pečlivě. Můžete použít jeho oblíbené barvy, nebo můžete nechat každou barvu něco představovat (např. Červená = láska, žlutá = zábava atd.).
 • Nedělejte uzly příliš těsné nebo příliš volné. Pokud uděláte uzel příliš těsný, může se zlomit nebo vzor nebude viditelný. Uvolněný uzel se rychle vrátí zpět.
 • Pokud uděláte uzly dozadu, úhel vzoru bude opačný. Z toho můžete vytvořit náramek ve tvaru šipky nebo cikcakového vzoru.
 • Chcete -li, aby se nit při hladkém pohybu hladce pohybovala - a případně se vyhnula přetržení, pokud ji opravdu natahujete - nejprve potřete prameny voskem. Chcete -li to provést, můžete je přetáhnout přes starou svíčku.
 • Položte všechny různé nitě volně na sebe, abyste zjistili, zda spolu dobře fungují.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vyšívací nit je velmi tenká. Dávejte pozor, abyste nesvazovali uzly na špatném místě. Pokud to uděláte, není to konec světa; uzly můžete vždy od sebe oddělit pomocí pinzety nebo zavíracího špendlíku, ale je to zdlouhavé a jednou za čas způsobí, že se vlákno rozmotá nebo přetrhne. Je velmi těžké rozvázat uzly ve vyšívací niti.
 • Nenavazujte náramky příliš pevně na zápěstí, ujistěte se, že máte stále cirkulaci!
 • Snažte se nezaseknout prsty do uzlů ani nezamotat nit.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Vyšívací nit
 • Nůžky
 • Zavírací špendlíky, schránka nebo páska
 • Korálky a/nebo zaklínadla (volitelně)

Populární Problémy

Každý kloub v těle má chrupavku, přičemž ramenem je labrum. Labrum je chrupavka, která lemuje okraj ramene, aby zůstala neporušená ramenní jamka. S většinou denních fyzických aktivit vyžadujících souhlásku ...

Před olympiádou v Riu je zde vše, co potřebujete vědět o indickém markýzovém deblu Rohanu Bopannovi.

'Mám takovou mentalitu, že si lidé na druhé příčky nepamatují.'

V pouhých 17 letech Pranjala nasbíral 114 národních turnajových vítězství v různých věkových kategoriích.

„Natalee Holloway: Her Friends Speak“ je nejnovější speciál na Reelz. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online.

Při uvedení své limitované edice obuvi Roger Federer hovořil o svém nejpyšnějším úspěchu na tenisovém kurtu. Švýcar také odpověděl na další otázky fanoušků - včetně jeho oblíbené přezdívky a nejméně oblíbeného cvičení.