US Open 2020: Gilles Simon vs Mohamed Safwat náhled, souboj a předpověď

Gilles Simon v akci na Rotterdam Open 2020

Gilles Simon v akci na Rotterdam Open 2020

jak vyléčím tenisový loket?

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Gilles Simon vs Mohamed Safwat

datum : 31. srpna 2020

Turnaj : US Open 2020

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 39 024 000 $

stejné skóre v tenise

Načasování zápasu : 14:00 EDT, 23:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Gilles Simon vs Mohamed Safwat

Mohamed Safwat na Dubai Open 2020

Mohamed Safwat na Dubai Open 2020

Gilles Simon od Wimbledonu 2018 neprošel druhým kolem grandslamu a doufá, že to napraví na US Open 2020, kde v pondělí zahájí kampaň proti egyptskému tovaryši Mohamedovi Safwatovi.

Simon, který byl kdysi zařazen na šesté místo na světě, ale nyní je mu 54, vypadal před vynucenou přestávkou na COVID-19 v dobrém kontaktu. Francouz se dostal do semifinále Marseille, když porazil světovou jedničku 5 Daniila Medveděva, než se uklonil Felixu Augerovi Aliassimu.

Byl také v dobré formě na výstavních akcích po obnovení sezóny, ale nedokázal to zopakovat na Western a Southern Open, kde byl v posledním kvalifikačním kole poražen Sebastianem Kordou.

Simonův soupeř v prvním kole ve Flushing Meadows, Mohamed Safwat, vzhledem k nedostatku zkušeností na grandslamové úrovni nepředstavuje velkou hrozbu.

Safwat, který se stane prvním tenistou, který bude reprezentovat Egypt na olympijských hrách, pokud se příští rok postaví na kurt v Tokiu, si užil solidní začátek sezóny, když v únoru vyhrál akci Challenger v australském Launcestonu.

nejlepší přilnavost tenisové rakety

Od března však nehrál zápas a jeho nedostatek tréninku zápasů by se mu mohl vrátit a pronásledovat ho.

Gilles Simon vs Mohamed Safwat tváří v tvář

Setkání v New Yorku je první mezi oběma hráči, takže vzájemný souboj mezi Gillesem Simonem a Mohamedem Safwatem momentálně stojí 0: 0.

Předpověď Gilles Simon vs Mohamed Safwat

Gilles Simon na mistrovství světa Fever-Tree 2019 v Queens Clubu

Gilles Simon na mistrovství světa Fever-Tree 2019 v Queens Clubu

Vzhledem k jejich grandslamovému původu a propasti v žebříčku je Simon jasným favoritem, který míří do pondělního setkání.

Simonův tenisový styl proti úderu může být noční můrou, s níž se musíme vypořádat, zejména pro hráče, kteří se s Francouzem nikdy předtím nesetkali.

at & t sledovat televizi na roku

Simonova služba je však jeho achillovou patou a Safwat bude muset při návratu zůstat agresivní, pokud má mít šanci se rozčílit.

Předpověď : Gilles Simon k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit hořící hlaveň. Hořící sudy poskytují pohodlný způsob likvidace spálitelných odpadků, pokud nemáte prostor k vybudování většího ohně. Vyrobit si vlastní vypalovací hlaveň je stejně jednoduché jako najít kovový buben, sejmout víko nebo ...

Jak zajistit, aby malá prsa vypadala větší. Pokud nejste spokojeni s velikostí svých prsou, nemusíte zkoušet hormonální pilulky nebo podstoupit operaci zvětšující prsa, abyste se s tělem cítili pohodlněji. Správná podprsenka nebo kus oblečení dokáže ...

Jak udělat Momos. Momos jsou tradiční tibetské jídlo, tak populární, že jsou považovány za neoficiální národní jídlo v regionu. Jsou to dušené nebo smažené knedlíky s náplní z mletého masa nebo zeleniny a nejlépe se servírují horké a ...

Colorado přebírá letectvo v sobotu 3. týden ve vysokoškoláckém fotbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat sobotní a nedělní kvalifikaci Indy 500 kvalifikace 2020 online, pokud nemáte kabel.