Jak připojit USB řadič k přepínači

Nintendo Switch je populární herní platforma, ale co když potřebujete ovladač? Tento wikiHow vás naučí, jak k vašemu přepínači připojit USB ovladač (jako Pro Controller).

Kroky

 1. Obrázek s názvem Připojte USB řadič k přepínači Krok 1

  1 Připojte dokovací stanici Switch k televizoru. Bohužel zde není místo pro přímé připojení ovladače USB k přepínači, takže budete muset použít dok a televizi.
  • Dok se k televizoru připojuje pomocí kabelu HDMI dodaného s přepínačem, vyberte na televizi vstup HDMI.


 2. Obrázek s názvem Připojte ovladač USB k přepínači Krok 2

  2 Umístěte přepínač do doku a zapněte televizi. V tomto kroku by měl být dok připojen k televizoru, aby byla na obrazovce televizoru viditelná obrazovka vašeho přepínače.
 3. Obrázek s názvem Připojte USB řadič k přepínači Krok 3

  3 Zapojte kabel USB do ovladače. V horní části ovladače uvidíte port pro kabel USB.
  • Kabel USB měl být dodán s ovladačem; pokud ne, můžete si jej koupit od jakéhokoli prodejce, jako je Amazon nebo Walmart.
 4. Obrázek s názvem Připojte ovladač USB k přepínači Krok 4

  4 Druhý konec kabelu USB vložte do doku. Na levé straně doku (nad LED diodou) jsou dva USB porty a jeden na zadní straně.
  • Jakmile je kabel připojen, měli byste být schopni používat přepínač s ovladačem.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak povzbudit své dítě k větší soutěživosti ve sportu. Sportování je pro většinu dětí obřad. Soutěž a děti se však mohou stát citlivým tématem - některé děti a rodiče mohou být příliš soutěživí a stát se špatnými sporty ...Grigor Dimitrov přebírá Martona Fucsovicse na postup do třetího kola Cincinnati Masters 2020. Šampión Cincinnati z roku 2017 se s Fucsovicsem na turné nikdy předtím nesetkal, ale své šance proti Maďarům si představí.Coldplay vydávají v pátek své poslední studiové album. Zde se dozvíte, jak streamovat a stahovat.Jak vyřešit problém s pohybem střely. Pohyb projektilu je často jedním z nejobtížněji pochopitelných témat na hodinách fyziky. Většinu času neexistuje přímý způsob, jak získat odpověď; musíte vyřešit několik dalších ...