Cameron Norrie se v Indian Wells staví z okraje proti kvalifikantovi Popelky Taro Danielovi

Šampion z roku 2021 dostal vše, co dokázal zvládnout, prohrál 7-5, 4-1, ale nakonec se shromáždil pro impozantní vítězství.SLEDUJTE: Cameron Norrie začal těchto čtrnáct dní na BNP Paribas Open hraním smíšené čtyřhry s Paulou Badosovou, svou bývalou šampionkou, v exhibici Tie Break Tens.

INDIAN WELLS, Kalifornie – Tady v poušti jižní Kalifornie tuto neděli odpoledne, dvě hodiny východně od Hollywoodu, byly kousky na místě pro pokračování pokračování příběhu o Popelce.

jak se dívat na vracení zdarma

Šampion BNP Paribas Open z roku 2021 Cameron Norrie byl na stadionu 3, nabitém téměř na svou kapacitu 6 270, na pokraji proti kvalifikantovi, 103. Taro Danielovi. Před pěti lety v Palm Springs Daniel porazil Norrieho i Novaka Djokoviče. Jedno kolo před tím, než letos hrál s Norriem, vyřadil Mattea Berrettiniho. Nyní podával set a za stavu 3:1, volej z bekhendu Norrieho z úhlu křížem krážem letěl vedle a Daniel stál dvě hry od dalšího rozrušení.Nakonec se tak úplně nestalo. Norriemu nakonec trvalo 2 hodiny a 41 minut, než zápas vyhrál, 6-7(5), 7-5, 6-2.

Jakkoli je tato událost rájem pro sledování, hrát v Indian Wells Tennis Garden není vždy tak snadné. Míč se rychle pohybuje vzduchem – a extrémně zpomaluje odskok. Daniel často zabíral místo mnohem dále za základní čárou než brzy útočící Norrie a své vedení si vydobyl skvělým pohybem, důsledností a dostatečnou hloubkou a rozmanitostí, aby Norrie vyvedl z rovnováhy. Daniel, který právě nedávno porazil Caspera Ruuda na cestě do čtvrtfinále v Acapulcu, přirozeně doufal, že bude pokračovat ve svém skvělém tenisu.

přímý přenos bakalář v ráji

Daniel se ucházel o své druhé významné vítězství v tolika závodech, když porazil Caspera Ruuda v Acapulcu.Norrie je fascinující hráč. Jeho hra je případ, kdy je součin větší než součet jeho částí. Žádný jednotlivý úder není ten, který byste označili za brilantní nebo technicky příkladný. Ale jak se každý prvek spojuje, Norrie vnáší na kurt ostrou, hranatou tvrdost: od ostrého bekhendu s nízkým smykem a valivého forhendu topspinu až po vynikající podání a mnoho dobře umístěný volej. Mnohé z toho je výsledkem Norrieho prvotřídní pracovní etiky.

Kromě toho, že je Norrie výjimečně fit, tlačí na sebe, aby se zlepšoval. Minulý měsíc například Norrie propásl šanci na obhajobu titulu v Delray Beach a místo toho se rozhodl závodit na jihoamerickém antukovém okruhu. Snaha se vyplatila. V po sobě jdoucích týdnech se Norrie dostal do finále v Buenos Aires a získal titul v Riu de Janeiro, jeho posledním zápasem bylo vítězství na tři sety nad Carlosem Alcarazem.kde koupit pádla na stolní tenis

Ale proti Danielovi, hluboko ve druhém setu, bylo pro Norrieho obtížné správně zkalibrovat svůj mix rotací a temp, přesnost a náskok.

'Nebylo to snadné,' řekl Norrie Blairu Henleymu ve svém pozápasovém rozhovoru na kurtu. 'Dokázal jsem to otočit a zhmotnit, když jsem to potřeboval.'

Ve svém úsilí o návrat Norrie předvedl, čím je celý balíček jeho hry tak působivý.

sklíčidlo a tito 30 za 30

To Norrie udělal, často s přidaným topspinem z forhendu a zvýšenou přesností při volejích. Z tohoto manka 1:4 vyhrál Norrie další čtyři hry a ujal se vedení elegantním forhendovým halfvolejem. I když Daniel v další hře zlomil Norrieho, ve všech 5, Norrie to zvýšil ve všech směrech. Vzal Danielovo podání na 15 a vyrovnal zápas s nedotknutelnou režií – ne vždy snadné vzhledem k pomalému kurtu a Danielovým vynikajícím schopnostem protiútoku.

Od začátku třetího setu, tvrdě, jak Daniel soutěžil už několik dní, byla jeho přítomnost v zápase čím dál okrajovější. Záležitost byla z velké části v rukou Norrieho. Prošel prvními třemi zápasy rozhodujícího zápasu, za stavu 4-2 si vysloužil další přestávku a zápas uzavřel v 15 esem širokým 128 mph. Všechno, co Norrie během tohoto comebacku konečně dal dohromady, odhalilo, co ho tak baví sledovat – úhly, dotek, síla.

Jak se dnes Daniel dozvěděl, dejte si pozor na zraněného medvěda.