Jak se stát nádhernou dospívající dívkou

Chcete být tou nejkrásnější dívkou v okolí? Je to plán, který si můžeš dovolit, aby ses stala nejhezčí dívkou, jakou můžeš být.

Metoda 1 ze 6: Kůže

Vyčistěte veškeré akné na obličeji. Váš obličej by měl být stereotypně jasný, zářící a bez akné, aby byl nádherný, ale to zdaleka není pravda. Mnoho nádherných lidí nemá nejlepší pleť na světě. To vám však nemůže zabránit ve snaze získat dokonalou pleť. Každý den a noc byste měli dodržovat následující rutinu.

je to nádherný život hulu
 1. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Krok 1

  1 Postříkejte si obličej vlažnou vodou-nikdy nepoužívejte horkou vodu, protože tím se vám otevřou póry a do pokožky se dostane špína a špína. Použití horké vody také povede k extrémně suché pokožce. Použijte čisticí prostředek nebo mýdlo na obličej, které odpovídá vašemu typu pleti, a vmasírujte si ho do obličeje asi na minutu a zaměřte se na oblasti, kde se akné nachází.
 2. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Krok 2

  2 Opláchněte si obličej nejchladnější vodou, kterou váš obličej snese.
 3. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Krok 3

  3 Otřete si obličej a naneste adstringens nebo toner na celý obličej a dejte mu jednu nebo dvě na zaschnutí. Pokud nechcete, nemusíte používat toner. Pokud jste mladší 16 let, rozhodně byste se měli vyhýbat tonerům. Naneste na celý obličej zvlhčovač, který pokožku hydratuje.
 4. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 4

  4 Použijte jakékoli léky předepsané vaším dermatologem (pokud ho máte) nebo jakékoli další léčby, které nyní můžete mít. Pokud nemáte žádné problémy s kůží, můžete tento krok přeskočit.
 5. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 5

  5 Každý druhý den lehce odlupujte pokožku (a rty) peelingem nebo peelingem. Ujistěte se, že si každý večer nanesete vazelínu na rty a probudíte se do hladkých, svůdných rtů; ve dne se vždy doporučuje použít balzám na rty (Carmex nebo Chapstick), aby se nevysušily, popraskané a popraskané rty. Opravte také případné odbarvení pokožky.
  • Pokud máte na kůži náhodné skvrny tmavé barvy, navštivte dermatologa. Pokuste se vyblednout kruhy pod očima pomocí válečků na oči (například Garnier Fructis).
  • Pokud máte pihy , být vzrušený! Mají je jen 2% světa.


  reklama

Metoda 2 ze 6: Hygiena

Při sprchování každý den nebo každý večer nezapomeňte ...

 1. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 6

  1 Oloupat podle pomocí lufy při koupání odstraní odumřelé kožní buňky, které vám poskytnou zářivou, hladkou a hebkou pokožku!
  • Pleťové mléko nanášejte nejdéle tři minuty po koupání, aby vaše pokožka nevyschla. Nikdy nemůžete přehánět zvlhčování!
 2. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 7

  2 Holte se každý druhý den. V americké společnosti je holení podpaží, nohou, oblasti bikin a někdy i paží považováno za hygienické; použijte dobrý holicí strojek, jako je Venus Embrace. Holení je volitelné a je zcela přijatelné neholit se.
 3. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 8

  3 Vytrhněte si obočí když bylo potřeba. Lidé nejsou zrovna zamilovaní do gorilího obočí, ale jakmile je zkrotí, lidé budou žárlit.
  • Pokud máte super tenké obočí, vezměte si tužku na obočí a vyplňte je.
 4. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 9

  4 Ujistěte se, že si dáte deodorant (nebo antiperspirant, pokud se potíte) a naneste parfém na vaše „hotspoty“, jako je krk, zápěstí, vnitřní strana loktů, zadní část kolen atd.
 5. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 10

  5 Vyčisti si zuby To je velmi zřejmé, ale nikdo nechce cítit zápach z úst, když s nimi mluvíš. Při čištění zubů si vyčistěte jazyk, dásně, zadní část zubů a vnitřní stranu tváří.
  • Pokud máte pocit, že jsou vaše zuby trochu 'nažloutlé', vybělte je pomocí domácích prostředků, návštěvy profesionálních zubařů, podnosů atd.
  • Po čištění zubů vždy používejte nit a používejte ústní vodu.
  • Pokud máte držáky, čistěte je každý den. Pokud máte rovnátka , buďte při čištění mimořádně opatrní.
 6. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 11

  6 Umyjte si ruce při každém použití koupelny - nevěřili byste, kolik lidí ne!
 7. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 12

  7 Volitelný: berte vitamíny! V ideálním případě byste měli ze své stravy přijímat všechny potřebné vitamíny a minerály, ale užívání doplňku vitamínů/minerálů může být dobrým pomocníkem. reklama

Metoda 3 ze 6: Zdraví

 1. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 13

  1 Nastavte si dobrý rozvrh spánku . Pokud to uděláte, budete vypadat a cítit se desetkrát lépe! To neznamená, že byste měli jít spát v 7:00 každou noc. Pokud ale jdete spát v deset a probudíte se v šest, je to dobrých osm hodin! Při spánku byste měli spát alespoň 8-9 hodin. Některým lidem se však podaří spát pouhých 7 hodin, zatímco jiným stačí spát 10 hodin. Vše závisí na vašem těle a nakonec najdete potřebný počet hodin.
  • O víkendech nemusíte dodržovat časový rozvrh. Ujistěte se však, že nechodíte spát ve směšných časech (1:00 ráno není nejlepší čas na spaní). Nechcete se probudit s krví podlitými očima a unavenou a matnou pletí. Potřebujete svůj spánek krásy!
 2. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 14

  2 Zařaďte alespoň 30 minut fyzické aktivity 5-6krát týdně. To může zahrnovat lekce jógy, jízdu na kole, běh jednu nebo dvě míle, půlhodinové zvedání závaží nebo tanec kolem domu na vaše oblíbené písničky.
 3. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 15

  3 Jezte zdravou výživu. NEPOKOUŠEJTE SE HNUTÍM SEBE, nakonec neuspějete a skončíte buď s poruchou příjmu potravy, nebo větší, než když jste začali - v každém případě budete nešťastní. Ujistěte se, že jíte každý den dostatek ovoce a zeleniny a vypijete 2–3 litry vody (více, pokud cvičíte). reklama

Metoda 4 ze 6: Vlasy

Chcete -li být nádherná, můžete mít opravdu libovolnou délku vlasů; prostě to musíte udržovat a vypadat dobře.

 1. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 16

  1 Umyjte si vlasy jednou týdně, pokud jsou kudrnaté nebo suché, a každý druhý den, pokud jsou rovné nebo mastné. Nechcete si však umývat vlasy každý den, protože to způsobí, že ztratí své přírodní oleje.
  • Pokud jsou vaše vlasy krátké, můžete se podívat na inspiraci jako Rihanna a Victoria Beckham pro účesy, zatímco pokud jsou vaše vlasy na delší straně (po ramena a delší), můžete se pro inspiraci podívat na Kim Kardashian a Beyoncé.
 2. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 17

  2 Pracujte s vlasy. Abyste vlasy zpracovali, můžete je nechat rovné, vlnité, kudrnaté nebo afrocentrické, ale vždy by měly mít nějaký lesk. Rozhodně nechcete matné, krepaté vlasy. Chcete -li to provést, najděte některé produkty, které produkují lesk, jako jsou Garnier Fructis a TRESemmé.
 3. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 18

  3 Ujistěte se, že pokud se chystáte zahřát vlasy, použijte nějaký druh ochrany, aby se vám neroztřepily konečky. Nejlepší je vlasy vysušit na vzduchu místo jejich fénování, abyste je zbavili veškerého tepla.
 4. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 19

  4 Neupravujte si vlasy každý den. Vytváří roztřepené konečky a způsobuje velké tepelné poškození a následky nestojí za to. Některá zařízení, která se mohou hodit, jsou: ploché žehličky (pro dny, kdy chcete mít rovné vlasy), kulmy (kde chcete ztratit vlny a žádné záhyby ve vlasech ze svorek kulmy), kulmy (pro dny, kdy chcete velké, okouzlující kadeře) a fény (když čas běží a nemáte čas sušit na vzduchu). reklama

Metoda 5 ze 6: Makeup

Jako teenager nepotřebujete tolik make -upu, abyste vypadali nádherně.

 1. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 20

  1 Na případné vady naneste nějaký korektor - žádný základ, protože tím ucpáváte pouze póry.
 2. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 21

  2 Použijte černou nebo hnědou tužku na oči. Když si na spodní linii řas dáte černé nebo hnědé tužkové oční linky a na spodní vodorovnou linii tužkové oční linky v broskvové barvě, budou vaše oči vypadat jasněji a vzhůru.
 3. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 22

  3 Po natočení přidejte asi dvě vrstvy objemné řasenky, napěňte balzámem na rty a/nebo leskem na rty a můžete vyrazit! Pobyt přírodní.
 4. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 23

  4 Případně nenoste vůbec žádný make -up. Líčení může být zábava a posílení sebevědomí, ale nepotřebujete ho. Dělejte cokoli, s čím se cítíte dobře. reklama

Metoda 6 ze 6: Naruby

Abyste byli nádherní, musíte chovat se nádherně . Zaměřte se na to, abyste byli sami sebou, ať už jste odchozí, uvolnění, zábavní, odvážní, přízemní, pokorní, inteligentní, přátelští nebo pracovití.

 1. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 24

  1 Važte si každého, koho potkáte, i když vám to neřekne; snažte se nedělat si nepřátele a přemýšlejte, než promluvíte. Nebojte se však postavit za sebe, ostatní a za věci, kterým věříte.
 2. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 25

  2 Použijte morálku že tě rodiče učili moudře. Nemusíte však souhlasit se vším, čemu vaši rodiče věří a myslí si - rozhodujte se sami, buďte svou vlastní osobou.
  • Pokud jste sexuálně aktivní , používejte kondomy, antikoncepci atd.!
 3. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 26

  3 Setkávejte se se svými přáteli každý druhý víkend a zbývající víkendy strávte s rodinou. Žijte život naplno a střílejte vysoko .
 4. Obrázek s názvem Be a Gorgeous Teen Girl Step 27

  4 Přečtěte si knihu jednou za čas. Ve skutečnosti je nejlepší věnovat určité množství času každodennímu čtení. Knihy můžete získat ze své knihovny, od svého učitele angličtiny nebo z knihkupectví. Poznejte svůj oblíbený žánr. Pokud máte závislost na historických románech, čtěte z tohoto žánru. Je však důležité občas si také přečíst svůj žánr. Snažte se ve škole nejvíc. Možná nedostanete 4,0 GPA, ale snažte se o to studiem. A co je nejdůležitější, buď sám sebou . Může to znít jako klišé, ale pokud opravdu zjistíte své pravé já, váš život bude úžasný! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Potřebuji, aby byl přítel nádhernou dospívající dívkou? Ne. Můžeš být silná, krásná a nezávislá bez přítele. Jediné, na čem záleží, jsi ty.
 • Otázka Jak mladé dívky vyvažují půvab a sociální kalendář s inteligentním a nezávislým životním stylem? Zkuste se ve škole soustředit na všechny své třídy a koníčky. Pokud něčemu nerozumíte, ptejte se a dělejte si poznámky. Abyste byli talentovaní nebo inteligentní, musíte se věnovat věcem, které milujete - všechno ostatní do sebe zapadne.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nemusíte sledovat všechny nejnovější módní trendy nebo se oblékat jako lidé kolem vás, jen abyste zapadli. Noste to, co se vám líbí a v čem se cítíte dobře.
 • Zůstaňte zdraví tím, že budete jíst vyváženou stravu a cvičit denně.
 • Lidé vás budou mít raději, když budete stát důvěrně osamoceně, než abyste stáli s falešnými přáteli.
 • Pokud máte náboženství, plně mu věřte; s největší pravděpodobností vám poskytne inspiraci
 • Mějte oči trochu širší než obvykle a trochu se usmějte, i když se neděje nic zvláštního. Díky tomu budete vypadat atraktivnější, vzhůru a zajímavěji.
 • Buď sám sebou . Neskrývejte se před nikým a přijměte se i bez make -upu, pamatujte si, že i díky osobnosti může člověk vypadat krásně.
 • Ponechejte si notebook, pokud chcete vydělat rozpočet, abyste si mohli poznamenat vše, co si koupíte.
 • Pamatujte, že jste krásní bez ohledu na to. Tato příručka vám pomůže vypadat ještě lépe.
 • (To zní divně, ale funguje to): Poté, co si ráno důkladně umyjete obličej, držte kostky ledu pod očima minutu nebo dvě. Pomůže vaší pokožce k větší hydrataci spolu s pitím vody a konzumací ovoce.
 • Vždy mějte s sebou kabelku. V kabelce noste: svůj mobilní telefon, iPod, oblíbený lesk na rty, 15 $ v případě nouze, studentský průkaz, aktuální odstín laku na nehty/krycí lak, klíče, podložky/tampony, zrcátko/malý kartáč, kravaty do vlasů a bobby/sponky do vlasů.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nesnažte se být někým, kým nejste. Skuteční přátelé vás budou mít rádi takového, jaký jste.
reklama

Populární Problémy

Chcete stáhnout a streamovat fuboTV na Fire Stick? Zde je snadno srozumitelný průvodce krok za krokem, jak to udělat.

Andrey Rublev nedávno sdílel své aspirace na Miami Masters 2021, kde nebudou chybět Rafael Nadal, Roger Federer a Dominic Thiem.

Finále Longines Future Tennis Aces se konalo na hřišti zřízeném přímo pod Eiffelovou věží, vítězkou se stala Victoria Jimenez.

Jak zmenšit společenskou košili. Použitím horké vody a mícháním můžete zmenšit nadměrné šaty, aby lépe seděly. Chcete -li se pokusit oděv zmenšit, zkuste jej dát do vroucí vody nebo vyprat a usušit na nejvyšším ...

Když se Djokovič a Murray naposledy setkali na antuce, ukázalo se to jako vzrušující pětisetové vítězství Srbky na French Open 2015.