San Jose 2021: Analýza losování dvouhry žen, náhled a předpověď | Mubadala Silicon Valley Classic

Elise Mertens je nejlepší semenoJelikož tenis na olympijských hrách v Tokiu brzy skončí, je načase obrátit naši pozornost na americký hardcourtový švih, který začíná na ženské straně Mubadala Silicon Valley Classic v San Jose v Kalifornii.

Turnaj, který byl zahájen v roce 1971, představil některá z největších jmen tenisové historie, mimo jiné Martinu Navrátilovou, Margaret Court, Billie Jean King, Chris Evert a Serena Williams.I letos přilákala docela dost špičkových jmen. Světová jednička 17 Elise Mertensová vede pole 32 hráčů a druhá je semifinalistka olympijských her v Tokiu Elena Rybakina. Bývalá šampionka Madison Keysová a vítězka Petrohradu Daria Kasatkina uzavírají první čtyři semena.

Hlavní losovací akce začíná 2. srpna, finále je naplánováno na 8. srpna. Pokud jde o tuto poznámku, zde je podrobný pohled na to, jak by se losování mohlo vyvíjet:


Horní polovina: Ajla Tomljanovic, Amanda Anisimova, Daria Kasatkina vypadají ze svržení Elise Mertensové

Ajla TomljanovicNaočkovaní hráči: [1] Elise Mertens, [4] Daria Kasatkina, [6] Petra Martic, [8] Yulia Putintseva

Očekávané semifinále : Elise Mertens vs Daria Kasatkina

loketní tendonitis band

Tmavý kůň: Ajla TomljanovicAnalýza: Očekává se, že Elise Mertensová jako nejlepší semínka projde touto polovinou losování. Belgičan ale v posledních týdnech bojoval o formu ve dvouhře.

Od květnového Madrid Open se světová jednička 17 nedostala na posledních osm v šesti po sobě jdoucích turnajích. V poslední době utrpěla v prvním kole porážku s Jekatěrinou Alexandrovovou na olympijských hrách v Tokiu.

Dvojnásobný čtvrtfinalista US Open se bude snažit během hardcourtového švihu odskočit. Poté, co se Mertens v prvním kole dočkal, se ve druhém pravděpodobně utká s Kristinou Mladenovic.

Věci by poté mohly být složité, protože jedna z Ajly Tomljanovicové, Amandy Anisimové, Julie Putintsevové a obrozující se Donny Vekic potenciálně číhá ve čtvrtfinále.

Tomljanovic a Anisimova se střetnou v senzačním střetu prvního kola s Vekicem a Putintsevou, kteří se utkají v jiném.

tenisky versus běžecké boty

Daria Kasatkina

Čtvrtá nasazená Daria Kasatkina má mezitím poměrně snadnou cestu do semifinále. Po rozloučení v prvním kole bude pravděpodobně muset ve svém prvním zápase na turnaji řešit nekonzistentní Caroline Garcia.

Vítězka střetu prvního kola mezi šestou nasazenou Petrou Marticovou a čtvrtfinalistkou Eastbourne Anastasijou Sevastovovou se v poslední osmičce mohla setkat s Ruskou. Kasatkina s Lotyškou nikdy neprohrála a začátkem letošního roku porazila Martica, takže si bude představovat své šance dostat se do semifinále.

Semifinální predikce: Ajla Tomljanovic vs Daria Kasatkina

Dolní polovina: Madison Keys, Danielle Collins číhají na Elenu Rybakinu

Elena Rybakina

Naočkovaní hráči: [2] Elena Rybakina, [3] Madison Keys, [5] Veronika Kudermetova, [7] Danielle Collins

Očekávané semifinále : Elena Rybakina vs Madison Keys

Tmavý kůň: Danielle Collins

Analýza : Po fantastickém představení na olympiádě bude druhá nasazená Elena Rybakina hledat pokračování své hrdinství v San Jose. Kazacha dostala v prvním kole sbohem, což znamená, že bude mít čas vzpamatovat se ze svých činů v Tokiu.

Čtvrtfinalistka French Open se v otvíráku utká buď s Dayanou Yastremskou, nebo s Claire Liu. Výzva by měla být od čtvrtfinále o světovou jedničku 20 ještě těžší, když na ni bude číhat vítězka Palerma Danielle Collins. Bývalý šampion US Open Sloane Stephens je také hráčem, který může Rybakině způsobit určité problémy.

hit tenis 3 cheaty

Madison Keys

Třetí nasazená Madison Keys má mezitím zdrcující sezónu. Během houpačky na trávě ale našla svůj rytmus. Mistr 2017 přijíždí na Mubadala Silicon Valley Classic po čtvrtfinále v Berlíně a čtvrtém kole ve Wimbledonu.

Keys mohla zahájit svou kampaň proti britské vycházející hvězdě Emmě Raducanu, která se probojovala na majora na trávníku tím, že debutovala ve čtvrtém kole. Klíče by měly být schopné dostat se do čtvrtfinále bez přílišných potíží. Ale za posledních osm mohla čelit páté nasazené Veronice Kudermetové.

Mistr Charlestonu přichází do San Jose v důsledku těžké prohry v zápase čtyřhry žen o bronz na olympiádě. Pokud se dokáže zbavit zklamání, měla by být schopna provést hluboký běh.

Semifinální predikce: Danielle Collins vs Madison Keys

Předpověď na finále

Daria Kasatkina vs Danielle Collins

Předpokládaný šampion

Daria Kasatkina

Populární Problémy

Jak zabránit tomu, aby váš pes jedl trávu. Vezmeme -li psa na procházku nebo ho necháme hrát na dvoře, může to představovat zajímavé, ale celkem běžné chování psů: pojídání trávy. Jíst trávu může signalizovat mnoho věcí, včetně nutričních ...

Naučte se, jak snadno sušit levanduli doma pomocí těchto jednoduchých kroků. Zachovejte si vůni a krásu levandule s naším srozumitelným průvodcem.

Pokud máte týden práce a chcete prozkoumat krásnou, historicky bohatou zemi, je Irsko skvělou volbou. Vzhledem ke své velikosti je snadné řídit z místa na místo, aniž byste trávili dny na cestách, jako byste mohli, kdybyste byli ...

Vanderbilt a Louisville se v neděli setkají v College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak zvednout koleno. Ležet a zvedat koleno se může cítit skvěle, zvláště pokud je vaše koleno oteklé. Ať už chcete zvednout koleno kvůli zranění nebo jen relaxovat, může to snížit otoky a nepohodlí. Podle...