Jak otevřít stojánek Nintendo Switch

Tento wikiHow vás naučí, jak pomocí stojanu hrát Nintendo Switch v přenosném prostředí. Stojan můžete použít k hraní Nintendo Switch bez televize s odpojenými ovladači Joy-con.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Otevřete stojánek Nintendo Switch Krok 1

  1 Vyjměte přepínač Nintendo z doku. Dok je zařízení, ve kterém jste nastavili přepínač Nintendo Switch, aby se zařízení nabilo a hrálo na vašem televizoru. Chcete -li přepínač Nintendo Switch vyjmout, uchopte jej za boky a posuňte jej nahoru skrz slot, ve kterém sedí.
 2. Obrázek s názvem Otevřete stojánek Nintendo Switch Krok 2

  2 Odstraňte ovladače Joy-Con. Ovladače Joy-con se připevňují po stranách přepínače Nintendo. Chcete-li odstranit ovladače Joy-Con, stiskněte a podržte kulaté tlačítko na zadní straně ovladače Joy-Con vedle tlačítek ZL a ZR a posunutím nahoru je odpojte.
 3. Obrázek s názvem Otevřete stojánek Nintendo Switch Krok 3

  3 Připojte řemínky joy-con. Joy-con popruhy jsou tenké kousky se dvěma knoflíky a k nim připevněným poutkem. Najděte otvor ve spodní části popruhů naproti šedým záložkám. Popruhy mají v horní části vyrytou ikonu „+“ a „-“. Spojte gravírování '+' nebo '-' na popruzích s tlačítky '+' nebo '-' na joy-cons a posuňte popruh přes dráhu na straně ovladače Joy-con, abyste popruh připevnili k Joy-con ovladač.
  • Chcete-li ovladač joy-con vyjmout, zatáhněte za šedý jazýček ve spodní části popruhu a vysuňte popruh.


 4. Obrázek s názvem Otevřete stojánek Nintendo Switch Krok 4

  4 lis Obrázek s názvem Windowspower.png

  k zapnutí Nintendo Switch.
  Tlačítko napájení je tlačítko, které má ikonu s kruhem s čárou. Je v horní části přepínače Nintendo vedle tlačítek hlasitosti „+“ a „-“.
 5. Obrázek s názvem Otevřete stojánek Nintendo Switch Krok 5

  5 Prodlužte stojan. Stojan je tenký proužek na zadní straně Nintendo Switch. Otevírá se ze spodní části zařízení. K otevření budete možná muset použít nehet nebo něco tenkého. Vytáhněte jej, dokud neuslyšíte cvaknutí.
 6. Obrázek s názvem Otevřete stojánek Nintendo Switch Krok 6

  6 Umístěte přepínač Nintendo na pevný povrch. Po vysunutí stojanu postavte Nintendo Switch na pevný povrch jako stůl. Držte radosti v každé ruce a užívejte si.
  • Pokud nemáte pevný povrch pro zapnutí Nintendo Switch, můžete jej posadit na herní pouzdro.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč to lidé potřebují vědět? FoxieJViellaT Protože někdy to lidé rozbijí, když to otevřou, tak se musí naučit, jak to udělat správně.
 • Otázka Moje Nintendo má šipku a štítek, kde se otevírá stojan, který říká microSD, ale nevidím čip. Kde to je? Hagukanan Nejlepší odpovědník Karta microSD není součástí přepínače, musíte si ji zakoupit samostatně. Jakmile ho máte, přejde do slotu.
 • Otázka Je to také kompatibilní s Pro Controllery? Enrique Marin 123 Ano, Pro Controllery fungují s touto metodou, protože Pro Controllery se spárují s Nintendo Switch.
 • Otázka Co když je moje opravdu těžké otevřít? Enrique Marin 123 Někdy můžete k otevření stojanu použít plochý šroubovák. Pokud jste to zkusili, použijte k tomu kytarový trsátko.
 • Otázka Jak vrátím stojan zpět? Rozbil jsem to. Hagukanan Nejlepší odpovídač Pokud jej omylem zlomíte, měl by zaskočit zpět. Stačí zarovnat stojan s místem, kam má jít, a lehce jej zatlačit, dokud nezapadne zpět na místo. Pokud potřebujete nový stojan, Nintendo je prodává na svých webových stránkách, nebo je najdete v obchodech, jako je Game Stop.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.jak zabalit rukojeť tenisové rakety

Populární Problémy

Jak francouzsky zvlnit. Někdy se mu říká prodloužení tricepsu nebo French press, francouzský loken je jedním z nejlepších způsobů, jak si vybudovat triceps-často zapomenuté svaly za vašimi bicepsy. Vaše tricepsy ve skutečnosti tvoří dvě třetiny ...Vždy zábavný Waste Management Phoenix Open je zpět na další rok. Zde je návod, jak sledovat drsný turnaj online.

Million Dollar Mile je nová soutěžní série reality, kterou produkuje LeBron James a moderuje Tim Tebow. Zde je návod, jak sledovat online.Jak si vyrobit domácí sadu váhy. Závaží pro zlepšení vaší síly a kondice lze vyrobit z mnoha běžných domácích potřeb. Mléčné džbány, konzervy a různé předměty denní potřeby vám mohou pomoci zůstat ve formě. Ušetřete tedy své peníze a ...Ačkoli motokáry tradičně používají motory s horizontálním uložením, s malou úpravou můžete nainstalovat motor sekačky na trávu se svislým hřídelem, který bude hnací silou vašeho domácího závodního stroje. Ochutnejte znovu rychlost, svobodu a ...