Jak se dívat na dokument Jane Goodall „Naděje“ online zdarmaNat Geo

Právě včas na Den Země Nat Geo debutuje novým dokumentem o proslulém ochránci přírody a obhájkyni Jane Goodallové s názvem Jane Goodall: Naděje . Premiéru má ve středu 22. dubna ve 21 hodin. ET/PT na National Geographic Channel.

jak čistit plátěné tenisky

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Jane Goodall: Naděje živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte National Geographic na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně National Geographic Channel. V rámci speciální nabídky Sling Happy Hour se navíc můžete do Sling Blue zaregistrovat kdykoli bez kreditní karty (pouze e -mailová adresa) a poté sledovat zdarma každý den mezi 17:00. a půlnoci ET:

Zkušební verze Sling TV zdarma

5 základních střel v badmintonu

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Jane Goodall: Naděje živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte National Geographic na Hulu pomocí živé televize

National Geographic Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Jane Goodall: Naděje živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů a filmů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Náhled „Jane Goodall: The Hope“Hrát si

Jane Goodall: Naděje - Trailer | národní geografie Další kapitola celoživotního díla doktorky Jane Goodallové se odehrává v Jane Goodallové: Naděje, která má premiéru na Den Země, 22. dubna, v 9:00 hodin na stanici Nat Geo, Nat Geo WILD a Nat Geo Mundo. Dvouhodinový dokumentární speciál provede diváky kapitolami cesty doktorky Goodallové za šedesát šedesát let od jejích převratných objevů ... 2020-04-02T21: 03: 46 000Z

Tento dvouhodinový dokument popisuje Nat Geo jako příběh jedné pozoruhodné ženy, která se stala globální ikonou v oblasti dobrých životních podmínek a ochrany zvířat a která nejen doufala v lepší svět, ale také ho dosáhla.

sledujte 90denního snoubence opačným směrem online zdarma

V tiskové zprávě se píše, že rozsáhlý dokument oslavuje obrovský odkaz čtyř dekád advokátní činnosti doktora Goodalla pro šimpanze a líčí další kapitolu pro příští generace. Navazují na místa, která získala ocenění National Geographic Documentary Films 2017 Jane přestal, dvouhodinový speciál sleduje doktora Goodalla během jejích robustních cest a zachycuje její neutuchající odhodlání a odhodlání šířit poselství naděje.

jak funguje bodování v tenise

Film nabízí intimní pohled na stěžejní transformaci Dr. Goodalla z vědce na inspirativní aktivistu a ukazuje trýznivé překážky, se kterými se během své pozoruhodné kariéry potýkala. Dokument představuje rozsáhlou sbírku fotografií a záběrů, která pokrývá více než sedm desetiletí, a ukazuje, jak vytrvala vášeň dr. Goodalla pro divokou zvěř a neochvějnou snahu, což z ní činí jednu z nejdůležitějších postav v oblasti ochrany divoké zvěře a galvanizace budoucí generace k vytvoření trvalé změny. .

Je to téměř 60 let, co Goodall poprvé cestoval do oblasti, které se dnes říká Tanzanie, a odvážně vstoupil do málo známého světa šimpanzů.Hrát si

Návrat k jejím kořenům | Jane: Naděje Doktorka Jane Goodallová líčí své zkušenosti s Gombe a jak byla energie lesa silná na emocionální a dokonce duchovní úrovni. ➡ Přihlásit se k odběru: bit.ly/NatGeoSubscribe #NationalGeographic #JaneGoodall #JaneTheHope O National Geographic: National Geographic je prvotřídní destinace pro vědu, průzkum a dobrodružství na světě. Prostřednictvím svých světových vědců, fotografů, novinářů a filmařů Nat Geo… 2020-04-20T12: 00: 19.000Z

V polovině osmdesátých let si Goodall uvědomil, že populace šimpanzů klesá kvůli ničení stanovišť, obchodu se živými zvířaty a keřem a kvůli náchylnosti primátů k lidským chorobám. Byla také svědkem toho, že lidé, kteří žili v mnoha komunitách obklopujících stanoviště šimpanzů, bojovali s chudobou a nedostatkem zdravotnických a vzdělávacích zařízení. Goodall si uvědomil, že jedině zlepšením života těchto lidí mohou lidé doufat v ochranu šimpanzů a jejich lesů. Stále více ji znepokojovala nepříjemná situace dětských šimpanzů osiřelých obchodem s masem z buše a těch, kteří byli v zajetí. Nakonec si uvědomila, že pokud se mladí lidé nestanou lepšími správci než předchozí generace, veškeré úsilí o zachování přírodního světa bude vynaloženo marně. To vedlo k jejímu programu Roots & Shoots, který má nyní tisíce členů všech věkových kategorií v asi 60 zemích, všichni zapojeni do praktických projektů na pomoc lidem, zvířatům a životnímu prostředí.

Jane Goodall: Naděje vysílá na patách Born Wild: Nová generace , hodinový speciál pořádaný Robinem Robertsem, který se bezprecedentně dívá na mláďata naší planety a jejich ekosystémy, které právě teď podporují obrovské změny životního prostředí. Různí fotografové Nat Geo, korespondenti ABC News a globální superstar Chris Hemsworth vezmou diváky na úžasnou cestu kolem světa, z Austrálie a Kalifornie, z Kanady a Havaje, ze Srí Lanky a Keni.

Jane Goodall: Naděje vysílá ve středu 22. dubna ve 21 hodin ET/PT na Nat Geo.


Populární Problémy

Červený kříž je charitativní organizace, která poskytuje humanitární pomoc lidem a regionům, které to potřebují. Nabízí úlevu obětem katastrof a pomáhá komunitám předcházet mimořádným událostem, připravit se na ně a reagovat na ně. ...

„Deadliest Catch“ je zpět na premiéru 16. sezóny v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

První turnaj WTA na tvrdém hřišti před US Open začal! Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět :.

Je čas na Tour de France 2019. Zde je návod, jak sledovat každou fázi slavného závodu online bez kabelu v USA.

Karolina Plíšková a Caroline Garcia se ve středu setkají v senzačním druhém kole na US Open 2020. Plíšková a Garcia rozdělili svých šest předchozích setkání proti sobě.