Roland Garros 2020: Jordan Thompson vs Radu Albot náhled, head-to-head & prediction | French Open

Jordan Thompson

Jordan Thompson

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Jordan Thompson vs Radu AlbotDatum: 27. září 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jílOdměna: Přibližně 38 000 000 EURNačasování zápasu: Cca. 16:00 SELČ, 19:30 IS

loketní předloktí

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Jordan Thompson vs Radu Albot

Australan Jordan Thompson měl minulý měsíc na US Open solidní průběh a poprvé se objevil v 16. kole Grand Slamu. Nyní půjde s důvěrou do Roland Garros, který se už loni dostal do třetího kola v Paříži.

Světová jednička 54 si minulý týden trochu poradila v Kitzbühelu, kde ho ve druhém kole vyrazil Miomir Kecmanovic.

Radu Albot byl mezitím vyřazen z kvalifikace na Rome Masters i na Hamburg Open v posledních dvou týdnech. Ve čtyřhře v Hamburku se však probojoval do čtvrtfinále a před Roland Garros získal potřebnou přípravu na antuce.

Moldovan loni vyhrál svůj první titul ATP ve dvouhře na turnaji Delray Beach Open a stal se prvním hráčem ze své země, který dosáhl tohoto milníku.

Jordan Thompson vs Radu Albot hlava na hlavě

Jordan Thompson a Radu Albot se dosud na turné nepotkali. Do této hry jdou s nerozhodným výsledkem 0: 0.

Predikce Jordan Thompson vs Radu Albot

Radu Albot je bojovník na tenisovém kurtu

Radu Albot je bojovník na tenisovém kurtu

Jordan Thompson, který hraje velmi konzistentní značku tenisu, bude doufat, že bude diktovat tempo rally svým silným forhendem. Australan má ke své solidní základní hře slušný pohyb na kurtu a zdá se, že ovládne delší rally.

Sám Radu Albot je známý svou vynikající prací nohou a přístupem „nikdy neříkej“, takže to nebude snadné. Moldovan má šikovné ruce na síti s laskavým svolením jeho rozsáhlých zkušeností hráče čtyřhry a mohl se pokusit vzít míč ze vzduchu, aby narušil Thompsonův rytmus.

Svět č. 79 bojuje o každý bod a svou vytrvalostí a trpělivostí kompenzuje nedostatek energie. Tento zápas má předpoklady pro fyzicky náročný slugfest, ale Thompsonova vynikající palebná síla mu pravděpodobně poskytne výhodu.

Předpověď: Jordan Thompson vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Sledujte premiéru LEGO Masters online bez kabelu.

Jak se rychle zbavit dlahy na holeně. Syndrom mediálního tibiálního stresu nebo holenní dlahy je běžným zraněním běžců, tanečníků a lidí, kteří najednou zvýší množství cvičení, kterého se jim dostává. Je to způsobeno nadměrnou silou ...

Svátek práce je svátek určený ke cti dělníků. Ve Spojených státech existuje mnoho způsobů, jak lidé slaví svátek práce: hostováním nebo účastí na pikniku, návštěvou akce svátku práce nebo návratem ke své komunitě. Důležitý...

Jak zorganizovat badmintonový turnaj. Badmintonový turnaj je příležitost, kde hráči dostanou šanci hrát proti týmům z jiných klubů, regionů nebo dokonce zemí. Uspořádání vlastního turnaje bude vyžadovat dobré plánovací schopnosti ...

Destruktivní chování u psů není běžným stavem bytí - obvykle k němu dochází, když se štěně nebo dospělý pes začne nudit nebo mu chybí přiměřené cvičení. U takových psů se pravděpodobně vyvinou nervózní nebo frustrované sklony jako žvýkání a ...

Zdá se, že syn Novaka Djokoviče Stefan se o tento sport již zajímá, přestože mu bylo pouhých pět let. Stefan byl viděn hrát několik rally během bělehradské etapy Adria Tour, k velké radosti fanoušků.