Jak si postavit vlastní kostým Batmana

Ať už mu říkáte 'The Caped Crusader', 'The Dark Knight', 'The World's Greatest Detective', nebo jednoduše 'Batman', jeho batsuit se stal ikonou. Batman nosí svůj Batsuit, aby utajil svou identitu a zastrašil padouchy, ale můžete si vytvořit svůj vlastní Batsuit jen pro zábavu - a pokud to zastraší několik darebáků na cestě, tím lépe! Začněte krokem 1 níže.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 1

  1 Rozhodněte se, jakým Batmanem chcete být. Stejně jako se Batman od svého debutu v květnu 1939 vyvinul, změnil se i jeho kostým. Existují dva převládající obrázky Batmana:
  • Temný rytíř: Toto je temnější verze Batmana, která se začala objevovat po Batman začíná film. To vylíčilo Batmana jako temného vyvrhele ve městě Gotham, vigilanta, který žije mimo zákon. Alfred Pennyworth to řekl nejlépe ve filmu Temný rytíř když řekl: „Vydrž, mistře Wayne. Vzít to. Budou vás za to nenávidět, ale o to jde Batmanovi, ten může být vyhnancem. Může se rozhodnout tak, jak to nedokáže nikdo jiný. Správná volba.'
  • Největší detektiv světa: Toto je kultovní komiksová verze Batmana. Tento kostým Batmana je hravější a barevnější (s jasně žlutými akcenty) a sleduje detektivnější způsob boje se zločinem. Tento kostým nejlépe vystihuje postavu Batmana, který je natolik duchaplný, že zařval „zmrazit!“ na Arnolda jako pana Freeze.


  reklama

Metoda 1 ze 3: Stát se Temným rytířem

 1. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 2

  1 Jdi do tmy Na rozdíl od prvního Batsuit je oblek Dark Knight mnohem propracovanější. Zde je návod, jak si jeden vyrobit.
  • Začněte celotělovým kalhotovým oblekem nebo unitardem. Měla by to být celá černá látka a dlouhý rukáv. Pro optimální pohyblivost by měl být extrémně vypasovaný a pružný. Najdete je v obchodech, které prodávají baletní oblečení, nebo pokud budete trávit čas venku, když je chladnější počasí, můžete si vybrat neoprenový oblek na tělo, jaký používají potápěči, surfaři a vodáci (a který může být trochu víc odpouštějte, pokud nejste čerstvě po tréninku s Ra's al Ghul a League of Shadows.
  • Přidejte brnění. Pomocí černé zbroje na paintball vytvořte tvrdou skořápku netopýřího obleku. Každá část vašeho těla by na sobě měla mít tuto tvrdou skořápku, ale hlavně chcete zakrýt hrudník a nadloktí.
  • Napumpujte to. Batmanův oblek jasně ukazuje, jak velký je každý z jeho svalů ab, aby vzbudil strach v srdcích darebáků a darebáků. Abs můžete vycpat přidáním velkého množství Puffy Paint (dostupné na Walmartu) do brnění, nebo použít hustý, natíratelný polystyren (k dostání v obchodech s řemeslnými výrobky) k vybudování svalů.
  • Přidejte hřeben Batmana. Hřeben Batman pokrývá střed hrudníku. Měl by to být symbol černého netopýra a kolem něj by nemělo být nic. Můžete použít tuto šablonu: stačí ji vytisknout tak velkou, jak potřebujete, vystopovat ji na lepenku a opatrně vystřihnout řezačkou na krabice.
  • Přidejte rukavice. Rukavice by měly být dlouhé po lokty, celé černé a po stranách by měly mít připevněné tři „ploutve“. Tyto ploutve by měly být tuhé a směřovat dozadu směrem k Batmanovi.
 2. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 3

  2 Připevněte si opasek. Jedná se o tuhý černý nebo tmavý kovový pás s velkými čtvercovými kapsami po stranách, ve kterých jsou umístěny Batmanovy vychytávky. K pouzdrům můžete použít levný popruh s černou sponou a prázdné krabičky na šperky nebo pouzdra na brýle.
 3. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 4

  3 Přidejte Bat-gadgets podle potřeby. Udělejte si extra kilometr a zkuste přidat pomůcky, jako je Bat-monitor (černá vysílačka), Bat-cuffs (pouta ve spreji černá), Bat-lasso (černé horolezecké lano), Bat-Tracer (cokoli černého s blikající červená nebo modrá LED), Batarangy (kdekoli, kde se prodávají bumerangy novinek, černé barvy) atd.
 4. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 5

  4 Vraťte plášť zpět do 'Caped Crusader. 'Měl bys mít délku podlahy, ve spodní části rovný střih, černý plášť.' Prostěradlo, obarvené na černo, by mělo dobře fungovat. Bavlna je dobrá, satén je lepší. Nejlepší je kevlar. Hodně štěstí s tím posledním!
 5. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 6

  5 Vstupte do bot. Tyto boty mohou být blíže vojenským botám než boty do deště. Čím méně šněrování nebo prohnutí, tím autentičtější bude bota vypadat.
 6. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 7

  6 Muž v masce. Korunujte svůj kostým dokonalou maskou Batmana. Kupte si černou gumovou masku se špičatýma ušima, která se rozprostírá od horních stran vaší hlavy. Váš nos by měl být tuhý a špičatý. Ústa a brada by měly být zcela odhaleny a oči by měly mít jen velmi málo jiného než bílé oči.
  • Pomocí černé make-upu „očernte“ kůži kolem očí, aby vás maska ​​více připomínala Temného rytíře.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Stává se Batmanem, největším detektivem na světě

 1. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana, krok 8

  1 Jdi na světlo. Na rozdíl od obleku Dark Knight je Batman of Detective Comics days mnohem jednodušší. Zde je návod, jak si jeden vyrobit.
  • Začněte celotělovým kalhotovým oblekem nebo unitardem. Měla by být neutrální nebo mírně namodrale šedá s dlouhými rukávy. Pokud už nejste roztrhaní, mělo by to volně zapadnout, abyste mohli padnout. Můžete je najít v obchodech, které prodávají baletní oděvy, nebo pokud budete trávit čas venku, když je chladnější počasí, můžete jít na neoprenový oblek, jako jsou potápěči, surfaři a vodáci.
  • Nebojte se získat unitard, pokud ho nemůžete najít - díky opasku bude oblek vypadat nepřetržitě. Ujistěte se, že vaše kalhoty nejsou ve spodní části volné - musí se zastrčit do bot.
 2. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana, krok 9

  2 Nasaďte si černé kalhotky. Ne boxeři. Batman je outsider, nemá problém nosit spodní prádlo na vnější straně šedého obleku. Najděte tedy pár, na kterém není nic napsáno. Tmavě modrá bude také fungovat, v závislosti na éře netopýrů, kterou se pokoušíte napodobit.
 3. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 10

  3 Hromadně. Pomocí ramenních vycpávek, které můžete získat v obchodě s látkami, přidejte svému tělu svaly k vyplnění obleku, nebo použijte balónky částečně nafouknuté.
 4. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 11

  4 Přidejte hřeben Batmana. Bude muset pokrýt střed hrudníku. Vzhled hřebene byl interpretován dvěma různými způsoby: Žlutý boční ovál se všemi černými symboly „netopýra“ na vnitřní straně NEBO celočerný symbol „netopýra“ bez čehokoli kolem.
 5. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 12

  5 Nasaďte si rukavice. Rukavice by měly být dlouhé po lokty, měly by odpovídat barvě vašich kalhotkových kalhotek a po stranách by měly mít připevněné tři ploutve. Tyto ploutve by měly být tuhé a směřovat dozadu směrem k Batmanovi.
 6. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 13

  6 Připevněte si opasek. Toto je ikonický žlutý pásek s velkým zlatým symbolem Batmana na přední straně a malými čtvercovými žlutými kapsami, ve kterých jsou umístěny Batmanovy pomůcky. Vinylový žlutý pás pravděpodobně najdete v Goodwill nebo Armádě spásy. Kromě toho je tu vždy obchod s kostýmy, který může mít žlutý pás Bat Utility.
 7. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 14

  7 Přidejte Bat-gadgets podle potřeby. Udělejte si další míli a zkuste přidat pomůcky, jako je Bat-monitor (vysílačka), Bat-cuffs, Bat-lasso, Bat-Tracer (cokoli s blikající LED), Batarangs (kdekoli, kde se prodávají bumerangy novinek, malované černá nebo žlutá) atd.
 8. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 15

  8 Vraťte plášť zpět do 'Caped Crusader. 'Měli byste mít černý plášť na délku podlahy se zubatými okraji a modrou podšívkou.' Okraje by měly připomínat netopýří křídla.
 9. Obrázek s názvem Sestavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 16

  9 Nasaďte si černé boty. Ty by měly přijít těsně pod kolena. Na botách by neměla být žádná krajka ani pásek. Batman nemá čas to řešit. Vyzkoušejte všechny černé boty do deště.
 10. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 17

  10 Korunujte svůj kostým dokonalou maskou Batmana. Vytvořte černou látkovou masku se špičatýma ušima, která se rozprostírá od horních stran vaší hlavy. Měli byste mít špičatý (pyramidový) nos. Ústa a brada by měly být zcela odhaleny a oči by měly mít pro účely viditelnosti otvory ve tvaru mandlí. reklama

Metoda 3 ze 3: Přivedení přítele

 1. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana, krok 18

  1 Nechte přítele převléknout za někoho z rodiny hrdinů a padouchů Batmanovy rodiny. Zřejmé volby jsou:
  • Kočičí žena. Přítel nebo nepřítel? Kdo to má vědět Ať už je jakákoli, není třeba o tomto kostýmu říkat mnoho. Buďte připraveni splnit svůj zápas, Caped Crusader:
  • Robin, Boy Wonder. Ujistěte se, že Robin je vhodný pro Bat-éru, kterou jste si vybrali. Kostým Robina Dark Knight je černý s červenými akcenty, zatímco tradiční Robin je trochu barevnější:
  • Vtipálek. Zelené vlasy, bílý obličej, zčernalé oči, rozmazaná červená rtěnka a purpurový oblek vás tam dostanou většinu cesty. Jak otrhaný budete dělat make -up a jak okázalý oblek určí, zda jste raný Joker nebo později Joker.
  • Dalšími velkými nepřáteli, kteří vytvářejí skvělé kostýmní příležitosti, mohou být Riddler, Catwoman, Poison Ivy, Two-Face, Penguin, Mr. Freeze nebo Bane.
 2. Obrázek s názvem Postavte si svůj vlastní kostým Batmana Krok 19

  2 Hotovo. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vyrobím trny Batman? Vystřihněte ploutve z lepenky nebo plastu a připevněte je ke svému kostýmu horkým lepidlem nebo provázkem.
 • Otázka Kde získám černé plátno? Můžete získat obyčejnou černou látku z jakéhokoli obchodu s látkami nebo někde jako Walmart.
 • Otázka Co mám dělat, když nosím brýle? Pokud je to možné, můžete nosit kontaktní čočky. Pokud to nemůžete udělat, pak si stejně vezměte brýle. Není to nic velkého, pokud je váš kostým mírně netradiční.
 • Otázka Musí mít maska ​​hřeben? Elijah Rodriguez Vůbec ne. Dokud je to Batmanova maska, spodina Gothamu by neměla mít problém si vás zapamatovat!
 • Otázka Co používám k udržení hřebene? Elijah Rodriguez Bláznivá stopa funguje. Oblečte si tričko a nechte někoho pomoci, aby se ujistil, že je vyrovnaný. Ujistěte se také, že máte plastový obal, kde budete lepit hřeben, jen aby vám lepidlo neproniklo přes košili.
 • Otázka Kde si mám koupit masku temného rytíře? Obchod s kostýmy nebo si můžete vytvořit vlastní následující online návody.
 • Otázka Jak mohu do své masky Batman přidat špičaté uši? Můžete použít černě natřenou lepenku a nalepit ji lepidlem nebo za tepla, nebo můžete lepenku zakrýt plstí nebo tkaninou a přišít nebo přilepit.
 • Otázka Mohu nosit normální kalhoty, když se oblékám jako Batman? Můžete nosit, co chcete. Pokuste se zajistit, aby měly stejnou barvu, ale nakonec je to zcela na vás.
 • Otázka Kde mohu získat sledovač netopýrů, brnění na paintball, černé horolezecké lano, opasek a unitard? Paintball brnění a horolezecké lano bylo pravděpodobně možné najít v místním obchodě se sportovním zbožím. Jak bylo uvedeno výše, obchod s baletem nebo obchod s řemesly může mít nějaký spandex. Také byste mohli najít unitard a užitkový pás online, možná na Amazonu. Starý iPod nebo možná mifi by mohl být funkční netopýr.
 • Otázka Jak vytvořím oční kryt, díky kterému bude vaše oko bílé? Pokud chcete, můžete na oči masky přišít bílou průhlednou síťovinu. Většina lidí to však z kostýmu pro lepší viditelnost vynechává.

Populární Problémy

Billie Jean Kingová, průkopnice WTA Tour, nedávno vyjádřila názor, že Asociace profesionálních tenistů (PTPA), spoluzakládaná Novakem Djokovičem a Vaskem Pospisilem, musí být v

Djokovič dokonce uvažoval o úplném vypadnutí ze čtvrtfinále.

Americký fotbalový tým mužů se v neděli utká s Venezuelou. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu online.

Jak se zbavit stehových značek. Stehy se obvykle provádějí při hlubokých řezech nebo ranách nebo po operaci a vyžadují řádnou údržbu a každodenní čištění, aby se zajistilo, že po stezích nezůstane jizva. Kůže každého se uzdravuje ...

Tyto levné kluby dávají profesionální pocit za rozumnou cenu. Pokud máte všechny materiály, můžete je sestavit za odpoledne. Zabalená rukojeť, vyrobená z láhve na sodovku, je trochu práce navíc, ale poskytuje měkký odraz ...

Zde je návod, jak sledovat Raiders vs Chiefs online bez kabelu