Monte Carlo Masters: Tomáš Berdych, Alexander Zverev vstupují do druhého kolaO výsledku zápasu Berdych-Kuznetsov rozhodly pouze tři přestávky podání, jeden v každém setu

video s tipy na raketbal

Devátý nasazený Tomáš Berdych a 14. nasazený Alexander Zverev postoupili v pondělí do druhého kola Masters Monte Carlo 2017 na Monackém knížectví, přestože k jejich vítězstvím vedly rozdílné cesty. Německý teenager Zverev potřeboval na propuštění italského veterána Andrease Seppiho 6-1, 6-2 pouhou 1 hodinu 8 minut, zatímco Berdych se vrátil ze sestavy na hranu ruské kvalifikace Andreje Kuzněcova, 4-6, 6-3, 6-4 .

O výsledku zápasu Berdych-Kuznetsov rozhodly pouze tři přestávky podání, jeden v každém setu. Toto špatné setkání v prvním kole však protáhlo špatnou míru konverze příležitostí v bodě zlomu v České republice - 2/11 (18%).

Dalšími semeny pohodlně vstupujícími do druhého kola je 15thsemeno Albert Ramos-Vinolas a 16thnasadil Pablo Cuevas.

Posledně jmenovaný shodil pouhé tři zápasy dominujícím jednostranným triumfem 6-3, 6-0 nad srbským mistrem světa č. 38 Viktorem Troickim. Ramos-Vinolas dosáhl bez námahy vítězství 6-2, 6-3 nad 93rdzařadil argentinský kvalifikant Renzo Olivo.

Pár nasazených Španělů to muselo rozdrtit na vysilující červenou špínu. 12thnasazený Roberto Bautista Agut, který zahájil sezónu titulem Chennai Open, byl 59.thzařadil Nikoloze Basilashviliho do první sady. Světová jednadvacítka dokázala přežít nápor Gruzínců na vítězství 1-6, 6-3, 7-5 za 2 hodiny 6 minut.

badmintonové hry zdarma

Venkovec Bautisty Aguta, 13thnasazený Pablo Carreno Busta měl stejně horlivý výlet, ale dokázal vyhrát těsné vítězství 7-6 (0), 6 (4) -7, 6-3 nad stále nebezpečným Fabiem Fogninim.

Edmund se setká s Rafou

Devítinásobný šampion Rafael Nadal nyní ví, s kým se setká ve svém otvíráku, když ve středu zahájí svůj trojitý úkol „La Decima“. Světová jednička 45 Kyle Edmund vyhrál all-britské vhazování s Danem Evansem 7-5, 6-1 a nyní má nastoupit nad Nadalem.

tabulka velikosti tenisového gripu

King of Clay hledá ohromujících 10thkorunu na každém z Monte Carlo Masters, ATP Barcelona a French Open.

Djokovič získává vítězství ve čtyřhře

Mezitím světová jednička 2 Novak Djokovič vyhrál na mistrovství Monte Carlo Masters, ale ve čtyřhře. Se svým krajanem Troickim se spojili a porazili francouzsko-lucemburskou dvojici Gilles Simon a Gilles Muller, 7-5, 6-3.

Zajímavé je, že dvojnásobný šampion Monte Carla bude v úterý znovu čelit Simonovi, když zahájí kampaň ve dvouhře.

Populární Problémy

Pokud chcete hrát hokej, určitě budete potřebovat dobře padnoucí rukavice. Správnou velikost rukavic snadno najdete měřením paže od lokte k základně prostředníčku. Poté vyzkoušejte několik různých párů a ...

Jak dlahu prstu. Lékaři používají dlahy prstů k léčbě vyvrtnutých, zlomených nebo vykloubených prstů. Je důležité vyhledat lékařskou pomoc při poranění prstu, ale možná budete muset použít dočasnou dlahu v některých ...

Stan Wawrinka řekl, že jeho brzký odchod z Washingtonu bylo těžké zvládnout, ale pojal to mnohem lépe než ohnivý Benoit Paire.

Sezóna 2021 Liga MX Clausura začíná v pátek večer zápasem mezi Pueblou a Guadalajarou. Takto to můžete sledovat v USA.

Murray včera prohrál ve čtvrtfinále s Američanem Samem Querreyem.

Dvojnásobný olympijský vítěz Andy Murray a jeho partner Joe Salisbury porazili v úterý Němce Kevina Krawietze a Tima Puetze 6: 2, 7: 6 (2), aby postoupili do čtvrtfinále čtyřhry mužů na