Jak streamovat „Bolt“: Průvodce prohlížením rodiny

šroubový film

Disney

Stream Bolt nyní

Toto animované dobrodružství z roku 2008 v režii Byrona Howarda a Chrise Williamse pobaví celou rodinu. Bolt (John Travolta) a jeho milovaná lidská společnice Penny (Miley Cyrus) hrají v úspěšném televizním seriálu, akčním Bolt-a díky pečlivému klamu ze strany produkčního štábu netuší, že jde o televizní pořad a jeho velmoci nejsou skutečné. Když opustí studio, aby zachránil Penny, která byla unesena v show, skončí daleko od Hollywoodu v ulicích New Yorku a rychle zjistí, že není tím super psem, za kterého si myslel.

Ale začíná svou cestu na západ, aby se dostal zpět do Penny, a po cestě se setká s nepravděpodobnými přáteli s divokou kočkou jménem Mittens a Rhino the křeček, velkým fanouškem Boltovy show. Když se dostanou zpět do Hollywoodu, je Penny ve skutečném nebezpečí. Může Bolt zachránit svého přítele, i když nakonec není super pes?

Hodinky Šroub online, abyste to zjistili, a čtěte dále Šroub průvodce streamováním, abyste se dozvěděli více o hercích, kritickém přijetí filmu a dalších.

Zde je návod, jak streamovat Šroub právě teď:

Jak streamovat „Bolt“ - exkluzivně na Disney+

Šroub je jedním z mnoha animovaných filmů Disney, které streamují výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Kráska a zvíře 1991 streaming

Můžete streamovat Šroub a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Bolt
  5. 5. Klepněte na Bolt
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Stream Bolt nyní


„Bolt“: Přehled

Datum vydání: 21. listopadu 2008
Tvůrci: Výkonný producent John Lasseter, producent Clark Spencer, spisovatelé Dan Fogelman a Chris Williams
Ředitel:
Byron Howard a Chris Williams
V hlavních rolích:
John Travolta, Miley Cirus, Susie Essman, Mark Walton
Hodnocení:
PG
Synopse:
Bolt strávil celý svůj život ochranou svého lidského společníka Pennyho při natáčení jeho úspěšné televizní show, Šroub - a neví, že jeho velmoci nejsou skutečné. Když opustí losangelské studio, aby zachránil unesenou Penny, a ocitne se ztracený v New Yorku, musí se vrátit zpět do Penny s pomocí dvou nepravděpodobných přátel, kočky Mittens a křečka Rhina.


Jak dlouhý je ‘Bolt’?

Šroub je akční 96minutová animovaná funkce.


Zápletka „Bolt“

Film začíná, když si osmiletá Penny koupí malé bílé štěně ve zverimexu a pojmenuje ho Bolt. O pět let později Penny a Bolt hrají v úspěšné televizní show, ve které má Bolt supervelmoci a chrání Penny před padouchem, doktorem Calicem. Ale Bolt neví, že je to televizní show, a jeho velmoci nejsou skutečné - producenti show se o to postarali, aby ze psa získali realističtější výkon. Když je Penny v pořadu unesena, Bolt uteče ze studia ve snaze ji zachránit, ale srazí se do bezvědomí a skončí uvězněn v krabici směřující do New Yorku. V New Yorku Bolt rychle zjistí, že jeho velmoci nejsou skutečné. Když narazí na divokou kočku Mittens, přesvědčí Mittensa, aby ho vedl na cestu na západ, aby našel Penny - která, i když je na Bolta naštvaná, byla přesvědčena, že bude pokračovat v natáčení s jiným psem. Bolt a Mittens se zastaví v RV parku, kde Mittens učí Bolta, jak roztomile žebrat o jídlo, a potkají křečka jménem Rhino, který je velkým fanouškem show. Šroub . Když si Mittens uvědomí, že Bolt pochází z televizní show, a pokusí se mu pomoci to pochopit, pokusí se proti ní použít svou superkorkovou sílu, ale nakonec dostane oba odňaté Animal Control. Rhino osvobodí Bolta z dodávky Animal Control a pomůže mu znovu získat sebevědomí superhrdiny. Zachraňují palčáky ze zvířecího útulku a tři pokračují na západ, Bolt a Mittens si na cestě vytvoří blízké přátelství. Když se dostanou do Las Vegas, Mittens chce, aby zůstali, a když Bolt říká, že chce Penny stále najít, Mittens se ho pokusí přesvědčit, že Penny je jen herec a ve skutečnosti ho nemiluje. Bolt jí odmítá věřit a vyráží sám směrem k Hollywoodu. Nakonec následují Mittens a Rhino. Když se Bolt nakonec dostane do studia, vidí Penny, jak zkouší s jeho náhradou, a se zlomeným srdcem odejde. Mittens ale dorazil a zaslechne Penny, jak říká své matce, jak moc jí chybí její věrný společník, a tak běží Boltovi říct. Mezitím méně zkušený Bolt vypadal na scéně paniky a srazil několik pochodní, čímž zapálil studio a Penny byla stále uvnitř. Přijde skutečný Bolt, aby ji zachránil, ale oba jsou uvězněni uvnitř a Penny se dusí. Penny ho prosí, aby odešel, ale on ne. Rozpoutá svou superbark větracím otvorem a hasiči ho slyší a oba je zachraňují. Penny ukončí show, adoptuje si rukavice a Rhino a ona a její rodina se přestěhují ve prospěch nového životního stylu se svými domácími mazlíčky.


'Bolt' Cast

Šroub funkce některé velké hlasy s řadou pozadí. Zde je několik hlavních hráčů.

John Travolta jako Bolt

Bolt je bělovlasý pes, který hraje se svým člověkem Penny v úspěšném televizním seriálu s názvem Los Angeles Šroub . V pořadu Bolt používá k ochraně Penny supervelmoci - a neví, že nejsou skutečné, dokud se sám v New Yorku nepokusí najít cestu zpět ke svému společníkovi. Travolta je milován pro své výkony v klasických filmech Horečka sobotní noci (1977), Tuk (1978), Podívej, kdo mluví (1989), Pulp Fiction (1994) a Primární barvy (1998) a televizní seriál Vítejte zpět, Kottere (1975-1979). Mezi novější role patří John Gotti ve filmu 2018 Gotti a Robert Shapiro v televizním seriálu Americký kriminální příběh (2016).

Miley Cyrus jako Penny

Penny adoptovala Bolta jako osmileté dítě a o pět let později nerozlučnou dvojici hvězd v úspěšném televizním seriálu, ve kterém Bolt každý týden pomocí svých supervelmocí zachrání Penny před novým nebezpečím. Cyrus zahájila svou hereckou kariéru v roce 2001 a je známá svou rolí jako televizní seriál Disney v letech 2006 až 2011 Hannah Montana . Vyjádřila také postavu servírky Mudka Meat Hut v Císařova nová škola televizní seriál (2007-2008). Ona je také známá jako populární hudební umělec.

Susie Essmanová jako palčáky

Mittens je divoká kočka v ulicích New Yorku, která nakonec souhlasí, že pomůže vést Bolta na západ, zpět do Penny v LA. Essman hrál roli Susie Greene v televizním komediálním seriálu Mírni svoje nadšení od roku 2000 do roku 2019 a od konce 80. let má 40 hereckých kreditů.

Mark Walton jako Rhino

Rhino je neohrožený křeček a jeho velký fanoušek Šroub který se ukáže jako neocenitelný pro Bolta a Mittens, když se k nim připojí na jejich cestě na západ. Waltonova herecká kariéra zahrnuje pouze čtyři filmové úvěry, vše za vyjádření postav v Domů na střelnici (2004), Malé kuře (2005), Šroub (2008) a Turbo (2013). Pracoval také jako spisovatel pro Císařova nová drážka (2000) a Tarzan (1999) a animátor pro Seznamte se s Robinsony (2007).


Písně a soundtrack „Bolt“

Šroub funkce dvě originální písně „Myslel jsem, že jsem tě ztratil, které napsali Miley Cyrus a Jeffrey Steele a které provedl Šroub hvězdy Cyrus a John Travolta a Barking at the Moon napsal a hrál zpěvák Jenny Lewis. Myslel jsem, že jsem tě ztratil nominován na cenu Zlatý glóbus za nejlepší původní píseň - film, ale prohrál s The Wrestler v podání Bruce Springsteena v Wrestler. Píseň Motorhead Dog-Face Boy je také slyšel ve filmu . Skóre bylo složen od Johna Powella.


„Bolt“ u pokladny

Šroub v listopadu 2008 byl uveden na trh ve více než 3650 divadlech na celostátní úrovni a během prvního víkendu vydělal více než 26,2 milionu dolarů, což je o víkendu umístění na 3. místě za výkon kasovního vysílání za Soumrak a Quantum of Solace . Film pokračoval vydělat více než 114 milionů $ v domácích pokladnách a 213,9 milionu $ v mezinárodním měřítku. Podle žebříčku se umístilo na 22. místě v kategorii Nejlepší filmy z roku 2008 v domácí pokladně Čísla . Šroub vydělal dalších 98 milionů dolarů na prodeji DVD.


Recenze „Bolt“ - Co řekli kritici

Kritici si užili Šroub , což je web pro hodnocení filmů Shnilá rajčata nazývá se příjemnou animovanou komedií, která překonává známost příběhu se silným obrazem a sympatickými postavami. Shnilá rajčata dává Šroub 89% kritiků se 183 recenzemi a více než 315 000 hodnocení publika hodnotí film na 79%. Los Angeles Times řekl Šroub je druh rodinné animované verze s Jimem Carreym v hlavní roli Trumanova show .


Kde se „Bolt“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

První animovaný film, který od té doby představuje pro společnost Disney finanční a kritický úspěch Lilo a Stitch v roce 2002, Šroub je považován za součást Disney Revival , období od roku 2006 do roku 2009, během kterého společnost Disney získala Pixar a vydala řadu úspěšných animovaných celovečerních filmů. Šroub pomohl připravit půdu pro budoucí hity (jako např Spletený (2010) a Zamrzlý (2013)) pomocí a nová technologie v nefotorealistickém vykreslování pro jedinečný vizuální efekt a novou technologii navrženou speciálně pro film, aby pozadí vypadala ručně malovaná. Film byl nominován za četná ocenění , včetně nejlepších animovaných filmů na Oscarech, Annie Awards, Broadcast Film Critics Association Awards, Chicago Film Critics Association Awards a Golden Globe Awards - ale nevyhrálo žádné.


Přívěs „Bolt“Hrát si

Bolt - Trailer Bolt je hvězdou největší show v Hollywoodu. Jediným problémem je, že si myslí, že je to celé skutečné. Když je super pes náhodně odeslán do New Yorku a oddělen od Penny, jeho milované hvězdy a majitele, Bolt se vrhne do akce, aby našel cestu domů. Spolu s jeho povedeným novým… 2017-03-06T23: 29: 04Z

Stream Bolt nyní


„Bolt“ Trivia: 5 rychlých faktů

Šroub obdržel chválu od kritiků a jeho inovace pomohly pohnout Disney Revival, což vedlo k některým z nedávných velkých hitů animačního studia. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. Jedna z raných rolí doktora Calica byla Mechanický pomeranč .

Dr. Calico, zlý duchovní v televizním seriálu Penny a Bolta Šroub , je vyjádřen uživatelem Malcolm McDowell . McDowell začal profesionálně jednat v polovině šedesátých let a je známý více než 260 úvěry, včetně Mechanický pomeranč (1971) a v poslední době televizní seriál Entourage (2005-2011), Metalocalypse (2007-2012), Franklin & Bash (2011-2014) a Mozart v džungli (2014-2018).

2. Animovat křečka není snadné.

Křeček Rhino původně vycházel z činčily Johna Lasettera, kterou přivedl jako speciální host na animátorský ústup během filmové produkce. Posádka také adoptoval křečka a natočil ho zespodu, zatímco kráčel po plexiskle, aby mohli zachytit pohyb Rhina v jeho křeččím míči.

3. Šroub se původně jmenovalo Americký pes ale byl přejmenován a zcela přepracován, když to převzal John Lasseter.

Původní film napsal a režíroval Chris Sanders a měl úplně jiný název a postavy. Poté, co společnost Disney získala společnost Pixar a do jejího čela dosadila Johna Lassetera jako hlavního kreativního důstojníka, Sanders byl nahrazen s režiséry Chrisem Williamsem a Byronem Howardem, kteří dostali pouhých 18 měsíců na dokončení výrobního procesu, který by normálně trval několik let.

Čtyři. Šroub možná prohráli při předávání cen Akademie, ale její ředitelé nakonec vyhráli.

Byron Howard a Chris Williams obdrželi svou první nominaci na Oscara za nejlepší animovaný film Šroub , ale v roce 2008 prohráli s WALL-E . V roce 2015 však Williams vyhrál Velký hrdina 6 a Howarda pro Zootopie v roce 2017.

5. Boltovo jméno bylo inspirováno dřívější animovanou klasikou Disney.

Pamatujte si, až štěňata přijdou 101 dalmatinů (1961) sledujete televizi? Sledují psa Thunderbolta, od kterého tvůrci Šroub čerpal inspiraci pro jeho jméno.

Stream Bolt nyní

super miska na amazon prime 2019

Populární Problémy

Monica Seles si vezme miliardáře Thomase Golisana.

Chcete sledovat televizi AT&T na iPadu? Zde je snadný podrobný průvodce streamováním televize AT&T na vašem iPadu.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat fotbalové zápasy Notre Dame vs Bowling Green online, pokud nemáte kabel.

Jak opravit skřípnutý nerv v rameni. Sevřený nerv v rameni je způsoben stlačením nervu v rameni opakujícími se pohyby nebo příliš dlouhým držením těla v jedné poloze. Budete si muset odpočinout ...

Jak chránit děti hrající kontaktní sporty. Sport je zábava a také skvělý zážitek. Děti, které sportují, se naučí trvalé lekce o aktivitě, ale také o spolupráci, protivenství a respektu. Některé sporty - kontakt ...

Jste připraveni vyrobit si vlastní úžasnou kouřovou bombu? Ať už chcete vyrábět kouř pro dramatický speciální efekt, chemický experiment, nebo se chcete naučit užitečnou taktiku přežití, můžete vyrobit fantastickou kouřovou bombu s několika ...