US Open 2020: Johanna Konta vs Heather Watson náhled, souboj a předpověď

Johanna Konta se v prvním kole na US Open utká s Heather Watsonovou

Johanna Konta se v prvním kole na US Open utká s Heather Watsonovou

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Johanna Konta vs Heather Watson

nerozhodný výsledek v tenise

Datum: 1 Září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 12:30 EDT, 22:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Johanna Konta vs Heather Watson

V prvním kole US Open 2020 proběhne v úterý mini verze bitvy o Brity, protože v úterý proti sobě narazí krajané Johanna Konta a Heather Watson.

Johanna Konta je nejvýše umístěným britským hráčem mezi muži i ženami od zranění a následného úpadku Andyho Murraye. Devětadvacetiletá žena získala tři tituly ve dvouhře na turnaji WTA Tour, přičemž ten její nejvýznamnější přišel na Miami Open Premier Mandatory v roce 2017.

Konta měla svůj nejlepší Slam běh v loňském roce, když dosáhla semifinále na French Open a posledních osm na Wimbledonu i na US Open. Světová třináctka ale měla špatný začátek sezony 2020, když prohrála v úvodním kole na Australian Open s Ons Jabeur a znovu prohrála svůj první zápas na St. Petersburg Open.

Brit se od té doby trochu zotavil a minulý týden dosáhl semifinále v Monterrey a na Western & Southern Open.

Heather Watson hledá první vítězství v hlavním tahu US Open

Heather Watson hledá první vítězství v hlavním tahu US Open

Mezitím zůstává Heather Watsonovou největší slávou její výkon na Wimbledonu 2015, kde ve třetím kole způsobila potenciální šampionku Serenu Williamsovou velký strach. Watson byl dva body od vítězství, ale Williams se držel a vyhrál intenzivně napadený zápas.

Watson za těch pět let od té doby dokázal pouze sedm hlavních losů. A přestože osmadvacetiletá žena prohrála poslední tři zápasy na turné WTA, v roce 2020 dosáhla několika dobrých výsledků-dosáhla semifinále v Hobartu a získala titul v Acapulcu.

Johanna Konta vs Heather Watson proti sobě

Johanna Konta a Heather Watson jsou spoluhráčkami Fed Cupu

Johanna Konta a Heather Watson jsou spoluhráčkami Fed Cupu

Vzájemný souboj Johanna Konta a Heather Watson momentálně stojí 3: 0 ve prospěch Konty.

Starší Brit vyhrál všechna předchozí setkání mezi touto dvojicí, přičemž jejich poslední zápas přišel v Nottinghamu 2018, kde Konta zvítězil 6: 4, 7: 6.

Johanna Konta vs Heather Watson predikce

Johanna Konta by doufala, že její skličující výkon na Australian Open byl jen malým skokem. Chtěla by pokračovat ve své dobré formě od roku 2019 ve Slamech, když si stoupne na kurt a hraje se svou spoluhráčkou z Fed Cupu Heather Watsonovou.

Konta má na US Open nekonzistentní výsledky, třikrát dosáhla 16. nebo lepšího kola a na ostatních třech prohrála v úvodním kole. Devětadvacetiletý hráč by chtěl, aby vydání 2020 bylo více z těch prvních než těch druhých.

Watson naproti tomu hledá vůbec první vítězství na US Open ve své kariéře; v osmi předchozích zápasech nikdy nevyhrála zápas hlavní remízy na New York Slam. V úterý by doufala, že tu opici dostane ze zad.

jak udělat dort do tenisky

Watson má kompletní hru a má vysokou inteligenci na hřišti, kterou by musela použít k tomu, aby mohla čelit plochým úderům Konty a ostrým úhlům. Ale to se snadněji řekne, než udělá.

Předpověď: Johanna Konta vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Vyhřívaní soupeři Michigan a Ohio State se v sobotu setkají v souboji nejlepších 10 v semifinále basketbalu Big Ten. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

donutil Portoričana podrobit se, než rychle vzal tiebreak.

Daniil Medveděv přežil s kůží zubů proti Hubertu Hurkaczovi ve čtvrtečním čtvrtfinále Národní banky otevřeného v roce 2021 v pátek.

Eko sportovec Dominic Thiem vyjadřuje svou lásku a starost o moře na Světový den oceánů prostřednictvím příběhu na Instagramu. Dominic Thiem je již nějakou dobu aktivním křižákem proti kontaminaci oceánů.

Mirza letos získala 2 grandslamy a dalších osm titulů WTA.

Třiadvacetinásobná grandslamová vítězka čeká své první dítě se snoubencem Alexisem Ohanianem.