Roland Garros: Matteo Berrettini vs Daniel Altmaier Náhled, souboj a předpověď | French Open 2020

Matteo Berrettini

Matteo Berrettini

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Matteo Berrettini vs Daniel Altmaier

Datum: 3. října 2020

tipy pro začínající tenisty

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Finanční odměna: Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports Select / Disney+ Hotstar VIP | Evropa - Eurosport

jak stahovat filmy na disney plus

Náhled Matteo Berrettini vs Daniel Altmaier

7. nasazený Matteo Berrettini se v sobotu utká s kvalifikantem Danielem Altmaierem ve třetím kole 2020 French Open.

Pro dvaadvacetiletého Altmaiera to nebyl nic jiného než vysněný debut v hlavní remíze na Grand Slamu. 186. Němec v pořadí překonal tři kola kvalifikace a dvě hlavní remízy - proti Felicianu Lopezovi a Janu -Lennardovi Struffovi - aby se dostal tak daleko.

jak být profesionálním tenistou

Altmaier se nyní poprvé v kariéře ocitá tváří v tvář hráči top 10.

Matteo Berrettini

Matteo Berrettini

Berrettini vyrovnal svůj nejlepší výkon na French Open z roku 2018 dosažením třetího kola. Ale teď, s většími očekáváními na jeho bedrech, se bude očekávat, že Ital půjde ještě dál.

Berrettini dosud odehrál pár dobrých zápasů na Roland Garros. Začal vítězstvím ve dvou setech nad Vaškem Pospisilem a poté pokračoval čtyřsetovým vítězstvím nad Lloydem Harrisem.

Matteo Berrettini vs Daniel Altmaier proti sobě

Z velké části kvůli nezkušenosti Daniela Altmaiera čeká s Matteem Berrettinim ještě zápas na turné ATP. Vzájemný souboj aktuálně stojí 0: 0.

Predikce Matteo Berrettini vs Daniel Altmaier

Zápas mezi světem č. 8 a světem č. 186 by pro hráče s vyšším postavením byl obvykle přímočarou záležitostí. Daniel Altmaier ale pravděpodobně nebude pro Matteo Berrettiniho snadným soupeřem.

Podobně jako Ital, i Altmaier má při svém podání značný úspěch. To Němci pomůže zadržet tlak od Berrettiniho a rychle ukončit své servisní hry.

jak zvolit velikost úchopu tenisové rakety
Matteo Berrettini

Matteo Berrettini

Pokud jde o údery země, Matteo Berrettini má silnější forhend. Nejen, že je schopen přidat do něj velké množství topspinu, ale také jej dokáže rozbít na tvrdo.

V bekhendovém oddělení však mohou být oba hráči občas trochu nevyrovnaní. Berrettini má tendenci hrát na tomto křídle velké množství plátků, což může ztěžovat jednoruční bekhend Altmaiera.

Klíčem pro Mattea Berrettiniho bude použít velkou hloubku při jeho úderech, protože Altmaier to v minulosti trápilo kvůli jeho relativně slabé práci nohou. Zároveň, pokud Altmaier začíná dobře a nepřetržitě útočí na italský bekhend, mohl by také sklízet bohaté odměny.

Pokud jde o zkušenosti a kvalitu, dalo by se očekávat, že Matteo Berrettini tento zápas vyhraje. Ale Altmaier mu to určitě může zkomplikovat.

Předpověď: Matteo Berrettini k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak vyrazit na Grand Canyon. Grand Canyon je velký kaňon nacházející se v americkém státě Arizona. Pěší turistika po Grand Canyonu je náročná aktivita, která bude vyžadovat adekvátní přípravu, aby bylo zajištěno, že budete brát jen tolik, kolik potřebujete ...

Jak spoutat osobu. Ať už jste policistou, kaucí nebo ochrankou, pouta lidí mohou být ve vaší práci každodenní záležitostí. Vědět, jak správně používat pouta, je důležité pro zajištění ...

Seznam nejkratších hráčů, kteří v historii zdobili tenis.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Blazers vs Lakers Game 1 online, pokud nemáte kabel.

Jak zacházet s aspirační pneumonií u mladých štěňat. K aspirační pneumonii dochází, když jsou do plic vdechnuty kapalné nebo pevné materiály. Obvykle se vyskytuje u mladých štěňat, zejména u těch, která jsou nesprávně krmena zkumavkou nebo mají rozštěp ...

Andrey Rublev pokračuje ve svém hledání prvního grandslamového titulu na US Open 2021, kde se v prvním kole utká s 42letým Chorvatem Ivo Karlovicem. Půjde o první setkání obou hráčů.