US Open 2020: Angelique Kerber vs Anna-Lena Friedsam náhled, souboj a předpověď

Angelique KerberováPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (17) Angelique Kerber vs Anna-Lena Friedsam

Datum: 2. září 2020tejp na tenisový loket

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Druhý kolo (kolo 64)

Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $jak postavit katapult na tenisový míček

Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Angelique Kerber vs Anna-Lena Friedsam

Šampiónka z roku 2016 Angelique Kerberová se ve středu utká s Anna-Lenou Friedsamovou v celoněmeckém druhém kole na US Open.

Kerberová se poprvé po sedmi měsících na US Open vrátila do akce a vyslala nebezpečnou Ajlu Tomljanovic 6-4, 6-4, aby zahájila kampaň Flushing Meadows.

Německá lapatka využila svůj čas mimo hřiště nejlepším možným způsobem a spojila síly s bývalým trenérem Torbenem Beltzem ve snaze rozšířit svou sbírku tří grandslamů.

tejpování tenisového lokte sami

Partnerství jí dodalo tolik sebevědomí, že se rozhodla odletět do New Yorku, aniž by před Slamem hrála jakoukoli zahřívací akci, přičemž její poslední událost byla Australian Open v lednu.

Anna-Lena Friedsamová

Anna-Lena Friedsamová je mezitím na cestě návratu poté, co jí poslední tři roky zpustošilo několik operací ramen. Němka se dostala do druhého týdne Slamu poprvé v kariéře v roce 2016, když dosáhla čtvrtého kola Australian Open.

Dokonce to podpořila během třetího ročníku Wimbledonu v témže roce, než začaly vzplanout potíže s pravým ramenem.

Poté, co se Friedsam konečně zbavila všech strastí spojených se zraněním, se znovu snaží učinit prohlášení o turné. S novým hlasem v jejím týmu, který ji vedl, světová č. 109 oslnila v únoru v Lyonu, kde se dostala do finále. Na US Open slibně odstartovala 6-2, 6-2 doubbingem 135. Caroline Dolehide.

Angelique Kerber vs Anna-Lena Friedsam hlava na hlavě

Angelique Kerberová měla v této celoněmecké rivalitě vždy navrch, přičemž obě předchozí setkání směřovala k trojnásobnému grandslamovému vítězi.

Dva první uzamčené rohy na antukových kurtech v Norimberku v roce 2014, kde Kerber odrazil pozdní výzvu od Friedsamu na vítězství 6-2, 7-6 (0). Druhé zúčtování přišlo po čtyřleté pauze na Australian Open 2018. Změna povrchu nijak nezměnila výsledek, protože si Kerberová vybojovala cestu k vítězství 6: 0, 6: 4.

14palcové tenisové sukně

Predikce Angelique Kerber vs Anna-Lena Friedsam

Angelique Kerber v akci na Australian Open

Na Ajle Tomljanovic byla evidentní hrdinství Angelique Kerberové, která zasáhla pouhých 15 vítězů a udělala 24 nevynucených chyb. Němka se také dopustila pěti dvojchyb, ale jedinou oblastí, ve které byla naprosto dokonalá, byla konverze bodu zlomu, protože získala každý ze svých pěti bodů zlomu.

Zatímco její výkon proti Tomljanovičovi by jí dodával dostatek sebevědomí, stále má spoustu práce, pokud má v úmyslu provést hluboký běh. Vzhledem k jejímu rekordu proti Friedsamové bude Kerber představovat své šance na utěsnění třetího kotviště.

Předpověď : Angelique Kerberová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak hrát dva míče (basketbalová hra). Two Ball je basketbalová hra, která prověří vaši přesnost a přesnost při tříbodové střelbě. První tým, který rychle udělá 10 trojek před svými protivníky, vyhrává hru. Two Ball je ...

Zjistěte, které aspekty vaší tenisové rakety mohou přispívat k loktům tenisu nebo golfistů a jaké změny můžete zvážit, abyste zmírnili příznaky.

Věk pro Tsonga není relevantní: trenér

Jak přimět vaše rovnátka méně bolet. Vytáhnout zuby do správného zarovnání není snadný proces. Každý, kdo má rovnátka, zažije alespoň několik dní bolesti nebo bolesti. Vaši spojenci jsou léky proti bolesti, měkké jídlo a zubní vosk. Volání...