Kde sledovat ženský volejbal Texas vs Západní Virginie

Ženy Texas vs Západní Virginie

Getty Ve čtvrtek a v pátek se Texas ujme Západní Virginie.

jak cvičit podání tenisu

Č. 1 Texas Longhorns (12-0) míří do WVU Coliseum, kde se ve čtvrtek a v pátek utká s West Virginia Mountaineers (7-5) na dvoudenní zúčtování.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Žádný ze zápasů (čtvrtek v 18:00 ET; pátek v 18:00 ET) nebude nikde v běžné národní televizi, ale kdokoli v USA může sledujte oba zápasy Texas vs Západní Virginie živě na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba pro digitální streamování od ESPN, která nabízí živé vysokoškolské sporty, jako je volejbal, fotbal, basketbal, zápas a fotbal, a další živé sporty, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Texas vs Západní Virginie naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Texas vs Západní Virginie

Západní Virginie prohrává nad státem Iowa 3: 0 a vyhrává ve třech setech, 25: 20, 25: 22 a 25: 16. Vnější stoperka Kristin Luxová vedla s 12 sestřely, zatímco spoluhráčky Natali Petrova nechaly devítku a prostřední blokařku Brianu Lynchovou osm.

výsledky tenisových pravidel

Mluvíme o tom, že v každém setu skončíme a budeme hrát, trenér šestého ročníku Řekl Reed Sunahara poté, co poprvé v historii týmu zametl stát Iowa. Musíme se postarat o míč a myslel jsem si, že jsme to zvládli mnohem lépe než včera večer. Řekl jsem týmu, než jsme začali, že je musíme vykopat a získat více bodů, a myslel jsem si, že jsme dnes večer udělali obě tyto věci. Také jsme minimalizovali chyby při trefení.

Longhorns jsou čerstvě z vítězství epické pětisetové zúčtování nad č. 3 Baylor Lady Bears. Texas zaostal brzy, prohrával první dva sety, ale pořádal comeback pro věky, shromáždil se a vyhrál neuvěřitelně těsný třetí set, než skončil v pěti (23-25, 24-26, 25-23, 25-13, 15 -9). Logan Eggleston vedl Texas s 22 sestřely a 15 výkopy-její druhé dvojité zdvojnásobení v sezóně-a byla jednou ze čtyř hráček Longhorns, kteří měli dvouciferné sestřely, včetně Skylar Fields (14) Asjia O'Neal (13) a Brionne Butler (10).

Baylor vyšel hrát jako blázen, šíleně dobrý, takže je to opravdu dobrý pocit, být schopen udržet naši vyrovnanost na naší straně a prostě se vrátit a najít způsob, jak vyhrát, Řekl Eggleston po vítězství. Každý zvládl své povinnosti opravdu skvěle a (my) jsme skončili s pěknou výhrou.

O’Neal říká, že výhra, kterou její tým právě dosáhl proti Baylor, by mohla také povzbudit postup týmu vpřed - děsivá myšlenka pro všechny budoucí soupeře. Vítězství ve třech je očividně super zábava. Ale myslím si, že jít do pěti a bojovat a opravdu vytáhnout ze sebe všechno, co můžeme, opravdu dává týmu sebevědomí a jen nám umožňuje vidět, jak dobrý tým můžeme být, Řekl O'Neal . Tyto těsné pětisetové zápasy jsou něco, pro co vždy žijeme.

Horolezci jsou v této sezóně zatím doma 4: 2. Texas vede historickou sérii proti Západní Virginii, 16: 0, 8: 0 na silnici.


Populární Problémy

Cardinals a Rams v neděli odpoledne bojují o místo v play -off. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Jste připraveni vyrobit si vlastní úžasnou kouřovou bombu? Ať už chcete vyrábět kouř pro dramatický speciální efekt, chemický experiment, nebo se chcete naučit užitečnou taktiku přežití, můžete vyrobit fantastickou kouřovou bombu s několika ...

Jak si vyrobit pravé kubánské mojito. Tento osvěžující kubánský koktejl byl oblíbeným spisovatelem Earnestem Hemingwayem a je perfektní odpovědí na parný letní den. Zatímco na původním můžete najít bezpočet verzí a úprav ...

Podívejte se na možnosti nejlepších hráčů na turnaji ATP dokončit Career Golden Masters.

V úterý večer má premiéru animovaný speciál „Jeden den v čase“. Pokud nemáte kabel, můžete jej zdarma sledovat online.