Jak hrát NBA Hangtime na Nintendo 64

Můžete být hvězdou NBA, alespoň ve videohře. Pokud chcete být mistrem NBA Hangtime pro Nintendo 64, čtěte dále.Kroky

 1. 1 Nejprve můžete buď vytvořit hráče, nebo zadat své jméno. Nejlepší je vytvořit hráče, protože nakonec se zlepší.
 2. 2 Na domovské obrazovce zadejte své jméno a PIN.
 3. 3 Vyberte si tým a partnera, za kterého budete hrát. Nejlepší je vybrat hráče, kteří jsou pro váš tým dobří. Pokuste se získat ty, které vašemu týmu pomohou dát útok nebo obranu. Nechoďte pouze se střelci nebo pouze s obránci.
 4. 4 Nyní je čas na hru. Tato hra vyžaduje, abyste na ovladači používali pouze 3 tlačítka. Tlačítka jsou A, dolů C a vpravo C.
 5. 5 Chcete -li střílet, stiskněte dolů tlačítko C, pro namáčení podržte A a doběhněte k obruči a stiskněte C. Čím lepší je vaše hodnocení namočenosti, tím lepší jsou vaše dunky a čím dál dál se můžete namočit. Nejsnazší je pořizovat záběry, zatímco při fotografování držíte stisknuté tlačítko A. Pravá C je průchod.
 6. 6 Na obranu, dolů C je skočit a zablokovat míč. Vpravo C je odpískat míč od hráče. A a C vpravo tlačí hráče, srazí ho na zem a někdy způsobí, že ztratí míč. A a C dolů vyskočí vysoko k odrazu. Namáčení soupeřova hráče můžete zastavit tím, že na něj zatlačíte, když si jde pro namáčení. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Poklepáním na tlačítko A dvakrát, když máte míč, váš hráč provede rotační tah. Je dobré se vyhýbat obráncům.
 • Pokud provedete 3 střely za sebou, aniž by druhý tým dal gól, váš hráč bude v plamenech. Tento hráč bude nyní jen zřídka chybět. V ohni vždy střílejte 3 ukazatele.
 • Poté, co si vyberete svůj tým, přejde na obrazovku s hlášením shody. Na této obrazovce stiskněte A 4krát, C dolů 6krát a vpravo C jednou; tím získáte neomezené turbo.
 • Nejlepšími hráči, které si můžete vybrat, jsou Pippen z Bulls, Webber z kulek, Olajuwon z Rockets, Radja z Celtics a Malone z Jazz.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud je váš hráč zraněn na polovině, vypněte ho, jinak nebude tak dobrý.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Pro Nintendo 64.
 • Ovladač.
 • Hangout NBA.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Příprava: (2) Stefanos Tsitsipas vs Tommy PaulZvládnutí dobré techniky hodu fotbalem znamená, že vaše přihrávky budou létat dále, přesněji přistávat a bude snazší je chytit. Ještě důležitější je, že snížíte riziko běžných zranění při házení. Následující kroky vám pomohou zlepšit ...

Zde je návod, jak sledovat páteční bublinovou hru Grizzlies vs Blazers NBA online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Rafael Nadal získal svůj 13. titul Roland Garros prodlužující rekord a vyrovnal Federerův rekord 20 grandslamů. Vzestup Huga Gastona a další příběhy z Roland Garros 2020.

Zlepšování vašich schopností, abyste se stali lepším softballovým hráčem, vyžaduje trénink, soustředění a další učení. Je to také o zachování dobrého přístupu ke svému trenérovi, týmu a ztrátám. Zjistěte, o čem hra je.