US Open 2019, Belinda Bencic vs Donna Vekic Čtvrtfinále: Kde se dívat, TV program, detaily živých přenosů a další

Belinda Bencic

Belinda Bencic

V nejpřekvapivějších čtvrtfinálových zápasech na US Open 2019 máme švýcarskou Belindu Bencic a chorvatskou Donnu Vekic naplánovanou na zablokování rohů pro semifinálové kotviště. Pak znovu, pokud mluvíme o překvapeních, Bencic stáhla to nejmajestátnější ve svém zápase čtvrtého kola proti dvojnásobné vítězce Grand Slam a obhájkyně titulu Naomi Osaka.

Přestože se dvaadvacetiletá Švýcarka v minulosti do Osaky dostala, dalo se očekávat, že Japonci zvládnou lépe. Ale Bencic byl nemilosrdný a porazil Osaka 7-5, 6-4, aby se dostal do čtvrtfinále.

Bencic měla snadný výlet a ve svém druhém kole zápasu zatím ztratila pouze jednu sadu. Porazila Mandy Minellu a Alize Cornetovou, než jí Anett Kontaveit dala průchod. A nakonec se působivým způsobem vypořádala s Naomi Osakou, aby si v poslední osmičce rezervovala kotviště.

Na druhou stranu, 23letá Donna Vekicová měla na US Open klidný běh. V poslední době hraje skvělý tenis a může představovat hrozbu pro 22letého Bencice. Vekic nakonec vyhnal kvalifikaci, Richel Hogenkamp, ​​Kaia Kanepi, Yulia Putinsteva a Julia Goerges.

Ve všech těchto zápasech, kromě střetnutí čtvrtého kola proti Goergesovi, měl Vekic hladkou plavbu, aniž by zahodil jakoukoli sadu. Její výkon proti velkoobslužným a tvrdě bijícím Goergům byl však chvályhodný, protože si poprvé rezervovala lístek do ubikace majora.

Bencic byl nad Chorvatem dvakrát úspěšný ze tří případů, kdy hráli navzájem. Vekic však při svém posledním setkání na French Open 2019 vyhnal Bencice v zápase Round of 32 ve velmi jednostranném zápase ve dvou setech. Je těžké předpovědět, kdo se bude navzájem zlepšovat, ale Bencic má menší náskok kvůli vedení 2-1, které nyní má.

Zde je vše, co potřebujete vědět o US Open 2019:

Název turnaje: US Open 2019

Datum: 26. srpna-8. září 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: USTA Billie Jean King National Tennis Center, Flushing Meadows, New York

Povrch: Hard Court

Čas: [13] Belinda Bencic v [23] Donna Vekic na stadionu Arthur Ashe přibližně v 9:30 IST 4. září 2019

Kde sledovat US Open 2019?

POUŽITÍ - ESPN a ESPN2

Velká Británie a Evropa - BBC1, BBC2 a červené tlačítko BBC.

Indie - Hvězdné sporty Vyberte 1/Vyberte 1 HD a Vyberte 2/Vyberte 2 HD.


Podrobnosti o živém přenosu pro US Open 2019

Přímý přenos US Open 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také streamováno živě na hotstar.com.

Kanál US Open na YouTube představí momenty zákulisí turnaje a hlavní body.

Populární Problémy

V neděli večer má premiéru 'Heels', nové wrestlingové televizní drama se Stephenem Amellem a CM Punkem. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak připravit bramborový koláč. Bramborový koláč je klasická příloha s mnoha možnými variacemi. Například Bramborový dauphinoise je jedním z nejstarších známých receptů na pečení brambor, který používá krémový základ. Standardní pečení brambor nespoléhá na ...

Pierre-Hughes Herbert přišel na obranu Novaka Djokoviče poté, co jeho Adria Tour vedla k sérii případů COVID-19. Francouz také zmínil, že Djokovič je jako předseda Rady hráčům plně oddán.

Recenze knihy - 'The Roger Federer Story: Quest for perfection' od Rene Stauffer

Španělský fanoušek Federera Jesus Aparacio se letos probudil poté, co ho nehoda v roce 2004 nechala v kómatu, aby zjistil, že jeho idol stále vládne tenisu.