US Open 2021: Karen Khachanov vs Lloyd Harris náhled, souboj a předpověď

Karen Khachanov má za sebou znovuzrození 2021

Karen Khachanov má za sebou znovuzrození 2021

tenisky bez tkaniček

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (25) Karen Khachanov vs Lloyd HarrisDatum: 31. srpna 2021Turnaj : 2021 US Open

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : Flushing Meadows, New YorkKategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 40 560 000 $Načasování zápasu : 11:00 místního času, 15:00 GMT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN/ESPN 2 | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Karen Khachanov vs Lloyd Harris náhled

25. nasazená Karen Khachanov se v úterý v úvodním kole US Open 2021 utká s nenasazeným Lloydem Harrisem.

Po téměř dvou letech bojů se zdá, že Chačanov znovu našel nohy ve druhé polovině roku 2021. Rus udělal poslední osmičku ve Wimbledonu, což odpovídalo jeho nejlepšímu grandslamovému výkonu, a byl také blízko dosažení semifinále; vedl Denise Shapovalova o dva sety k jednomu, než prohrál v pěti.

Karen Khachanov, která navázala na wimbledonský běh, získala stříbrnou medaili na olympijských hrách v Tokiu. To je pravděpodobně jeho nejlepší výsledek od vítězství na Paris Masters v roce 2018.

Na loňském US Open byl Chačanov v úvodním kole na provazech proti Janniku Sinnerovi. Zranění posledního jmenovaného však ruskému inženýrovi pomohlo k výhře pěti setů.

Lloyd Harris mezitím také přichází na US Open na vlně důvěry. Čtyřiadvacetiletý hráč nedávno dosáhl největšího vítězství v kariéře, když na Citi Open překonal legendárního Rafaela Nadala ve třech setech.

Lloyd Harris porazil Nadala ve Washingtonu D.C.

Lloyd Harris porazil Nadala ve Washingtonu D.C.

Harris letos stabilně postupuje v žebříčku nahoru a v současné době je na nejlepší pozici v kariéře č. 46 na světě.

Karen Khachanov vs Lloyd Harris proti sobě

Nadcházející zápas prvního kola na US Open bude vůbec prvním kariérním setkáním mezi Karen Khachanov a Lloydem Harrisem, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0-0.

Predikce Karen Khachanov vs Lloyd Harris

Karen Khachanov je jednou z nejtvrdších střelkyň tenisového míčku. Rus ale věří spíše v konstrukci chytrých bodů s využitím důsledného bít, než v agresivní honbě za vítězi.

Pětadvacetiletý hráč má na turné jeden z nejmocnějších forhendů, což je jeho hlavní zbraň při diktování soutěží. Khachanov může také ve své době provětrat své servisní hry pomocí kombinace podání a forhendu.

Slabina Chačanovovy hry spočívá v jeho nedostatečné rozmanitosti. Ruská obrana, i když se od roku 2018 zlepšila, je náchylná k rozpadu.

Lloyd Harris z jeho strany získal pověst tohoto rezidentního obřího vraha v tomto roce. Zvláštní míčový hod Jihoafričana je pro soupeře při návratu obzvláště obtížně čitelný a je hlavním důvodem jeho silných statistik podání.

Tento zápas má potenciál být raným eposem US Open. Předpovídáme pětici setterů, přičemž Chačanov kvůli jeho větším zkušenostem těsně vyšel na vrchol.

Předpověď: Karen Khachanov vyhrát v pěti setech.

Populární Problémy

Dnes večer je premiéra filmu Taneční maminky v roce 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat sezónu 8 online prostřednictvím živého přenosu.

Trenér Rogera Federera Ivan Ljubicic nedávno informoval o kondici Švýcarů před Australian Open 2021. Ljubicic prozradil, že Federer je odhodlán znovu objevit svou formu před zraněním bez ohledu na to, kdy sezóna začíná.

Leander Paes a Matthew Ebden čeká těžká výzva, protože musí čelit druhému nasazenému velmi úspěšnému duu Dodig/Polasek !.

Abyste se dobře vyspali, potřebujete dobrý polštář a dobrý polštář je čistý, suchý a pohodlný. Když perete polštáře, musíte jim okamžitě pomoci uschnout, aby se zabránilo hrudkování a zápachu. Můžete použít svůj ...

Máte rádi s'mores, ale nemáte táborák nebo krb? Naštěstí je můžete vyrobit uvnitř pouze pomocí mikrovlnné trouby! Existuje několik způsobů, jak udělat základní s'more, a ještě více způsobů, jak ho okořenit! Rozlomte grahamovou krekru na polovinu. Místo...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Pacers vs Celtics Game 2 online bez kabelu.