Jak být hloupý

Pokud se cítíte zaseknutí ve vyjetých kolejích, máte blues nebo život potřebuje jen štipku veselosti, pak není nic lepšího než být hloupý. Když jste dítě, je snadné dělat, na co máte chuť, aniž byste si dělali starosti s tím, co si kdo myslí. Ale být hloupý není jen pro děti - i když je to skvělý způsob, jak se spojit s jakýmikoli dětmi, které jsou kolem. Oblékněte se, vyjděte ven a popadněte přátele - je čas znovu získat pocit hlouposti!

Metoda 1 ze 3: Při pohledu na část

 1. Obrázek s názvem Be Silly Krok 1

  1 Oblečte si divoký outfit. Oblékání je skvělý způsob, jak si udělat hloupou náladu. Hledejte jasné barvy, hlasité vzory a funky tvary. Neváhejte se neshodovat se vzory (nyní je to trendy) nebo si dokonce oblékněte oblečení zpět!
  • U žen zvažte vintage šaty s pruhovanými ponožkami, spoustou šperků a velkým účesem.
  • Muži si mohou vyzkoušet komicky nadrozměrný motýlek s oblekem v neobvyklé barvě a dvěma různými botami.


 2. Obrázek s názvem Be Silly Step 2

  2 Nosit světlé makeup . Chcete -li vytvořit opravdu hloupý vzhled, nakreslete rtěnku mimo rty, namalujte ji na světlou červenou a vytvořte dramatické oko s jasným očním stínem a spoustou řasenky. Můžete si dokonce dát třpytky na tváře nebo nakreslit falešnou značku krásy. Jsi hloupý, takže pravidla neplatí!
  • Pro společensky přijatelnější vzhled, který vás bude stále inspirovat k sebevědomí, zvolte jasnou rtěnku nebo přehnané třpytivé oční stíny.
 3. Obrázek s názvem Be Silly Step 3

  3 Vytvořte zany účes. Zkuste pomocí laku na vlasy postavit se vzpřímeně, vytvořit si kolem hlavy copánky nebo vlasy rozcuchat, jak jen to jde. Pokud máte silnější vlasy, můžete také vytvořit afro kartáčováním vlasů dozadu, dokud se vám nehromadí na hlavě.
 4. Obrázek s názvem Be Silly Step 4

  4 Barvěte si vlasy výraznou barvou. Nebojte se, nemusíte se k ničemu zavazovat. Křída na vlasy, barevný sprej na vlasy a řasenka na vlasy mohou do vašich vlasů vnést barvu a vše obvykle vyjde během několika umytí.
  • Pokud nechcete používat dočasné barvivo na vlasy, podívejte se na pestrobarevnou paruku nebo na hloupý střih, jako „parmicový“ střih, který je vpředu kratší a vzadu delší.
 5. Obrázek s názvem Be Silly Step 5

  5 Najděte nějaké funky doplňky. Navštivte obchod z druhé ruky nebo specializovaný obchod a hledejte ty nejzvláštnější doplňky, jaké můžete najít - myslete na kravatu zdobenou plameňáky nebo bižuterií, která je evidentně falešná.
  • Pokud nechcete utrácet peníze, zkuste si vyrobit vlastní příslušenství. Malé plyšové zvířátko si připněte na čelenku, vyrobte si náhrdelník z poutek na sodovku a navlékněte si jej, nebo si na den vezměte kolem pasu plavecký bazén.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Spojení se svou hloupou stránkou

 1. Obrázek s názvem Be Silly Step 6

  1 Říkat vtipy k cizím lidem. Přečtěte si seznam vtipů a pak najděte místo, kde nikoho neznáte. Jděte k cizím lidem a podívejte se, kolik lidí můžete rozesmát! Pamatujte však, že musíte být přátelští a veselí a nikdy neslušní a netaktní.
 2. Obrázek s názvem Be Silly Step 7

  2 Volně tančete. Najděte si místo s hudbou a nechte se odejít, jako byste byli znovu dítě. Nebojte se mlátit končetinami (buďte ohleduplní k lidem stojícím poblíž). Tanec má také spoustu fyzických a emocionálních výhod!
 3. Obrázek s názvem Be Silly Step 8

  3 Kroutit v kruzích. Neměli jste v dětství rádi točení v kruzích? Cítil jste se svobodný, jako byste letěli (a možná se vám točila hlava). Vyzkoušejte to jako dospělí a zjistěte, jestli se díky tomu nebudete znovu cítit jako hloupý mrňous.
 4. Obrázek s názvem Be Silly Step 9

  4 Zpívejte z plných plic. Součástí hlouposti je kontakt s věcmi, které vám dělají radost. Nasaďte si svou oblíbenou píseň na sluchátka a zazpívejte každé slovo tak hlasitě, jak můžete.
 5. Obrázek s názvem Be Silly Step 10

  5 Postavte se na zem a hrajte si s malým dítětem. Děti vědí, jak přivést hlouposti. Slezte na zem a následujte jejich vedení. Předstírejte, že jste zvířata, hrajte si s hračkami nebo si vymyslete vlastní hru s nezvyklými pravidly.
 6. Obrázek s názvem Be Silly Step 11

  6 Udělejte dělovou kouli. Když jste u bazénu, nemusíte být rezervováni! Když skočíte dovnitř, udělejte pořádný splash v hlubokém konci tím, že si paže a nohy přitáhnete k tělu.
 7. Obrázek s názvem Be Silly Step 12

  7 Vylézt na strom. Kdy jste naposledy měli pohled na své okolí z ptačí perspektivy? Některé stromy jsou jako stvořené pro lezení. Jen si dejte pozor! Najděte strom se silnými, pevnými končetinami, který vás podepře, a nevystupujte výše, než se cítíte v bezpečí.
 8. Obrázek s názvem Be Silly Step 13

  8 Jděte se sáňkovat. Sněhové dny jsou ideální příležitostí, jak se dostat do kontaktu se svou hloupou stránkou. Klouzáním z kopce na saních se budete cítit znovu jako dítě! Zkuste sejít z kopce různými způsoby, například sedět vzpřímeně, obráceně dozadu nebo ležet na břiše. reklama

Metoda 3 ze 3: Zapojení přátel

 1. Obrázek s názvem Be Silly Step 14

  1 Procvičujte hloupé hlasy a smějte se. Když se potloukáte s přáteli, podívejte se, kdo dokáže vymyslet nejhloupější smích nebo mluvící hlas. Než si to uvědomíte, budete se příliš smát, abyste to předstírali!
 2. Obrázek s názvem Be Silly Step 15

  2 Hrát si odváží se s tvými přáteli. Podívejte se, kdo může přijít s nejhloupější odvahou - a kdo má dost odvahy to zkusit! Mezi některé odvážné patří:
  • Odvažujte se navzájem chodit s rajčetem vyváženým na hlavě.
  • Vyrobte balónková zvířata a rozdejte je zdarma dětem.
  • Udělejte improvizované pouliční představení.
  • Pozdravte cizince s velkým úsměvem a něčím povznášejícím.
 3. Obrázek s názvem Be Silly Step 16

  3 Udělejte sliz. S pár jednoduchými domácími přísadami si můžete během chvilky udělat z lepkavé, slizké zábavy. Sliz lze vyrobit smícháním Boraxu (běžného čisticího prostředku) s lepidlem a vodou. Sliz je bezpečné hrát, ale děti by měly být pod dohledem, aby se ujistily, že je nejedí.
  • Pokud nemáte borax, zkuste smícháním kukuřičného škrobu a vody vytvořit chladivou hmotu podobnou tekutému písku.
 4. Obrázek s názvem Be Silly Step 17

  4 Začněte boj o jídlo. Pokuste se najít nejsmutnější jídla, která je možné házet a rozmazávat. Přemýšlejte o glazovaných koblihách, špagetách, bramborové kaši a lahvích koření. Ten se nejlépe dělá venku pro snadné čištění!
 5. Obrázek s názvem Be Silly Step 18

  5 Bojujte s vodním balónem. Opatrně naplňte svazek balónků vodou a uložte je na skrytá místa venku, poté je zkuste najít a hodit na své přátele, než vás dostanou! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když nechci změnit svoji osobnost? To je v pořádku, nemusíš. Prostě buďte hloupí přirozeně nebo kdykoli se vám chce.
 • Otázka Mohou být introverti hloupí? Ano. Introverti mají jedinečné osobnosti, nejsou všichni stejní. Hloupých introvertů je spousta.
 • Otázka Chci svému snoubenci udělat radost, ale nejsem moc zábavný člověk. Co můžu dělat? Snadnou věcí je vygooglit si vtipné věci, které jí řeknete, například veselé vtipy, které ji udrží šťastnou. Zkuste být zábavní tím, že budete vyprávět vtipné příběhy o svém životě. Udělejte ze sebe zadek vtipu. Nezapomeňte s ní také navázat oční kontakt, protože to je trik, jak přimět lidi, aby vás měli více rádi. Mějte na paměti, že byste také měli nechat svého snoubence mluvit v konverzaci. Lidé jsou rádi posloucháni.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Varování

 • Mějte na paměti, že není vždy vhodné být hloupý. Pracoviště, škola a kostel pravděpodobně nejsou nejlepším prostředím pro hloupý den.


reklama

Populární Problémy

Nenarodíš se v pohodě, musíš to najít. Miles Davis to našel v několika hrbolatých poznámkách v rohu pódia, zatímco Audrey Hepburn to našla v pohledu. Každý, kdo někdy vylezl na motorku, připojil elektrickou kytaru, ...

Jak přestat být nepotřebný. Byl jste někdy popsán jako potřebný nebo lpící? Jste tak nadšení z nového přátelství nebo vztahu, že bombardujete druhou osobu pozorností, abyste zjistili, že se tato osoba začíná zdát vzdálená? ...

Existuje mnoho kreativních a zábavných způsobů, jak přizpůsobit své oblečení tak, aby vypadalo jedinečně a představovalo váš vlastní osobní styl. Pokud vás zajímá, jak přidat do oděvního kousku trochu vkusu, můžete dělat věci jako ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v dubnu? Mnoho filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů bude k dispozici příští měsíc.

Jak si vyrobit šátek. Šátek je všestranný a stylový doplněk. Můžete si jej přivázat na hlavu, abyste si udrželi vlasy, ukázali svou věrnost něčemu nebo dokonce udělali módní prohlášení. Ve špetce jej můžete použít k smrkání, ...

Dvojice nejlepších 5 tipů se střetne, když se rakety v sobotu utkají s Cavs v Summer League. Zde je několik způsobů, jak sledovat hru naživo online.