Jak vyhrát boj s vodním balónem

Souboje s vodním balónem mohou být zábavné, ale je s nimi spojeno více dovedností, než byste si mohli myslet. Pokud nevíte, co děláte, můžete skončit hodně mokří. Naučíte -li se vyhýbat příchozím balónům, budete využívat své okolí ve svůj prospěch a naučíte se, jak zasáhnout své protivníky, můžete být šampiónem v boji s vodními balóny.Část 1 ze 2: Vyhněte se namáčení

 1. 1 Buďte pohyblivým cílem. Pokud jste v pohybu, bude pro vás výrazně těžší zasáhnout. Během boje byste se měli snažit zůstat neustále v pohybu.
  • Pohybujte ze strany na stranu, nikoli dopředu-dozadu, abyste maximalizovali obtížnost osoby, která na vás míří.
 2. 2 Vyhněte se předvídatelným pohybům. Pokud vaše úhybné manévry zahrnují pohyb po stejné vzdálenosti nebo ve stejných směrech znovu a znovu, stanete se předvídatelnými. Zkuste to co nejvíce zamíchat.
 3. 3 Schovat. Nejlepší bojové prostory s vodním balónem budou mít nějaké překážky, které můžete použít jako kryt. Pokud můžete zpoza něčeho házet balónky, část vašeho těla bude při házení zakrytá a budete menším cílem.
  • Mohli jste se schovat za skálu, strom nebo keř.
 4. 4 Chytit balónky. Nejlepší způsob, jak svého protivníka rozzlobit, je chytit balón, o kterém si mysleli, že na vás bude stříkat. Ulovený balón pak můžete použít k opětovné palbě.
  • Pokud váš soupeř hází balónky určené pro vodní boje, známé jako vodní bomby, budou mít tvrdší exteriér a bude mnohem snazší je chytit. Pokud bojujete s levnějšími párty balónky, možná se budete chtít snažit je nezachytit, protože se snadněji zlomí.
  • Pokud se vám ho nepodaří zachytit, zasažením přicházejícího balónu rukou jej můžete buď odklonit, nebo vyskočit z těla, takže vaše oblečení nebude tak mokré.
 5. 5 Mějte pokrčená kolena. Pokud budete mít kolena mírně pokrčená, budete moci snáze uhýbat před příchozími balónky.
 6. 6 Noste správné oblečení. Je v podstatě nevyhnutelné, že se na vás dostane nějaká voda. Ujistěte se, že nosíte oblečení, které vám nevadí mokré. Je také dobré sundat boty a ponožky, protože mohou být obtížné vyschnout. reklama

Část 2 ze 2: Dosažení vašich cílů

 1. 1 Dokonalá přilnavost. Příliš silné uchopení vodního balónu může způsobit, že vám praskne v ruce, ale uvolněné uchopení by mohlo poškodit přesnost hodu.
  • Mějte na paměti, že voda se bude v balónu pohybovat. Pokud máte potíže s manipulací s balónkem, může vám pomoci držet ruku pod balónem a vrhnout ho přes katapult.
 2. 2 Zaměřte se na neočekávané cíle. Pokud se na vás nedívají, nebudou schopni reagovat a budou snadným cílem. Hledejte lidi, kteří po ostatních házejí balónky, aby vám nevěnovali pozornost.
 3. 3 Falešné pár hodů. Falešné hody odhodí vaše protivníky a přimějí je uhnout nebo uhnout před hodem příliš brzy. Poté je můžete snáze zasáhnout hned poté, co se přesunou.
  • Příliš mnoho falešných hodů by mohlo protivníky naštvat a zaměřit na vás. Používejte své padělky uvážlivě.
 4. 4 Zaměřte se na střed svého cíle. Zaměřte tělo svého cíle těsně nad žaludek. Toto místo vám poskytne nejširší rozpětí chyb, pokud váš hod není dokonalý. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co je to něco snadného, ​​co mohu nosit, abych měl výhodu během boje s vodním balónem? Tričko, protože je lehké a snadno se suší, a sportovní šortky ze stejného důvodu. Pokud mají šortky kapsy, můžete tam uložit další vodní balónky.
 • Otázka Mohu naplnit balónky jogurtem? Můžete, pokud máte HODNĚ jogurt a vám ani vašim protivníkům nevadí, že jste v něm zahrnuti. Vaši rodiče z toho ale nemusí být příliš nadšení, pokud uděláte nepořádek.
 • Otázka Je špatné, když mě soupeř udeřil do břicha? Měli byste být v pořádku, pokud jste nebyli zasaženi velmi tvrdě. Pokud zpozorujete otok, krvácení nebo neobvyklé žaludeční křeče, měli byste se určitě poradit s lékařem.
 • Otázka Jak se vyhnu balónům? Pokuste se zůstat neustále v pohybu. Je mnohem těžší zasáhnout pohybující se cíl než nehybný. Na začátku hry si také najděte základnu, na kterou byste se mohli stáhnout v případě, že vás unaví.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Stan Wawrinka se bude snažit zpečetit své místo ve finále pražského Challengeru výhrou nad Michaelem Vrbenským. Wawrinka si v Praze zatím nevedl nejlépe a doufal, že v pátek odstartuje.Jak hodit nůž, aniž by se točil. Házení nožem je nadčasová dovednost předávaná generacemi, která vyžaduje mimořádné soustředění, obratnost a přesnost. Většina technik házení nožem je rozpoznatelná ...

Vyplatí se spořiče řetězců? Zjistěte, proč je hráči používají, jak ovlivňují výkon, tipy pro instalaci a naše tipy pro nejlepší.Vzestup Dominica Thiema za posledních několik let provázela jedna stálost - ocenění jeho tvrdé práce a intenzity, od odborníků i od jeho vrstevníků.