Roland Garros 2021: Stefanos Tsitsipas vs Pedro Martinez náhled, head-to-head & prediction

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Stefanos Tsitsipas vs Pedro Martinez

Datum: 2. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 14:00 GMT, 10 EST, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Pedro Martinez

Stefanos Tsitsipas už nějakou dobu hledá skutečné prohlášení na Grand Slamu. Přestože letos v semifinále Australian Open porazil 20násobného vítěze Major Rafaela Nadala, v následujícím kole turnaj opustil a prohrál s Daniilem Medveděvem.

Po krátkém klidu Tsitsipas udeřil na začátku antukové sezóny bohatou žílu formy. Řek porazil špičkové soupeře jako Andrey Rublev, Dan Evans, Aslan Karatsev, Cristian Garin a Alejandro Davidovich Fokina na cestě k prvnímu titulu ATP Masters 1000 v Monte Carlu a byl také jeden bod od porážky Rafaela Nadala v Barceloně.

Stefanos Tsitsipas trefuje bekhend

Stefanos Tsitsipas trefuje bekhend

Po zisku titulu v Lyonu zamířil do Roland Garros a ve svém otvíráku propustil Jeremyho Chardyho ve dvou setech. Tsitsipas byl testován veteránem Francouzem, zejména v první sadě, kterou si Řek připsal 8: 6 v tiebreaku.

Tsitsipas udržel nohu na plynu a nakonec zpečetil výhru 7-6 (6), 6-3, 6-1, aby postoupil do druhého kola, kde se ve středu utká se Španělem Pedrem Martinezem.

Martinez, který je na 103 místě na světě, je uprostřed jedné z nejlepších sezón své kariéry. Třiadvacetiletý mladík poprvé postoupil do třetího kola Major na Australian Open 2021, když porazil Emila Ruusuvuoriho a Yoshihita Nishioku, než turnaj opustil rukou Dušana Lajoviče.

Stefanos Tsitsipas vs Pedro Martinez hlava na hlavě

Zápas druhého kola v Paříži bude vůbec prvním setkáním mezi Stefanosem Tsitsipasem a Pedrem Martinezem, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Pedro Martinez

Pedro Martinez

Pedro Martinez

Stefanos Tsitsipas hrál v posledních měsících špičkový tenis, který se vyznačuje působivou prací nohou a agresivním úderem míče. Řecký hráč také vylepšil svou zpáteční hru, bral míč brzy na jeho forhendu nebo jej trpělivě srážel zpět do hry z bekhendu.

stolní tenis doma

Pedro Martinez nevlastní Tsitsipasův rozsah pozemních úderů. Španěl je působivý, pokud jde o pokrytí soudem, ale nemá příliš mnoho zbraní, kterými by mohl Tsitsipasovi vyhrožovat. Martinez má také zdrcující podání, které Řek ve středu pravděpodobně dá meči.

Předpověď : Stefanos Tsitsipas k vítězství ve dvou setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Trénovat, abyste se stali leváky, když jste přirozeně praváci, je obtížné, ale je to zábavná a zajímavá výzva. Pokud se vám to podaří dosáhnout, stanete se oboustranným (člověk, který může používat obě ruce se stejným zařízením), ...

Damir Dzumhur přišel zezadu, aby zasadil druhou finálovou porážku Petrohradu Open Fabio Fognini.

Není překvapením, že tento seznam dělá i Rafael Nadal. Ale kde se řadí?

Novak Djokovic měl přinejmenším kontroverzní sezónu 2020, která ho vedla k čerpání tepla z různých částí tenisového světa z různých důvodů.

Podívejte se, jak se dívat na „Keeping up With the Kardashians“, 16. epizoda 8, epizoda 8 online, spolu s dalšími epizodami KUWTK, které jsou k dispozici prostřednictvím těchto živých přenosů bez kabelů.