Jak se dívat na Oklahoma State vs Missouri WrestlingTwitter/@CowboyWrestling Cowboys 133-pounder Reece Witcraft.

Zápasnický tým č. 11 Oklahoma State Cowboys bude v neděli hostit č. 24 Missouri Tigers v Gallagher-Iba Arena.

Zápas (čas zahájení v 15:00 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :

většina tenisových grandslamů žen
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí stovek univerzitních sportovních událostí (včetně mnoha zápasů v Oklahoma State), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Missouri vs Oklahoma State živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled státu Missouri vs Oklahoma

Cowboys rozdělili pár dualů na výlet do Iowy minulý týden, klesli na č. 15 Northern Iowa Panthers 15-19, než porazili č. 18 Iowa State Cyclones 23-9.

V pátek si připsali druhé vítězství za sebou, když doma zdemolovali Jackrabbits 35-3 ze státu Jižní Dakota, aby se v sezóně zlepšili na 9-2.

Oklahoma State 125-pounder Nick Piccininni, zařazený InterMatem na číslo 4, se brzy postavil bokem s 17-1 omámením č. 19 Danny Vega.

forhendový grip tenis

Boo Lewallen, Cowboysův osamělý č. 1, zaznamenal další zvrácené vítězství, když dosáhl čísla 11 Henry Pohlmeyer 10-0 na 149 liber. Ve třetí třetině zaznamenal dvojici čtyřbodových zastavení šíření.

Líbí se mi, jak Boo Lewallen ve třetí třetině tento zápas trochu otevřel, řekl hlavní trenér Cowboys John Smith. Sports Illustrated . Byl trochu pomalý na nohy a trochu konzervativní. Loni ten chlap ukončil sezónu v listopadu, takže možná jen trochu váhal nebo se zajímal o to, co dělá. Prostě chytře zápasíš a tvrdě zápasíš, tvrdě končíš. Líbilo se mi, že ve třetí třetině přerušil zápas.

Proti Mizzou se Lewallen spojí s č. 5 Brockem Maullerem, nejvýše postaveným zápasníkem Tygrů.

Je to jako každý jiný zápas, řekl Mauller Maneater . Možná jsem trochu koncentrovanější - mám na mysli každý zápas. Ale já tam prostě půjdu, udělám, co potřebuji, zápasím, jak zápasím.

Tygři vyhráli čtyři přímé dvojice, aby si polepšili na 10-5.

Podle trenéra Briana Smithe, dobře koučovaného Oklahoma State, řekl hlavní trenér Mizzou Maneater . Mají opravdu dobrý tým. Ale pokud jde o zápas, vím, že s nimi můžeme soutěžit a jít dolů a vyhrát. Vím to, oni to musí vědět.

Dodal: Chce to vyhrát své pozice, jít a dostat se k zastavení, když je na konci období krátký čas, dostat se ze dna, jet opravdu tvrdě.

Duální sestava

(Mizzou vs Oklahoma State)

125 liber: Cameron Valdiviez (15-7) nebo Dack Punke (12-9) vs. 4 Nick Piccininni (18-1)

133 liber: Allan Hart (13-8) vs Reece Witcraft (12-6)

141 liber: Alex Butler (9-6) vs Dusty Hone (15-6)

149 liber: č. 5 Brock Mauller (20-1) vs. č. 1 Boo Lewallen (14-0)

157 liber: č. 10 Jarrett Jacques (21-3) vs Wyatt Sheets (12-6) nebo Jalin Harper (6-3)

165 liber: Peyton Mocco (19-9) vs č. 8 Travis Wittlake (20-1)

174 liber: Connor Flynn (15-5) nebo Jeremiah Kent (17-7) vs. č. 11 Joe Smith (4-2) nebo Andrew Shomers (11-7)

cvičení pro úlevu od bolesti tenisového lokte

184 liber: Dylan Wisman (14-5) vs Anthony Montalvo (14-5)

197 liber: Wyatt Koelling (17-4) vs. No. 11 Dakota Geer (16-4)

Těžká váha: Jake Bohlken (10-9) vs. Austin Harris (4-7) nebo Cornelius Putnam (0-2)


Populární Problémy

Jak používat inzulínové pero. Inzulínová pera jsou pohodlným a snadno použitelným způsobem, jak si mohou diabetici aplikovat inzulín. Svým jednoduchým designem a praktickými výhodami často nahradily starou metodu stříkaček a lahviček. Je důležité používat ...

Dokáže Roger Federer překonat všechny šance a zajistit svůj devátý wimbledonský titul, nebo se dnes bude Novak Djokovic naposledy smát? .

Film „Obama: In Pursuit of a Perfect Perfect Union“ má premiéru v úterý večer na HBO. Zde je návod, jak můžete třídílný dokumentární stream sledovat online.

„Příběh Michaela Jacksona“ je nový speciál od společnosti Reelz. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Kandidatura KOZY Rafaela Nadala byla často zpochybňována z toho důvodu, že jeho Slam haul má příliš mnoho antukového zkosení. Statistiky Nadala na antuce i mimo ni jsou však dost dobré na to, aby se stal hodným uchazečem o titul GOAT.

Adidas právě spojil „Boost“ s „Barricade“. Adidas Barricade Boost je venku.