Jak streamovat Santa Clause: Váš konečný průvodce prohlížením

santa klauzule

DisneyStreamujte Santa Clause hned teďSanta Clause je vánoční klasika z roku 1994 o otci, který bojuje o prázdninách po rozvodu. Následuje Scott Calvin (hraje ho Tim Allen) a jeho syn Charlie (hraje ho Eric Lloyd) na cestě na severní pól poté, co Santa Clause spadl ze střechy. Scott si oblékne červený oblek a klobouk, skočí do saní a spolu s Charliem dodají dárky. Tím Scott nevědomky souhlasí s trvalým převzetím funkce Santa Clause.Film režíroval John Pasquin, který pracoval s Timem Allenem v televizní show, Domácí kutily. Tento film Disney, který napsali Leo Benvenuti a Steve Rudnick, se rychle stal kultovní klasikou a proměnil se v trilogii. Poté, co se fanoušci dívají Santa Clause online, v návaznosti na Santa Clause 2 a The Santa Clause 3: The Escape Clause je vánoční povinnost. Začněte prázdniny s Santa Clause streamování!

Zde je návod, jak streamovat Santa Clause právě teď:jak vyhrát badminton

Jak streamovat „Santa Clause“ - exkluzivně na Disney+

Santa Clause je jedním z klasických vánočních filmů Disney z 90. let, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Santa Clause a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Santa Clause
  5. 5. Klepněte na první výsledek
  6. 6. Klepněte na PLAY
  7. 7. Užijte si Tima Allena jako Santa Clause

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi
„Santa Clause“: Přehled

Datum vydání: 11. listopadu 1994
Tvůrci: Leo Benvenuti a Steve Rudnick
Ředitel:
John Pasquin
V hlavních rolích:
Tim Allen, Eric Lloyd, Wendy Crewson, soudce Reinhold a David Krumholtz
Hodnocení:
PG
Synopse:
Poté, co Santa Clause o Štědrém večeru spadne ze střechy Scotta Calvina, oblékne si oblek, aby se svým synem doručil dárky, a nechtěně souhlasí, že bude novým Santou.


Jak dlouhá je „Santa Clause“?

Santa Clause je 97 minut nebo jedna hodina a 27 minut.


Děj „Santa Clause“

Když Scott Calvin (Allen) dovolí svému synovi Charliemu (Lloyd) věřit v Santa Clause, naštve svou bývalou manželku Lauru (hraje ji Wendy Crewson) a jejího manžela psychiatra, doktora Neila Millera (hraje soudce Reinhold). Věří, že Charlie je příliš starý na to, aby věřil, zatímco Scott nesouhlasí. Na Štědrý večer Scott čte Charlieho Noc před Vánoci a každý jde do postele. Té noci je probudí sáně přistávající na střeše. Zatímco Charlie ví, že je to Santa Clause, Scott je přesvědčen, že jde o vetřelce. Když vyběhnou ven, aby konfrontovali neznámého člověka, omylem vyděsili Santu a ten spadl z jejich střechy.

Ve snaze identifikovat muže Scott kontroluje kapsy. Najde pouze kartu, na které je napsáno: Pokud by se mi něco stalo, oblékni si oblek, Sob bude vědět, co má dělat. Santa pak zmizí, zatímco Charlie vyleze na střechu, kde najde Santovy soby a sáně. Scott ho sleduje až na střechu, aby se ho pokusil dostat dolů. Poté, co se dostal do saní, letí do vedlejšího domu. Charlie přesvědčí Scotta, aby si oblékl Santův oblek, který jim umožní magicky doručit zbytek dárků, než je sobí vezme zpět na severní pól.

Jakmile jsou na severním pólu, vítá je Bernard (hraje David Krumholtz), hlavní elf. Potom se Scott dozví, že protože si oblékl oblek, souhlasil s právní technikou. Známý jako The Santa Clause, Scott souhlasil s přijetím všech povinností a odpovědností Santa Clause a během jednoho roku se musí hlásit na severním pólu. Bernard dává Charliemu speciální sněhovou kouli, než je ukáže do svého pokoje. Scott a Charlie usnou, a když se probudí, jsou oba zpět ve svých postelích. Scott si nejprve myslí, že to byl všechno jen sen, dokud si nevšimne, že má na sobě pyžamo ze severního pólu. Také slyší, že Charlie má na noc stejné vzpomínky, což ho přimělo myslet si, že ztrácí rozum.

Během školní prezentace, kde Scott říká Charlieho třídě o jeho práci, jim Charlie říká, že jeho otec je Santa Clause. Scott, Laura a Neil, znepokojeni Charlieho bludy, se setkají s jeho ředitelem. Scott později přesvědčí Charlieho, aby utajil, co se stalo na severním pólu, mezi nimi dvěma.

kde sledovat živé a maddie

Během příštího roku se Scott začíná měnit. Hodně přibírá na váze a najednou získá zálibu v mléce a sušenkách. Také jeho vlasy zbělají a vousy mu dorostou jen chvilku poté, co si je oholí. Děti mu začnou sedět na klíně a říkat mu, co chtějí o Vánocích, a do jeho domu je doručena obrovská dodávka nezbedného nebo milého seznamu. Díky těmto změnám Laura a Neil přesvědčili, že Scott to dělá záměrně, aby apeloval na Charlieho bludy o Santa Clause a severním pólu. Laura vede Scotta k soudu a nakonec mu budou odebrána práva na návštěvy.

Scott později jde do domu Laury a Neila za Charliem, protože mu chybí. Charlie mu nakonec ukáže sněhovou kouli, kterou mu dal Bernard, a Scott nakonec věří, že je Santa Clause. Bernard se objeví v domě a vezme je na severní pól, aby se začali připravovat na Vánoce. V domnění, že Scott unesl Charlieho, je přivolána policie, což způsobilo rozsáhlé pátrání. Na severním pólu Scott přebírá roli Santy s Charliem po boku. Začnou dodávat své štědrovečerní zásilky a Scott je zatčen. To vede k tomu, že elfové musí poslat svůj speciální tým úkolů, aby ho zachránili z vězení, aby mohl dál roznášet dárky. Scott se vrací do domu Laury a Neila na saních a dokazuje jim, že je ve skutečnosti Santa Clause. Laura se rozhodne vypálit dokumenty končící s jeho návštěvními právy a řekne mu, aby navštívil kdykoli chce. Nakonec nechá Charlieho strávit noc roznášením dárků se Scottem.


Obsazení „Santa Clause“

Když streamujete Santa Clause online, můžete rozpoznat některé známé tváře, jako má obsazení

ČAS VŠE jako SCOTT CALVIN

Americký herec a producent Tim Allen hraje ve filmu Scott Calvin. Allen se poprvé objevil v televizi v roce 1991 a hrál v populární show Domácí kutily. On je nejlépe známý pro jeho postavy v Příběh hraček a Santa Clause franšízy. Allen v současné době produkuje a hraje v rodinném sitcomu, Last Man Standing.

stojan na tenisovou obuv

ERIC LLOYD jako CHARLIE CALVIN

Objeví se Eric Lloyd Santa Clause jako Scottův syn Charlie Calvin. Lloyd se poprvé objevil v Srdce a duše v roce 1993 jako postava Roberta Downeyho Jr., když byl ještě dítě. Nejlépe známý pro jeho role v Santa Clause trilogie, objevil se také Lloyd Dunston se odbavuje, Batman a Robin, a Můj obr.

WENDY CREWSON jako LAURA MILLER

Herečka Wendy Crewson se objevila jako Scottova bývalá manželka Laura Millerová, Santa Clause, a následující pokračování. Ona je nejlépe známá pro její role v Air Force One, 6. den, Covenant, a Pokoj, místnost. Crewson se také objevil v mnoha televizních pořadech včetně Saving Hope, Revenge, CSI: Crime Scene Investigation, a 24.

DAVID KRUMHOLTZ jako BERNARD

V obou hraje herec David Krumholtz Bernarda, hlavního elfa na severním pólu The Santa Clause a Santa Clause 2. Je nejlépe známý pro své role v těchto filmech i v 10 věcí které na tobě nesnáším, Harold & Jumar Přejít na White Castle franšíza a Hodně špatné. Krumholtz má také mnoho televizních vystoupení v show jako Zvyšování naděje, mami, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Numb3rs, a The Deuce.


Písně a soundtrack „The Santa Clause“

Santa Clause soundtrack obsahuje 18 partitur složených Michaelem Convertinem. Přestože film obsahuje některé z vašich oblíbených písní z prázdnin, včetně Oh Christmas Tree, White Christmas a Santa Claus Is Comin ‘to Town, nejsou na albu zahrnuty. Mnoho rodin baví hrát o prázdninách své oblíbené písničky ze soundtracku. Dokonce si vysloužil 4 z 5 hvězdiček Amazonka .


„Santa Clause“ u pokladny

Když Santa Clause do kin, byl to okamžitý hit. Ve Spojených státech a Kanadě vydělal přes 144 milionů dolarů a celosvětově přes 189 milionů dolarů.


Recenze „Santa Clause“ - Co řekli kritici

Než budete streamovat Santa Clause online, zjistěte, co říkají kritici. Jako debutová role Tima Allena získal film do značné míry pozitivní recenze. Kritici to považovali za humorné i zábavné a nazývali to vynalézavou novou filmovou vánoční bajkou. Ti, kteří zanechali nepříznivé recenze, považovali za zvláštní, když se sváteční film zaměřil na negativní aspekty Vánoc. Bez ohledu na to získal 74 % schválení Shnilá rajčata .


Kde se „Santa Clause“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Santa Clause se stal vánoční klasikou. Během prázdnin se musí sledovat a často se hraje opakovaně v několika televizních sítích.


Trailer „Santa Clause“Hrát si

The Santa Clause (1994) Trailer #1 | Klasické přívěsy Movieclips The Santa Clause (1994) Trailer #1: Podívejte se na trailer s Timem Allenem, soudcem Reinholdem a Wendy Crewson! Buďte první, kdo bude sledovat, komentovat a sdílet staré upoutávky na @MovieclipsClassicTrailers. ► Koupit nebo pronajmout na FandangoNOW: fandangonow.com/details/movie/the-santa-clause-1994/MMVCC543E59435D72DB31907398C479611D6?ele=searchresult&elc=the%20santa%20clause&eli=0&eci=movies?cmp=MC Playlist filmů bit.ly/2nQX1eG ► Klasický seznam filmů o superhrdinech bit.ly/2o3saxE ► Klasický… 2017-12-06T19: 53: 02 000Z

Drobnosti „Santa Clause“: 5 rychlých faktů

Než najdete Santa Clause streamujte online, naučte se nějaké drobnosti a velikonoční vajíčka, díky nimž bude vaše sledování filmů ještě zábavnější:

1. Řádek z filmu vedl k tomu, že děti volaly na telefonní linku pro sex

Původní verze filmu obsahovala sarkastickou poznámku od Scotta, ve které zmiňuje volání 1-800-SPANK-ME. Ukazuje se, že číslo bylo ve skutečnosti spojeno s telefonní sexuální linkou. Disney začala dostávat desítky stížností od rodičů poté, co jejich zvědavé děti zavolaly na číslo a vytvořily obrovské účty za telefon. Od té doby přerušili linku z filmu a televizní vysílání změnilo linku na 1-800-POUND.

2. Logo Mickey Mouse najdete na Měsíci

Během scény, kdy Scott a Charlie opouštějí severní pól na saních, letí kolem Měsíce, kde na něm jasně vidíte logo Mickey Mouse.

tenisky z bílé látky

3. Existuje několik odkazů na „domácí kutily“

Domácí kutily, , ve kterém hrál Tim Allen, měl v době natáčení obrovský úspěch, takže by nemělo být překvapením, že v celém filmu najdete několik odkazů. Jeden nastane, když je Scottova krůta zapálena, a on to hasí se slovy: A proto je důležité mít v kuchyni kvalitní hasicí přístroj. Připomíná to tolik dialogů, kterými mluvil jeho další postava Tim Taylor Domácí kutily. Scottova první Ho, ho, ho! také napodobuje jeho televizní postavu.

4. Režisér John Pasquin dělá portrét

Poté, co Laura a Neil zavolají policii na Scotta kvůli únosu Charlieho, policajti hledají někoho, kdo vypadá stejně jako Santa Clause. Protože se to děje kolem Vánoc, policie nakonec zatkla několik Santas. Během sestavy můžete ředitele Johna Pasquina spatřit jako Santu číslo šest.

5. V celém filmu můžete spatřit skřítky

Ještě než se Scott a Charlie vydají na severní pól, elfové na ně dávají pozor. Můžete je vidět v celém filmu jako děti se špičatýma ušima. Několik z nich je dívat se na dívku, která odchází z okna v úvodu filmu, chlapec si obléká bundu, když Scott a Charlie sedí v Dennyho, a dívka, která jde za lavičku, když je Scott v Charlieho fotbalu hra.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Populární Problémy

Je zřejmé, že hovězí maso je maso skotu, ale jak se dostane ke stolu? Aby se hovězí maso podávalo v době večeře například ve formě steak z porterhouse, musí se obětovat, aby se ten steak dostal. V...

Jak nastavit klec pro Gerbil. Gerbils jsou zaneprázdněná zvířata, která milují žvýkání, kopání a hrabání. Nastavení klece, která umožní vašemu pískomilovi dělat tyto věci, je jednou z nejzajímavějších částí vlastnictví pískomila. Použijte svou představivost k vytvoření ...

Dokumentární seriál CNN „Příběh pozdní noci“ má premiéru v neděli. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online streamování zdarma.

Jak odhadnout velikost porce. Pokud jsou vaše porce příliš velké, může být vaše strava vyvedena z rovnováhy nebo můžete mít potíže s udržením váhy. Mnoho lidí bude používat porci váhy nebo odměrku, aby bylo přesnější s porcí ...

Užitečný průvodce nákupem nemovitosti na Kapverdách. Bývalá portugalská kolonie Kapverd, nezávislá od roku 1975, se skládá z 10 hlavních ostrovů a pěti ostrůvků. Podnebí je horké a suché s pravidelným suchem. Všechny ostrovy jsou ...

Novak Djokovic měl přinejmenším kontroverzní sezónu 2020, která ho vedla k čerpání tepla z různých částí tenisového světa z různých důvodů.