Kategorie: Tech

7 nejlepších desktopů pro streamování na Twitchi a YouTube: Porovnávejte a ukládejte

Zde jsou některé z nejlepších stolních počítačů pro streamování na Twitchi, YouTube a jinde. Tyto počítače jsou ideální pro streamování, podcasty a další.

7 nejlepších webových kamer pro streamování Twitch a YouTube

Shromáždili jsme ty nejlepší webové kamery a rozebrali, co byste měli při nákupu streamovat do služeb jako Twitch a YouTube.

8 nejlepších notebooků pro streamování na Twitchi a YouTube: Porovnejte a ušetřete

Ať už chcete streamovat hraní a video nebo chcete streamovat pouze sami, zde je přehled nejlepších notebooků pro streamování na Twitchi a YouTube.

9 nejlepších mikrofonů pro škubnutí a streamování z YouTube

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby, zde je 8 nejlepších mikrofonů pro stolní počítače, které byste měli zvážit pro streamování nebo nahrávání na webech, jako jsou Twitch a YouTube.

Google kupuje škubnutí: 5 rychlých faktů, které potřebujete vědět

Google koupil Twitch, web pro streamování videa pro hráče. Zde je to, co byste měli o této dohodě vědět.

Populární Problémy

Jak si vyrobit mísu na snídani Chia. Chia semínka jsou skvělým doplňkem každého jídla. Jsou plné prospěšných antioxidantů, vápníku, vlákniny, bílkovin a omega-3 mastných kyselin. Http://www.webmd.com/diet/features/truth-about-chia#1 What ...

Jak používat závaží. Možná jste viděli lidi v tělocvičně nosit opasky a při dřepech nebo mrtvém tahu vynakládali obrovské množství váhy a přemýšlíte, jestli byste to samé nedokázali i pomocí opasku. Se správným druhem ...

Váš průvodce streamováním Mickeyho Twice Upon a Christmas online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 76ers vs Nets Game 2 online bez kabelu.

Jak se zotavit z podvrtnutí MCL. Lidské koleno se skládá ze sedmi vazů, které procházejí kloubem a kolem něj, a jsou to jeho kompoziční kousky. Tyto vazy jsou nezbytné k udržení stability kloubů těla. Dva z těchto ...

Jak pomoci veteránům bez domova. Pomoc veteránům bez domova je skvělý způsob, jak ukázat své uznání za jejich služby. Veteránům bez domova můžete pomoci, ať už jste jednotlivec nebo organizace. Pokud jste jednotlivec, darujte jídlo, ...

V neděli večer má premiéru dokumentární seriál Nat Geo „9/11: One Day in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Možná jste často přemýšleli o návštěvě nudistického letoviska, ale nevypracovali jste nervy. Vyrazit na nudistickou pláž může být velmi osvobozující a zdravý zážitek. Existuje mnoho kroků, které můžete udělat, abyste se ujistili, že máte pozitivní ...

Rafael Nadal a Phil Mickelson: Levice má pravdu

Předpremiéra ženského čtvrtfinále na Australian Open 2020, které se hraje mezi Simonou Halepovou a Annet Kontaveitovou.

Podívejte se na žebříček ATP a WTA v týdnu od 23. srpna, který vedou Novak Djokovic a Ashleigh Barty. Zatímco Djokovič začíná svůj 335. týden jako světová jednička, pro Bartyho je to 90. takový týden.

Teenagerka Olga Danilovičová se poprvé dostala do hlavního slosování Slamu a nedávno poděkovala krajanovi Novakovi Djokovicovi za jeho roli v její kvalifikaci.

Svým Přátelům