Kategorie: Tech

7 nejlepších desktopů pro streamování na Twitchi a YouTube: Porovnávejte a ukládejte

Zde jsou některé z nejlepších stolních počítačů pro streamování na Twitchi, YouTube a jinde. Tyto počítače jsou ideální pro streamování, podcasty a další.

7 nejlepších webových kamer pro streamování Twitch a YouTube

Shromáždili jsme ty nejlepší webové kamery a rozebrali, co byste měli při nákupu streamovat do služeb jako Twitch a YouTube.

8 nejlepších notebooků pro streamování na Twitchi a YouTube: Porovnejte a ušetřete

Ať už chcete streamovat hraní a video nebo chcete streamovat pouze sami, zde je přehled nejlepších notebooků pro streamování na Twitchi a YouTube.

9 nejlepších mikrofonů pro škubnutí a streamování z YouTube

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby, zde je 8 nejlepších mikrofonů pro stolní počítače, které byste měli zvážit pro streamování nebo nahrávání na webech, jako jsou Twitch a YouTube.

Google kupuje škubnutí: 5 rychlých faktů, které potřebujete vědět

Google koupil Twitch, web pro streamování videa pro hráče. Zde je to, co byste měli o této dohodě vědět.

Populární Problémy

Jak narovnat prsty na nohou. Prsty na nohou se mohou zkřivit, když jsou vystaveny chronickému tlaku a stresu, což je běžný důsledek nošení obuvi s úzkými špičkami a vysokými podpatky. Vazy a šlachy obklopující klouby se zdeformují, což způsobí ...

Jak začít cvičit. Ačkoli téměř každému se líbí myšlenka pravidelně cvičit nebo chodit do posilovny, udržení motivace pravidelně cvičit je jiný příběh. Začít a udržovat trénink může být těžké ...

Vzestup Dominica Thiema za posledních několik let provázela jedna stálost - ocenění jeho tvrdé práce a intenzity, od odborníků i od jeho vrstevníků.

Vaše tělo hostí stovky tisíc bakterií, které hrají hlavní roli při udržování vašeho zdraví. Bakteriální infekce může nastat, když se tyto bakterie nekontrolovaně rozmnožují a napadají jiné části vašeho těla nebo když škodlivé bakterie ...

Jak vyrobit melounový gin. Melounový gin je osvěžující letní nápoj. Je to příjemné uhasení žízně na venkovní párty. Chlaďte melouny. Před přípravou nápoje vložte několik hodin do lednice.

Oprah Winfrey vyzpovídá žalobce Michaela Jacksona, kteří jsou uvedeni v kontroverzním dokumentu 'Leaving Neverland'. Zde je návod, jak to sledovat online.

Jak se zbavit pavouků černé vdovy. Pavouci mohou být velmi užiteční při kontrole populací škodlivého hmyzu ve vaší zahradě. Kousnutí pavouka černé vdovy může být bohužel velmi bolestivé a dokonce smrtelné, což z nich činí ...

Poté, co Dominic Thiem vyhrál svůj první major na US Open, se očekává, že bude největší hrozbou pro Big 3 v roce 2021. Pro Rakušana má zisk druhého titulu v Slamu větší význam než výstup na vrchol žebříčku ATP.

Průvodce, jak sledovat živý přenos Duke vs UCF v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.

Křupavé listy, horká káva a chladné počasí - to je přechod z léta na podzim. Jak se mění roční období, možná zjistíte, že saháte po teplejších vrstvách a útulnějším příslušenství. Ať už hledáte každodenní oblečení nebo ...

Svým Přátelům