Laver Cup 2019: Roger Federer vs Nick Kyrgios, kde se dívat, plán televize, podrobnosti o živém přenosu a další

Roger Federer na Laver Cupu 2019

Roger Federer na Laver Cupu 2019

Jiskry již letí s týmem Evropy, který na konci prvního dne hry na Laver Cupu 2019 vede před Team World důrazný náskok 3: 1. Zatímco hlavní roli měli Dominic Thiem, Fabio Fognini, Stefanos Tsitsipas a duo Roger Federer a Alexander Zverev, aby určili vítězný trend pro Team Europe, tři z nich dodali.

tenisky na bolest zad

Kromě ztráty Fogniniho s reprezentantem týmu World Jackem Sockem to pro dvojnásobné šampióny Laver Cup bylo bezproblémové. Je to 2. den turnaje a věci se chystají okořenit na kurtu tento víkend s Rogerem Federerem, který si dohodl rande s nejnepředvídatelnějším hráčem Nickem Kyrgiosem na jeho dvouhře.

Už samotné jméno Australanky stačí k připomenutí celého seznamu kontroverzí. Kyrgios je často jedním z nejzábavnějších komentářů a je také jedním z nejzábavnějších hráčů na turné.

Přes jeho hořkosladké vztahy se svými fanoušky i současnými hráči nelze talent Kyrgios ignorovat. V rozhovoru před turnajem Kyrgios bezostyšně řekl „Osobně se toho týmu nebojím. Porazil jsem každého z jejich členů a vím, že kluci v mém týmu je už také porazili. Chci říct, jo, na papíře jsme bez práce a jsme smolaři, ale já tomu nevěřím - víš, já pevně věřím, že můžeme vyhrát. '

Tento neomalený a odvážný přístup Kyrgiose je jedinou překážkou, kterou bude muset dvacetinásobný grandslamový šampion Roger Federer překonat ve svém střetu dvouhry v den 2. Federer a Kyrgios jsou se dvěma divoce odlišnými styly hry od sebe vzdáleni. Jak je Federer klidný a vyrovnaný, Kyrgios je typem ohnivého brance, který často své protivníky překvapuje.

Po pravdě řečeno, Kyrgios zatím Federera porazil pouze jednou, a to už od roku 2015 Madrid Masters, což bylo také jejich první setkání na hřišti. Od té doby se mnohé změnilo a Federer pokračoval ve vedení 5: 1 před Australanem.

Sobotní showdown slibuje, že bude zábavný a elegantní, přičemž se proti sobě střetnou dvě diametrálně odlišné osobnosti. Tým Evropy by neměl mít problém udržet si svůj náskok v den 2 a zápas Kyrgios-Federer přidá více oomph k hvězdnému a zábavnému faktoru exkluzivnímu Laver Cupu.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Laver Cupu 2019:

Název turnaje: Laver Cup 2019

Povrch: Tvrdý vnitřní kurt

Umístění: Palexpo, Ženeva, Švýcarsko

Doba trvání: 20. září 2019 - 22. září 2019

Plán: 21. září 2019, Roger Federer - Nick Kyrgios, dvouhra, přibližně v 17:50 IST

kde mohu hrát badminton

Týmy:

Tým Evropa - Roger Federer, Rafael Nadal, Fabio Fognini, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev, Dominic Thiem, Roberto Bautista Agut (náhradník), Thomas Enqvist (vicekapitán) a Bjorn Borg (kapitán)

Týmový svět - John Isner, Milos Raonic, Nick Kyrgios, Denis Shapovalov, Jack Sock, Taylor Fritz, Jordan Thompson (Alternate), Patrick McEnroe (Vice-Captain) a John McEnroe (Captain)

Kde sledovat Laver Cup 2019 v Indii?

Laver Cup 2019 bude vysílat DSport v Indii.

Podrobnosti o živém přenosu pro Laver Cup 2019

Laver Cup 2019 lze streamovat živě na Amazon Prime Live, kde lze také vidět nejdůležitější události zápasu.

Populární Problémy

Maria Sharapova - královna návratu

Tenisovo divoké dítě Nick Kyrgios se při pondělním střetnutí v prvním kole proti Reilly Opelkovi znovu uvolnilo z kolejí.

Killing Eve je zpět na řadu 3. Zde je návod, jak sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Předčasný odchod z Citi Open ve Washingtonu by byl pro 20násobného vítěze Major Rafaela Nadala obrovským zklamáním, ale Španěl mu to nenechal zabránit, aby si užil svůj čas v

Udržování vlasů na místě při sportování může být oříšek. Chcete vypadat dobře, ale nechcete si dělat starosti, jestli vám vlasy nepadají z místa. S těmito jednoduchými účesy budete moci udržet svou mysl na ...