Jak nosit Gingham Print

Gingham tisk může být zábavná a roztomilá stylová volba pro různé příležitosti. Pokud jde o navrhování vašeho outfitu, trochu experimentujte s barvami a vzory. Gingham lze spárovat s více ginghamem, ale i jinými barvami a vzory. Gingham pracuje jak pro formální, tak pro neformální vzhled, takže podle potřeby změňte svůj outfit. Ke ginghamu lze nosit doplňky jako bundy, klobouky a opasky.Metoda 1 ze 3: Hraní s barvami a vzory

 1. 1 Spárujte gingham s jiným pevným. Pokud chcete více přehlížený vzhled, zkuste spárovat ginghamový potisk s neutrální barvou. To může fungovat, pokud máte na sobě gingham někde, jako je kancelář nebo příležitostné setkání, kde možná nebudete chtít poutavý pohled. Například si oblékněte košili s potiskem ginghamu a modré džíny.
 2. 2 Zkuste černobílý gingham a výraznou barvu. Gingham lze také dobře spárovat s jinými jednobarevnými oděvy. To funguje dobře s černobílým ginghamem. V kombinaci s odvážnými, barevnými topy může černobílý gingham dodat outfitu extra pop.
  • Například si oblékněte černobílou ginghamovou košili s knoflíky a zelenými kalhotami.
  • Vyzkoušejte černobílou ginghamovou sukni nebo kalhoty s jasně modrým tričkem.
 3. 3 Vrstvte svůj gingham s jinými vzory. Pokud milujete ginghamský styl, zkuste jej spárovat s jiným vzorem, který milujete. K ginghamu se hodí věci jako puntíky, leopard, květinové vzory a flanel. Při párování ginghamu s jiným vzorem si dávejte pozor na barvu. Vyberte vzor, ​​který obsahuje alespoň jednu barvu odpovídající ginghamu.
  • Pokud například máte na sobě červeno -bílou ginghamovou košili, oblékněte si ji s modrými a červenými flanelovými kalhotami.
  • Jděte na opačnou velikost se vzory. Malé ginghamové vzory by měly být spárovány s většími vzory a naopak. Například ginghamovou sukni s malými čtverečky lze spárovat s květinovým topem tvořeným velkými květinami.
 4. 4 Spárujte gingham s ginghamem. Pokud hledáte něco trochu odvážného, ​​zkuste si dát dohromady dva kousky ginghamu. Zatímco tento vzhled může být trochu přehnaný, může fungovat, pokud chcete něco, co upoutá pozornost.
  • Chcete -li spárovat gingham s ginghamem, můžete si vybrat dva podobné vzory. Noste například ginghamové kalhoty a odpovídající ginghamový top.
  • Můžete také jít velmi odvážně výběrem dvou kontrastních vzorů. Ginghamové čtverce by měly mít velmi odlišné velikosti, aby upoutaly pozornost na kontrast, který vytváříte. Například noste ginghamovou halenku tvořenou malými nášivkami a ginghamovou sukni tvořenou velmi velkými nášivkami.
  • Při společném nošení ginghamů udržujte doplňky minimální. Jelikož se jedná o odvážný vzhled, nechcete jej zahltit.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Změna vzhledu příležitosti

 1. 1 Pro formální příležitosti vyberte přehrávanou barvu. Gingham může být vhodný pro formální příležitosti. Když nosíte gingham na něco jako formální večeři nebo do práce, je nejlepší zvolit rozehrané barvy. Jděte na ginghamy s odstíny jako šedé, černé nebo světle modré, abyste se vyhnuli zdrcujícímu vzhledu.
  • Zatímco neutrální ginghamy lze často úspěšně spárovat s výraznějšími barvami, pro formální příležitosti je nejlepší vyvarovat se všeho příliš odvážného. Spojte ginghamy s odpovídajícími neutrálními barvami, jako je černobílá ginghamová košile s kalhotami ginghamových šatů.
 2. 2 Smíchejte gingham s formálním oblečením pro poloformální příležitost. Při návštěvě poloformálních příležitostí, jako je obchodní příležitostná kancelář, může gingham fungovat skvěle. Vnese do vašeho outfitu něco ležérního, aniž by zcela obětoval profesionální pocit. Zkuste si obléknout něco ginghamu, například ginghamového topu nebo spodku, a spárujte jej s formálnějším oblečením.
  • Zkuste si pod oblek obléknout ginghamové tílko.
  • Nahoře spárujte ležérnější ginghamovou sukni s formální blůzou.
  • Pokud máte v ginghamu cokoli s krátkým nebo žádným rukávem, přehoďte přes toto oblečení formálnější svetr, sako nebo sako.
 3. 3 Spojte gingham s džíny pro příležitostný výlet. Skvělé na ginghamu je, že jej lze nosit pro mnoho různých příležitostí. Pokud se právě chystáte na příležitostné setkání, oblékněte si ginghamem modré džíny.
  • Nechte ostatní oblečení také ležérní. Na neformální akci si obujte například tenisky nebo ležérní byty. Vyhněte se věcem, jako jsou blejzry nebo vesty, které mohou vypadat příliš ucpané.
 4. 4 Vyzkoušejte ginghamové šaty pro více příležitostí. Gingham je skvělý, protože je tak všestranný. Dobré ginghamové šaty mohou být vhodné pro více příležitostí. Lze ji nosit na místa, jako je práce a škola, ale také na běžné nošení.
  • Pomocí dalších položek šatníku můžete změnit způsob, jakým fungují jediné ginghamové šaty. V kanceláři noste ginghamové šaty s blejzrem a punčochami. Až budete připraveni na šťastnou hodinu se spolupracovníky, sundejte si punčocháče a sako pro neformálnější vzhled.
  • Zatímco pro většinu příležitostí je gingham obvykle vhodným vzorem, před nošením ginghamu do práce si zkontrolujte zásady své kanceláře, abyste se ujistili, že vaše šaty splňují všechny aspekty dress code vaší společnosti.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Přidání příslušenství

 1. 1 Vyberte si vhodnou obuv pro svůj outfit. Když nosíte gingham, nezapomeňte svůj outfit spárovat s doplňkovou obuví. Boty, které si vyberete, závisí na typu ginghamu, který nosíte, a na příležitosti.
  • Ginghamské vzory mohou ladit s podpatky, sandály, placatkami a botami. Pokud chcete, zkuste najít boty se stejnými ginghamovými vzory jako váš outfit.
  • Gingham se také dobře hodí k společenským botám, pouštním botám a teniskám.
 2. 2 Noste ginghamovou tašku. Spárování ginghamu s ginghamem může být roztomilý vzhled. Pokud s sebou pravidelně nosíte kabelku nebo tašku, zkuste si jít pro gingham. Pokuste se najít tašku se vzorem na ginghamu, kterou byste spárovali s ginghamským oblečením.
  • Pamatujte, že při párování ginghamu dohromady vybírejte vzory, které jsou buď velmi podobné, nebo velmi odlišné. Buď sáhněte po tašce s odpovídajícím ginghamovým vzorem, nebo zvolte vysoce kontrastní vzor.
 3. 3 Na svůj gingham položte barevné sako. Pokud chcete svému ginghamu dodat trochu barvy, přidejte sako. Přes ginghamový top přetáhněte světlou, barevnou bundu. Toto je obzvláště skvělé příslušenství v chladnějších měsících.
  • Například si vezměte bílý páv přes ginghamové kalhoty.
  • Zkuste si na ginghamovou košili nebo halenku obléknout olivově zelenou bomberu.
 4. 4 Noste pásek Opasky mohou být lichotivým doplňkem k nejrůznějším outfitům. Gingham není jiný. Spojte jednobarevný opasek s ginghamským oblečením a přidejte svému vzhledu něco navíc.
  • Jak se odvážné barvy spárují s ginghamem, zkuste odvážný barevný pásek spárovaný s neutrálnějším odstínem ginghamu. Když máte například ginghamové šaty, noste například silný modrý pásek kolem pasu.
 5. 5 Vyzkoušejte odpovídající ginghamový klobouk. Odpovídající klobouky mohou váš ginghamský styl vypadat roztomile a dát dohromady. Pokud nosíte gingham, podívejte se, jestli najdete klobouk se stejným ginghamovým vzorem. Nosit, řekněme, modrobílou ginghamovou košili s ladící modrobílou fedorou, to by mohl být roztomilý pohled. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Novak Djokovič, čerstvý ze svého šestého titulu ve Wimbledonu a celkově rekordního 20. grandslamového titulu, je favoritem na vítězství ve dvouhře mužů na olympijských hrách v Tokiu.

Sádry se používají, když zlomíte kost. Pomáhají stabilizovat zlomenou kost, aby se mohla uzdravit. Odlitky se vyrábějí buď ze skelných vláken nebo sádry. Většina odlitků ze skleněných vláken je vodotěsná, i když jejich vložka není, pokud nemáte speciální ...Máte rádi hardcore hudbu? Máte pocit, že nepatříte k „emosům“ nebo „scénáristům“ a jste vyděděncem? Nebo jste možná 'Emo', ale chcete něco víc? Něco hlubšího? Můžete patřit do armády BVB (Black Veil Brides). Své...

Nejlepší osiva Daria Kasatkina nastoupila do polské Magdy Linette ve vzrušujícím čtvrtfinálovém střetu na Cleveland Open 2021. Tento měsíc to bude druhé setkání obou žen.Během turnaje Atlantic Sun 2019 se hraje o automatickou nabídku v Big Dance. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online.