Podívejte se: Jak by vypadal Roger Federer, kdyby během Wimbledonu 2040 stále hrál tenis

Roger Federer na Wimbledonu 2017

Roger Federer na Wimbledonu 2017

Mimo sezónu nemusí probíhat žádná živá tenisová akce, ale fanoušci se stále baví různými memy o svých oblíbených hvězdách. Nejnovějším je několik videoklipů, které umožňují nahlédnout do toho, jak by vypadaly tenisové legendy Roger Federer a Rafael Nadal, kdyby stále hrály tenis desítky let do budoucnosti.

Videa nahraná na YouTube pocházejí z kanálu „dopis z objektivu“, který vytváří „videoklipy inspirované přírodou a nádhernými záběry“.Pro začátek, Roger Federer se promítá do budoucnosti jako 59letý, který mluví pro média v All England Clubu v roce 2040. Federer, který je v současné době osminásobným wimbledonským šampionem, hovoří ve videu o návratu na mistrovství v roce 2041.

Je zajímavé, že klip využívá skutečné komentáře, které Federer učinil poté, co vyhrál wimbledonský titul 2017.

'Myslím, že byste si to mysleli, pokud to zdraví dovolí, a pokud je vše v pořádku,' říká Federer. 'Můžete si vzít 300 dní volna předem, stačí se připravit na Wimbledon, dát se do mrazicího boxu, pak vyjdete ven a trochu si zatrénujete, víte, že se nezraníte.'

Další videa promítají třináctinásobného šampiona Roland Garros Rafaela Nadala do roku 2050. Španěl vidí, že jako 64letý mluví o získání dalšího titulu na French Open, a opět použité komentáře jsou skutečné-tentokrát z jeho 2020 běh na zisk titulu.

Dva sety a půl jsem hrál skvěle. Nemohu říci nic jiného. Je nemožné mít proti němu toto skóre, aniž bychom hráli skvěle, “říká Nadal. 'Hrál jsem na své nejvyšší úrovni, když jsem potřeboval hrát na své nejvyšší úrovni, takže na to jsem velmi hrdý.'


Roger Federer a Rafael Nadal budou v roce 2021 usilovat o vytvoření dalších rekordů

Rafael Nadal na French Open 2020

Rafael Nadal na French Open 2020

Devětatřicetiletý Roger Federer byl od ledna mimo kurty kvůli zranění. Švýcarská legenda podstoupila operaci dvojitého kolena - jednu v únoru a druhou v červnu - a očekává se, že se na turné vrátí v roce 2021.

Během času Rogera Federera mimo hřiště získal Rafael Nadal svůj 13. titul na French Open a vyrovnal historický rekord Švýcarska na 20 slamů.

V roce 2021 budou Roger Federer i Rafael Nadal usilovat o vytvoření dalších rekordů. Federer se bude snažit přidat ke svým osmi wimbledonským titulům ve dvouhře - což je již rekord všech mužů - zatímco Rafael Nadal bude usilovat o rekordní 14. titul French Open v Paříži.

Přestože Roger Federer odehrál pouze jeden turnaj, dokončil sezónu 2020 jako světová pětka díky revidovanému systému hodnocení zavedenému pro pandemii. Rafael Nadal ukončil sezónu jako světová dvojka hned za srbským Novakem Djokovičem - který v lednu vyhrál svůj 17. major na Australian Open.

Kalendář na sezonu 2021 bude teprve oficiálně oznámen, přičemž zprávy naznačují, že by se Australian Open mohlo o pár týdnů do února posunout zpět. To by mohlo vést k velkému zamíchání v plánu na první čtvrtletí roku.

Populární Problémy

SharkFest 2019 Nat Geo začíná v neděli. Zde je návod, jak sledovat všechny dva týdny programování „SharkFest“ online bez kabelu.

Jak roztočit bowlingovou kouli. Ať už jste doma sledovali profesionální bowlingovou akci nebo jste příležitostní nadšenci, kteří věnovali pozornost uličce, pravděpodobně jste si všimli, že nejúspěšnější nadhazovači vědí, jak důsledně ...

Ohio State a Minnesota se v neděli setkají na basketbalovém zápase Big Ten. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Murray trhá Tomic, zatímco Li, Radwanska postupují

Náramek na zápěstí je zařízení, které slouží k podpoře zápěstí po úrazu nebo operaci, nebo v případě chronické bolesti zápěstí, aby se zabránilo dalšímu poškození a nepohodlí zápěstí nebo ruky. Protože většinu zranění zápěstí je třeba znehybnit ...

Mistr z roku 2009 Roger Federer oficiálně odstoupil z Roland Garros 2021, den před tím, než měl ve čtvrtém kole hrát Matteo Berrettini.