Jak sledovat dokument HBO „Den, kdy se sport zastavil“ online zdarma

Chris Paul hostí

HBO Chris Paul moderuje pro HBO „The Day Sports Stood Still“

Nejnovějším sportovním dokumentem, který zasáhl televizi, je Den, kdy se sport zastavil, premiéra je ve středu 24. března ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, můžete sledovat další způsoby Den, kdy se sport zastavil streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Den, kdy se sport zastavil živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

chris watts: přiznání vraha

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. HBO je zahrnuto pouze v balíčku Premier, ale právě teď všechny balíčky Choice a up přicházejí s HBO Max a NBA League Pass bez dalších nákladů, což je nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. Navíc můžete do své 14denní zkušební verze zdarma zahrnout jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete k balíčku AT&T TV’s Choice nebo výše, můžeš se dívat Den, kdy se sport zastavil živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Den, kdy se sport zastavil živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

rakety tenistů

Náhled „Den, kdy se sport zastavil“Hrát si

Den, kdy se sport zastavil (2021) | Oficiální upoutávka | HBO Film The Day Sports Stood Still od renomovaného režiséra Antoina Fuquy a oceněných akademiků Briana Grazera a Rona Howarda vypráví příběh o bezprecedentním ukončení sportu v březnu 2020 a pozoruhodném vývoji událostí, které následovaly. Originální dokument HBO má premiéru 24. března ve 21:00 na HBO Max. V centru… 2021-03-11T17: 00: 59Z

Podle The Day Sports Stood Still poskytuje HBO Sports divákům jedinečné okno do mimořádné pauzy a restartu sportovního světa během pandemie COVID-19, uvádí tisková zpráva HBO. Je výkonným producentem a hraje hvězdu NBA Chrisa Paula.

Tento celovečerní dokument vypráví příběh o bezprecedentním ukončení sportu v březnu 2020 a pozoruhodném vývoji událostí, které následovaly. Tisková zpráva pokračuje:

Režisér oceněný Emmy Antoine Fuqua bude zaznamenávat náhlé přerušení, prominentní roli sportovců v kulturním počítání s rasovými nespravedlnostmi, které eskalovaly během pandemie, a komplexní návrat do soutěže v létě a na podzim.

Ve středu filmu je účet první osoby NBA All-Star a prezidenta asociace hráčů NBA, Chris Paul. Výkonný producent projektu Paul, v té době bodový strážce Oklahoma City Thunder, prožije svou cestu z doby, kdy byl uprostřed první hry, která měla být zastavena 11. března 2020 proti Utah Jazz, aby najednou žil v karanténě, na jeho zásadní roli při pomoci znovu otevřít NBA bezpečně hrát v bublině.

Přiveden k životu prostřednictvím sbírky surových rozhovorů se sportovci, které podrobně popisují, jak hluboce ovlivnila pauza sportovního světa v pandemii jejich životy a kariéru, dokumentární film: Donovan Mitchell, Danilo Gallinari, Karl-Anthony Towns, majitel týmu Mark Cuban, komisař Adam Silver a výkonný ředitel asociace hráčů Michele Roberts; MLB’s Mookie Betts; Ryan Reaves z NHL; Laurent Duvernay-Tardif z NFL; Natasha Cloud z WNBA; Michelle Wie West z LPGA; Nizozemský fotbalista Marten de Roon; a olympionici Daryl Homer a Laurie Hernandez.

Loni v březnu, když NBA oznámila odložení sezóny, jsme si s Chrisem Paulem promluvili a on mi řekl: „Musíme to zdokumentovat.“ [Režisér Antoine Fuqua] byla naše další výzva a o několik dní později jsme začali točit. Věděli jsme, že se jedná o jedinečný příběh, ale nikdo nemohl předvídat emocionální zvraty, které se objevením hry přinesly, uvedl Brian Grazer v prohlášení. Byla to neuvěřitelná cesta a bod v historii, na který nikdo z nás nezapomene.

Jsem nadšený ze spolupráce s Brianem, Chrisem a HBO Sports na tomto speciálním projektu, řekl Fuqua. Jsme nadšeni, že můžeme zaznamenávat události, které vytvářejí historii, ke kterým došlo ve sportovním světě v těchto bezprecedentních časech.

Je to neuvěřitelná příležitost pracovat s Brianem a Antoinem a vyprávět společný příběh sportovního světa za posledních několik měsíců, řekl Paul. Brian mi zavolal, když jsem byl ještě tu osudnou noc 11. března v šatně a odtud jsme pracovali na tom, abychom divákům poskytli hlubší pohled do této významné doby v historii.

The Day Sports Stood Still má premiéru ve středu 24. března ve 21 hodin. ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Jak předcházet běžným zraněním Krav Maga. Trénink Krav Maga zahrnuje dávání a přijímání velkého nárazu a může mít za následek zátěž související s kondicí. Zde je několik návrhů, které vám pomohou udržet bojovou připravenost, případně opravit ...

Zde je návod, jak sledovat Auburn vs Alabama online bez kabelu

Zde je návod, jak sledovat Raiders vs Chiefs online bez kabelu

Zde je vše, co potřebujete vědět o Sereně-přemožitelce Plíškové, která dnes večer hraje své první finále Grand Slamu.