Jak být Preppy Guy

Vypadá to jako přípravka je jedna věc a mnoho tipů tam směřuje preppy dívky . Ale tady je průvodce konkrétně o tom, jak jednat a stát se preppy chlap.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Be a Preppy Guy Step 01

  1 Noste slušné značkové oblečení. Vzorky takových značek mohou zahrnovat Polo, Ralph Lauren, Brooks Brothers, Lacoste, J. Crew, Hickey Freeman, Paul & Shark, Peter Millar, J. Press, Southern Tide a Vineyard Vines. Hollister, Abercrombie, Aeropostale a A.E nejsou konvenční preppy, ale některé z jejich návrhů jsou klasické.
 2. Obrázek s názvem Buď Preppy Guy Krok 02

  2 Zvláště ragbyová trička, chino kalhoty ve světlých barvách a košile vypadají preppy.
 3. Obrázek s názvem Postavte si stylovou skříň (chlapi), krok 03

  3 Nakupujte oblečení, které přichází v klasických barvách, i když to není zdaleka konečný seznam: růžový, nebesky modrá, tmavě modrá, limetkově zelená, nantucketská červená nebo žlutá. Pohled na nějaké oblečení výše uvedených značek vám pravděpodobně dá dobrý nápad. Kupujte oblečení, které má barvy, které dobře ladí a vypadají dobře na vás. Například zrzka bude vypadat lépe se zelenou než růžovou nebo levandulovou, pokud nemá modré oči.
 4. Obrázek s názvem Postavte si stylovou skříň (chlapi), krok 02

  4 Vytvořte si pohodlný, ale čistý vzhled. Najděte si klasicky vypadající pásy, nejlépe pálené/světle hnědé. Ujistěte se, že opasek je kožený, pokud jde o opasek, a plátno s koženými špičkami, pokud je to pro příležitostné příležitosti. Ujistěte se, že není pokryta malými lepkavými kousky nebo cvočky atd.
 5. Obrázek s názvem Be a Preppy Guy Step 05

  5 V létě noste kožené mokasíny a lodní boty (top-siders) nebo kožené žabky. Nosit pár špičkových bez ponožek je klasická preppy.
 6. Obrázek s názvem Buď Preppy Guy Krok 06

  6 Vyberte si vůni a držte se jí. Nepoužívejte různé vůně šamponu, kondicionéru, mytí těla, vody po holení, deodorantu a kolínské vody. Kupte si odpovídající sadu. Nenoste příliš mnoho.
 7. Obrázek s názvem Buď Preppy Guy Krok 07

  7 Zvažte, že pokud nosíte brýle, zkuste nosit chladně vypadající brýle nebo zvažte kontakty. Brýle s tmavými obroučkami jsou podivínské nebo scénické/emo/punkové atd. Zkuste si pořídit brýle bez obrouček a každý den je čistěte, aby vypadaly sofistikovaně. V poslední době se ale na dráze vracejí brýle ve stylu Buddy Holly. Pokud nenosíte nic jiného než preppy oblečení, pak by to fungovalo dobře s pěkným svetrem nebo svetrem. Také mnoho preppy v historii (například Barry Goldwater) nosilo nerdy brýle a subkultura se často překrývá s preppy, takže jakékoli brýle mohly fungovat.
 8. Obrázek s názvem Buď Preppy Guy Krok 08

  8 Udržujte jednoduché vlasy. Běžným preppy účesem je huňatý vzhled nebo načechraný vzhled nebo vlasy rozdělené na stranu a krátké. V poslední době mnoho preppy kluků odchází od dlouhých vlasů a vrací se k tradičním kratším účesům. Zamyslete se nad tím, jak zkrátit a snížit posádku ve čtyřicátých a padesátých letech. Žádné nepřirozené barvy vlasů nebo oholené vlasy. Pokud je oholený, nechte ho oholit skromně. Udržujte své vlasy přirozené! Gel na vlasy je v pořádku, pokud se provádí skromně, ale nepřehánějte to.
 9. Obrázek s názvem Buď Preppy Guy Krok 09

  9 Buďte svěží a upravení. Mějte čisté a upravené nehty. Pilujte a leštěte své nehty, aby byly zdravé - nekousejte je. Udržujte rty zvlhčené. Popraskané, popraskané rty jsou nevzhledné. Holte a česejte si vlasy tak často, jak potřebujete. Nenoste pokrčené oblečení. Drž se dál od roztrhaných džínů; to je pro rádoby preppy a roztrhané džíny jsou módy devadesátých a dvacátých let. Kartáčujte dvakrát nebo třikrát a používejte zubní nit jednou nebo dvakrát denně. V případě potřeby si vybělte zuby. Buďte dobře upravení. Vyhněte se tetování a propichování.
 10. Obrázek s názvem Be a Preppy Guy Krok 10

  10 Vypadat zdravě. Nechte se naladit a vezměte si sluneční barvu, jen to nepřehánějte. Nespalte si kůži, použijte opalovací krém. Nepoužívejte ani solária. Pijte hodně vody, pijte vitamíny a jezte chudé bílkoviny. Pečujte o svou pokožku (použijte pleťovou vodu), zuby, vlasy a nehty.
 11. Obrázek s názvem Buď Preppy Guy Krok 11

  jedenáct Účastnit se v nějakém druhu sportu. Klasickým příkladem preppy sportů jsou posádka, cross country, jízda na koni, lakros, dráha, pólo, ragby, fotbal, golf, plachtění, lyžování, squash a tenis. Pokud je na olympiádě, je to preppy. I když nesportujete, měli byste zůstat fit, jak to jen jde. Pro středoškolské sporty vyzkoušejte sporty, jako je tenis, běh na lyžích, golf, plavání, fotbal, dráha atd. Zvedněte závaží, abyste zpevnili a zůstali štíhlí, ale nevyvíjejte obrovské svaly kulturistů.
 12. Obrázek s názvem Be a Preppy Guy Krok 12

  12 Připojte se ke sboru, nejlépe k madrigalům nebo orchestru, pokud jste muzikál. Nezakládejte vlastní kapelu. Pokud hrajete na kapelní nástroj, ujistěte se, že jste v symfonické, jazzové nebo sólové a souborové soutěži. Nenechte se posednout pochodovou nebo pepřovou kapelou. Komunitní kapela je lepší než středoškolská.
 13. Obrázek s názvem Be a Preppy Guy Krok 13

  13 Chovejte se přátelsky a odchozí. .. trochu stydlivý je v pořádku, ale buď hodný. Úsměv. Stát zpříma. Vyhněte se rozčilení lidí. Zapomeňte na peníze - mohou lidi odradit.
 14. Obrázek s názvem Be a Preppy Guy Krok 14

  14 Tvrdě studujte a pamatujte si, abyste udrželi své známky, nejlépe 3,0 GPA minimálně a více, protože přípravky jsou také známé jako chytré a tvrdě pracující na svém vzhledu a životním stylu. Dostávají se do dobrých preppy vysokých škol, protože se snaží tvrdě pracovat. Používejte dobrou gramatiku. Mnoho příprav se nakonec dostává do Ivy League nebo soukromých univerzit kvůli jejich známkám, sportu a vysokému skóre SAT. Držte krok s tím, co se děje ve světě a na finančních trzích. Pokud nerozumíte základům investování peněz - čtěte knihy a učte se.
 15. Obrázek s názvem Be a Preppy Guy Krok 15

  patnáct Přečtěte si etiketu. Nesmejte se! Dobré mravy nejsou jen pro dívky nebo starší muže. Ukazuje lidem, že jste měli dobrou výchovu. Použijte základní zdvořilost, jako je prosím, děkuji a omluvte mě. Buďte ohleduplní a držte lidem dveře. Nenoste klobouk uvnitř. Když jdete na veřejné místo, mějte svůj mobil pod kontrolou a vibrujte. Nikdy nepoužívejte slang, nemluvte zpět a neotáčejte očima. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vejděte do jakéhokoli „preppy“ značeného obchodu [Saks Fifth Avenue, Brooks Brothers atd.] A podívejte se na oblečení. Všimněte si vzorů ve stylu, střihu a barvách. To chcete mít na sobě.
 • Využijte toho, co vaše škola může nabídnout. Existuje spousta příležitostí setkat se s lidmi. Můžete například pracovat na školních novinách nebo se připojit k místnímu klubu Future Business Leaders of America (FBLA), obchodní nebo marketingový klub je vždy skvělou volbou preppy asociace. Pokud se chcete po střední škole dostat na dobrou školu, pomůže vám zapojit se do vnějších zájmů. Staňte se „velkým bratrem“ nebo se rozhlédněte po okolí - čím můžete pomoci.
 • Požádejte o dobré bratrství podle toho, v čem mohli být vaši mužští předchůdci (mít dědictví je vždy pozitivní) nebo podle toho, odkud jste (v podstatě severní nebo jižní).
 • Pokud máte tetování, můžete ho zakrýt make-upem nebo odstranit laserem.
 • Pokud jste senior, velmi se zaměřte na vysokoškolské aplikace, sport a třídy.
 • Přípravky jsou známé svým oblečením, dobrými známkami, sportováním a spoustou přátel. Pořádejte párty bezdůvodně tak často. Snažte se udržet večírek bez drog a sexu. Chcete sofistikovanější večírek vyšší třídy. Pokud vidíte, jak se někdo opíjí, nenechte ho řídit ani zranit sebe ani ostatní. Nenechte se opít.
 • Buďte alespoň trochu kultivovaní v umění a jděte na tyto akce. Při diskusi o Brahmsovi zjevně nechcete znít hloupě. Některé typické přípravy mohou mít hudební pozadí, jako jsou soukromé hodiny klavíru v dětství. Poslouchejte více abstraktní hudby „s vysokým obočím“, jako je klasika, jazz, folk, indie, a některé formy EDM, jako je house a trance.
 • Zapojte se do své církve nebo náboženství. Mnoho preppy lidí je věřících a je silně zapojeno do jejich církve, zejména do katolické církve. Nemusíte být katolík nebo dokonce křesťan, abyste byli připravení, ale mít náboženské vzdělání je výhodou.
 • Dobrovolnictví je běžnou přípravnou činností. Chcete být ve své komunitě dobře známí a oblíbení.
 • Preppy životní styl je vynikající volbou pro sestavení životopisu a podávání přihlášek na vysoké školy. Mnoho dospělých, například učitelé, náboženští vůdci, majitelé podniků a zaměstnavatelé v komunitě, respektují a dokonce podporují preppy životní styl. Důvodem jsou vysoké standardy a čistý vzhled a přístup.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nebuď snob ani hrubý. Pamatujte, že zatímco se chováte preppy a oblékáte preppy, ne každý to chce nebo si může dovolit. Buďte preppy a hrdí, ale tolerantní, vstřícní a nesoudní vůči jiným typům lidí. Jednání snobby jen dává přípravkám špatné jméno a je znakem špatné výchovy. Nechlubte se a nechlubte se svými věcmi. Nemluvte o rodinných penězích vůbec. Naučte se také, jak se správně představit a pozdravit lidi.
 • Nebuďte hlasití a nepříjemní. Buďte ke všem zdvořilí. Pamatujte, že příprava znamená připravit se na gentlemana z vyšší třídy. Můžete nosit „správné“ oblečení, ale také se musí změnit chování.
 • Jsou lidé, kteří nemají rádi přípravky. Pozor na hatery. Pokusí se z vás žertovat nebo vás ztrapní.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak zabránit podvrtnutí kolen. Vaše kolena jsou velká, komplexní klouby, které se snadno zraní. Pro stabilitu se spoléhají na řadu vazů a jakýkoli přímý kontakt s kolenem nebo kontrakcí tvrdých svalů může zranit jednoho nebo několik z nich ...

Jak podávat míč Ping Pong s Topspinem. Otočení míče je jednou z nejdůležitějších technik ping pongu. Podávání s topspinem může být skvělý způsob, jak odhodit soupeře a získat esa. Pokud jste se o to pokoušeli ...

Dominic Thiem obdržel zástupný znak pro European Open 2021 Hamburg, událost ATP 500, která má začít 12. července.

Světová dvojka Simona Halepová se nedávno zamyslela nad Rogerem Federerem a pochválila devětatřicetiletého hráče za úspěch na hřišti i za vstřícnost mimo hřiště.

Pokud se snažíte zhubnout, můžete usilovat o vytvarované, zpevněné paže bez kudrlinek nebo kmitání. Snížení tuku v pažích jako ženy znamená cvičit posilování paží, zkoušet sporty nebo činnosti, které pomáhají budovat svaly paží, ...