Jak vypadat Preppy

Chcete se obléknout do čistého střihu, leštěného a preppy? Jediné, co musíte udělat, je pěstovat klasický, jednoduchý vzhled, jen s několika klíčovými doplňky, které spojí váš šatník. Vypadat preppy je víc než jen hodit na pastelové pólo a lodní boty; vyzařuje auru specifického privilegovaného životního stylu. Prezentovat se správným způsobem může být klíčem k tomu, být tak preppy, jak chcete. Buďte zdvořilí a elegantní ve společenském prostředí a věnujte se koníčkům, které předvedou vaši preppy povahu.Část 1 ze 3: Výběr preppy oblečení

 1. 1 Udržujte své oblečení relativně jednoduché. Vzhled preppy je obecně snížen, takže jednoduché položky jsou klíčové. Rušný outfit, nebo ten se spoustou vrstev, nebude dobře ladit s preppy stylem.
  • Jděte na oblečení v jednobarevných barvách nebo jednoduchých vzorech.
  • Vyberte položky, které jsou řezány poněkud konzervativně. Vyhněte se odhalení oblečení.
  • Nepřeplňujte ani nepřizpůsobujte. Držte se drobných vrstev, jako jsou vesty a blejzry, přes oblečení s různými neodpovídajícími vrstvami.
 2. 2 Vyberte si správné barvy. Pokud jde o barvy, chcete vybrat barvy, které jsou příkladem preppy vzhledu. Preppy oblečení má tendenci jít do klasického patra tvořeného námořnictvem, bílými a karmínovými. Můžete také začlenit barvy, jako jsou burgundské, smaragdově zelené a sytě hnědé.
  • Jasným barvám byste se ale neměli úplně vyhýbat. Jasné a výrazné primární barvy mohou také dobře fungovat, zejména u položek, jako jsou šaty a sukně. Rozhodněte se pro jasně zelené nebo červené topy nebo bílé džíny.
  • Nebojte se riskovat s barvou! Udržujte zbytek svého oblečení neutrální, abyste jej vyvážili.
  • Svědomitě také dbejte na to, jak sladíte barvy. Věnujte pozornost barevnému kolečku a při porovnávání vyberte doplňkové barvy. Můžete například nosit červenou bundu přes zelenou košili.
 3. 3 Vyberte si z několika klasických kousků do svého šatníku. Preppy oblečení je relativně jednoduché - obvykle jde o několik klasických oděvů. Pokud chcete vypadat upraveně, zásobte se základními prvky svého šatníku. Jelikož rychle nevyjdou z módy, můžete do pěkných kousků investovat trochu víc.
  • Světlé tuniky, bílé džíny, šaty na střídání a vesty jsou několik, které musí mít položky, které zůstanou ve stylu dlouhodobě.
  • Polo trička, námořnické obleky a oxfordské košile jsou také klasickým preppy oblečením.
  • Svetry jsou dalším základem preppy vzhledu, zejména pro chladnější měsíce. Jděte na svetry argyle, které opravdu ukážou preppy pocit.
 4. 4 Zahrňte khaki. Khakis jsou silně spojeny s preppy stylem. Pokud chcete vypadat upraveně, udělejte si zásoby khaki kalhot do svého šatníku. Ty se hodí k většině outfitů a málokdy vyjdou z módy. Několik pevných párů dobře padnoucích khaki kalhot může být skvělým doplňkem preppy šatníku.
  • Khaki kalhoty mohou být formální i neformální, proto si pořiďte pár. Khaki kalhoty můžete nosit na příležitostné setkání s přáteli nebo si obléknout khaki kalhoty s pěknou halenkou nebo knoflíkem dolů na slavnostní příležitost.
 5. 5 Vyberte si preppy vzory. Vzory jsou důležité pro jakoukoli možnost šatníku, ale pouze určité vzory se zdají být skutečně preppy. Chcete -li získat preppy vzhled, jděte na klasické vzory, které nejsou příliš zaneprázdněné ani odvážné. Pamatujte, že relativní jednoduchost je klíčem ke stylu preppy.
  • Plaid je klasický preppy vzor a je snadné najít kostkované šatní položky v obchodě.
  • Můžete také jít na jiné klasické vzory, jako je gingham, paisley a tweed.
  • Puntíky jsou roztomilým vzorem, který mnoho lidí přidává do preppy šatníku.
  • Námořní vzhled je základním prvkem - hledejte oblečení v kombinaci námořnictva, červené, bílé a khaki barvy. Pruhované topy mají tendenci vypadat obzvláště námořně.
 6. 6 Rozhodněte se pro košile s límečkem. Košile s vyskočeným límcem jsou základem preppy šatníku. Obecně platí, že se zaměřte na košile, které mají límec, můžete pop. Nosíte-li řekněme košili se zapínáním na knoflíky se zapnutým límcem, budete opravdu vypadat preppy.
  • Vzorovaná nebo jednobarevná košile s knoflíky vypadá skvěle s vyskočeným límcem.
  • Můžete také vyzkoušet polo triko s vyskočeným límcem.
 7. 7 Vyberte preppy boty. Při výběru preppy šatníku nikdy nezapomeňte na svou obuv. Stejně jako u ostatních aspektů preppy stylu, preppy boty by měly být klasické a poněkud konzervativní.
  • Mokasíny, kozačky a mokasíny jsou skvělým doplňkem preppy šatníku.
  • Můžete také nosit byty, klínky, jezdecké boty nebo nahé lodičky.
  reklama

Část 2 ze 3: Doplňky v preppy módě

 1. 1 Jděte na preppy účes. Preppy účesy jsou obvykle klasické a čisté. Udržujte vlasy čisté a kartáčované po celou dobu. Jděte na konzervativní řez. Můžete se rozhodnout pro krátký účes, uprostřed rozpuštěný, nebo nosit vlasy o něco delší a občas si je stáhnout do drdolu nebo culíku. Jen se pravidelně stříhejte a každý den si vlasy myjte a česejte.
  • Boční díly a pompadours jsou skvělé klasické preppy účesy.
 2. 2 Noste čelenky. Čelenky jsou roztomilým klasickým doplňkem, který lze kombinovat s mnoha outfity. Čelenka je skvělá, protože nepřebije oblečení. Jednoduchost je klíčem k preppy stylu, takže byste měli vybírat doplňky, které nejsou příliš křiklavé ani odvážné.
  • Při výběru čelenek je vybírejte v preppy barvách a vzorech. Čelenku s červenými puntíky lze například spárovat se zelenými šaty.
  • Vyhněte se příliš velkým nebo odvážným čelenkám. Velmi velká čelenka ve fluorescenčním nebo velmi živém odstínu pravděpodobně nebude vypadat preppy.
 3. 3 Vyberte perlové šperky. Perly jsou klasické a hrají se dolů. To jim pomáhá snadno zapadnout do preppy šatníku. K šatům nebo košili noste šňůru perel. Vložte perlové náušnice. Můžete také vyzkoušet nošení perlové brož s blejzrem.
  • Perly mohou být drahé, proto hledejte slevové perly nebo falešné perly.
 4. 4 Zkuste sluneční brýle. Sluneční brýle jsou klasickým aspektem preppy šatníku. Jděte na sluneční brýle, které jsou poněkud přehnané. Měly by dobře sedět na vaší tváři, aniž by byly příliš velké. Dodržujte neutrální barevné rámečky, jako jsou černobílé rámečky, přes rámy, které jsou příliš zářivě barevné.
 5. 5 Jděte na spony opasku. Monogramovaná přezka na opasek je skvělým doplňkem preppy šatníku. Jděte na sponu sterlingového stříbra, protože to nejlépe ukazuje styl preppy. Chcete se vyhnout jakékoli příliš velké sponě na opasek, protože to může vypadat příliš křiklavě, než aby se vešlo do preppy šatníku.
 6. 6 Noste hodinky. Hodinky jsou klasickou položkou preppy šatníku. Držte se relativně jednoduchých hodinek v neutrální barvě. Dobré hodinky se hodí téměř ke každému oblečení, proto se vyplatí investovat do kvalitních hodinek. reklama

Část 3 ze 3: Přijetí preppy životního stylu

 1. 1 Vyhněte se porušování určitých módních pravidel. Existují určitá pravidla módy, která preppy lidé znají a dodržují. Pokud chcete vystupovat jako preppy, vždy se vyvarujte porušení takových pravidel. Lidé vás nebudou považovat za skutečně preppy, pokud se dopustíte určitého módního faux pas.
  • Když nosíte mokasíny, nikdy byste neměli nosit ponožky.
  • Zkuste se příliš neopírat o černé oblečení. Pokud máte na sobě řekněme černé šaty, noste náušnice, šálu nebo náhrdelník, který vašemu outfitu dodá barvu.
 2. 2 Buďte ladní v sociálním prostředí. Preppy lidé jsou známí tím, že mají vynikající sociální milosti. Snažte se proto být v sociálních podmínkách zdvořilí. Díky tomu budete vypadat jako preppy.
  • Při rozhovoru s lidmi se usmívejte a udržujte oční kontakt.
  • Pamatujte na základní způsoby, jako říkat věci jako prosím, děkuji a omluvte mě.
  • Dodržujte sociální konvence. Když dostanete dárek, napište si děkovný list. Pokud pobýváte v něčí domácnosti, dejte hostiteli dárek.
 3. 3 Věnujte se preppy koníčkům. Sporty, jako je plavání, jízda na koni, tenis a golf, jsou všechny koníčky. Zkuste se připojit ke klubům nebo týmům ve vašem okolí, kde se můžete věnovat takovým koníčkům. Můžete se například přihlásit na lekce jízdy na koni nebo se připojit k plaveckému týmu vaší školy.
 4. 4 Buďte dobře upravení. Část přípravy je vždy dobře upravená. Ujistěte se, že nosíte deodorant, sprchujte se denně a naneste lehkou vrstvu parfému nebo kolínské vody. Udržujte si vlasy kartáčované po celý den a pokud máte make -up, příležitostně je upravte.
  • Pečujte o své nehty. Pokud si to nepřejete, nemusíte si je natírat, ale nechte si nehty i nehty zastřižené a uložené do pěkného tvaru.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak si mohu vybrat preppy pytel?Nejla Renee
  Fashion Stylist & Image Consultant Nejla Renee je módní stylistka, image konzultantka a osobní nakupující se sídlem v New Yorku, New York. Díky více než sedmiletým zkušenostem se Nejla specializuje na pomoc lidem při zlepšování jejich pozitivních vlastností a vyjadřování jejich identity stylem. Nejla je držitelkou titulu BS v oboru marketing a finance na Northeastern University a před zahájením vlastního podnikání pracovala v oblasti financí. Nejla kombinuje své obchodní zkušenosti se svou osobní kreativitou, vášní, citem pro detail, vrozeným smyslem pro styl a silným porozuměním vhodnosti a proporce, aby svým klientům pomohla vytvořit mír a přijetí v jejich stylu.Nejla ReneeMódní stylistka a image konzultantka Odpověď odborníka Hledejte kvalitní kabelku, která splňuje všechny vaše potřeby pro každodenní použití. Barva a materiál by měly být univerzální a měly by být dostatečně velké, aby pojaly vše potřebné po celý den.
 • Otázka Je roztleskávání preppy sport? Může být, ale liší se to podle školy. Podívejte se, jaký druh preppy sportů je ve vaší vlastní škole populární, než se zaregistrujete do klubu, který zapadne mezi preppy děti.
 • Otázka Mohu založit svůj vlastní klub pro socializaci? Ano. Pokud si chcete založit klub, promluvte si s někým ve vaší škole.
 • Otázka A co ponožky. Jakou značku ponožek bych měl nosit? Noste čistě střižené, profesionálně vypadající ponožky, ale zdržte se nošení s mokasíny.
 • Otázka Kde mám nakupovat preppy oblečení? Vineyard Vines, Ralph Lauren, J. Crew, Lacoste, Sperry a Burberry jsou preppy značky, ačkoli mnoho lidí kupuje off-brandové kalhoty, protože nepotřebují loga a jsou mnohem levnější.
 • Otázka Mohou i chlapci nosit make -up? Ale jako VELMI přirozené Samozřejmě! Pokud chcete vyhladit kazy nebo zeštíhlit obličej líčením, pokračujte.
 • Otázka Nosí preppy lidé krátké sukně/šortky? Ano! Preppy lidé se drží pevných, květinových nebo nápadných barevných šortek a sukní.
 • Otázka Mohu vypadat připraveně, když nosím brýle? Ano. Ve skutečnosti vás někdy brýle mohou vypadat lépe. Pokud neradi nosíte brýle s preppy oblečením, můžete se rozhodnout pro kontaktní čočky.
 • Otázka Mohu si vzít nějaké černé oblečení? Vyhněte se černému oblečení, s výjimkou některých černých šatů a bund.
 • Otázka Mohu hrát fotbal a přitom být připraven? Ano, spousta preppy lidí hraje fotbal. Dokud se budete oblékat stylem, kdykoli budete mimo uniformu, budete v pořádku.

Populární Problémy

Jak posílit kolena. Je důležité udržovat kolena silná a zdravá, aby se vaše mobilita s věkem nezhoršovala. Zdraví kolen často považujeme za samozřejmost, aniž bychom si všimli, že je problém, dokud ...

Jak podávat uzeného lososa. Uzený losos je zdravý, takže se snadno připravuje; nepotřebuje ani vaření! Lidé na celém světě si užívají všestrannost této uzené ryby. Ozdobí tácky na předkrmy na večírcích, slouží jako gurmánský předkrm ...Dnes večer jsou BET Awards 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show online prostřednictvím živého přenosu.

Seahawks se setkávají s Bengals na nedělní zápas 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Daniil Medvedev měl v úterý pozitivní test na COVID-19, což ho donutilo odstoupit z Masters v Monte Carlu.