Jak zmenšit dvojitou bradu

Dvojité brady jsou často přirozeným důsledkem stárnutí nebo přibrání. Pokud chcete zeštíhlit oblast brady, můžete použít několik přístupů. Správné ostříhání, cvičení na bradě a správné držení těla jsou snadné změny, které můžete provést hned.Část 1 ze 4: Zmenšení brady

 1. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Krok 1

  1 Pomocí make -upu to strategicky zakryjte. Snažte se, aby vaše čelist byla výraznější než krk, a to pomocí pudru, který je o odstín tmavší než váš odstín pleti. Prášek by měl být vmíchán od ucha k uchu a do oblasti krku. Odpoutejte pozornost od oblasti krku barevnými tvářenkami a zajímavým líčením očí. Pokud to nedokážete udělat sami, navštivte vizážistu, který vám ukáže, jak na to.
  • Díky použití oční linky a řasenky oči vypadají větší a odvádí pozornost od brady.
  • Minimalizujte pozornost na spodní část obličeje nošením neutrálních odstínů rtěnky.
 2. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Krok 2

  2 Změňte svůj účes. Nemějte sestřih, který by spočíval přímo na úrovni vaší brady, ani velmi dlouhé vlasy, protože oba styly na vaši bradu přitáhnou více pozornosti. Střední střih těsně pod bradou je vaše nejlepší sázka. Zde je několik možností:
  • Jděte na dlouhý bob. Tento klasický střih vypadá skvěle u lidí s větší bradou. Mělo by se zastavit o palec nebo dva pod linií brady.
  • Nechte se zastřihnout pod úhlem. Mějte delší vlasy vpředu, kratší vlasy vzadu. Delší vlasy vpředu zmenšují velikost a přitahují méně pozornosti k bradě.
  • Zkuste vrstvené vlny. Plný účes vyrovnává obličej a odvádí pozornost od brady.
 3. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Krok 3

  3 Nechat si narůst vousy. Pokud jste chlap, správné vlasy na obličeji vám mohou pomoci zmenšit bradu. Nechte si narůst vousy až po krk. Udržujte ji úhledně upravenou, ale nechte ji být silnou. To vyrovná věci v oblasti brady a krku.
 4. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Krok 4

  4 Nenoste náhrdelníky. Jsou těsné na krku, zdůrazňují dvojitou bradu a možná zanechávají červené stopy. Pokud stále chcete tento vzhled, existují náhrdelníky, které mají podobný design jako obojky pro psy, ale visí jako běžné náhrdelníky.
 5. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Krok 5

  5 Zvažte své oblečení. Vypadá vaše oblečení na bradě větší? Noste široký, otevřený výstřih, který odvede pozornost od brady. Vyhněte se košilím a halenkám s vysokým výstřihem, včetně roláků a topů s efektními detaily.
 6. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 6

  6 Zkontrolujte svůj držení těla . Jak stojíš? Pokud se propadáte, vytvoříte si na těle zbytečné hrudky a boule, a to i kolem oblasti brady, protože tuk hledá neduživé oblasti, ve kterých se usadí. Postavte se vysoko, hlavu vzhůru, ramena dozadu a uvolněte páteř. Navštivte profesionálního fyzioterapeuta, který vám může doporučit jednoduchá, ale účinná cvičení na zlepšení držení těla. Zůstaňte aktivní. reklama

Část 2 ze 4: Cvičení oblasti brady

 1. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Krok 7

  1 Provádějte zvedání brady. Toto cvičení pomáhá posílit a napnout svaly na obličeji a krku. Chcete -li to provést, postavte se s rovnými zády a krkem. Zvedněte bradu směrem ke stropu a podívejte se na strop. Přitiskněte rty ke stropu a počkejte 10 sekund. Opakujte 10krát. Pro nejlepší účinek cvičte každý den.
 2. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 8

  2 Kroutit krkem Postavte se s páteří vzpřímeně. Otočte hlavu na stranu tak, aby vaše brada byla rovnoběžná s ramenem. Vaše oči by se také měly dívat do strany. Pomalu kývejte hlavou dolů, pak nahoru na druhou stranu. Opakujte 10krát.
 3. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 9

  3 Procvičte si platysma. Toto je sval, který vám stéká po krku z čelisti. Postavte se vztyčeným krkem. Zpevněte šlachy v čelisti tak, že vytáhnete rty přes zuby a otočíte koutky úst dolů, téměř jako byste se mračili. Vydržte 10 sekund, poté relaxujte. Cvičení opakujte desetkrát.
 4. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 10

  4 Použijte tenisový míček. Přiložte si ji ke krku a přidržte ji tam bradou. Pevně ​​přitlačte bradu k míči a poté mírně uvolněte. Opakujte desetkrát.
 5. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 11

  5 Žvýkat žvýkačku. Toto cvičení je snadné, protože nevyžaduje téměř žádnou myšlenku. Žvýkačka udržuje vaše svaly čelistí silné a pomáhá redukovat dvojitou bradu. reklama

Část 3 ze 4: Hubnout

 1. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 12

  1 Dělejte obecné cvičení. Cvičením celého těla na hubnutí se nakonec sníží i tuk v oblasti obličeje. Ve skutečnosti je velmi těžké zhubnout jen z obličeje a to je často poslední místo, kde hubnout. Zahájení pravidelného cvičení s kardio a silovým tréninkem vás může přivést na cestu k hubenější tváři.
  • Běh, plavání a jízda na kole jsou skvělé kardio aktivity. Naplánujte si jednu z těchto aktivit alespoň 1/2 hodiny 4krát týdně.
  • Jděte do posilovny a setkejte se s osobním trenérem, abyste se seznámili s rutinou silového tréninku. Naučte se zvedat závaží, abyste procvičili všechny své svalové skupiny.
 2. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 13

  2 Omezte příjem kalorií. Tím se sníží množství tuku, který ukládáte do těla a obličeje. Ukojte svůj hlad ovocem, salátem a nízkokalorickými potravinami. Pokud to s odstraňováním dvojité brady myslíte opravdu vážně, hubnutí vám rozhodně může pomoci.
  • Nezkoušejte nic omezujícího nebo výstředního. Vaše změna musí být taková, ve které můžete pokračovat po celý život. Na co byste se měli snažit a udržovat, jsou malé, konzistentní ztráty.
  • Vaše strava by měla obsahovat dostatek vlákniny, ovoce, zeleniny a vody. Poraďte se s odborníkem na výživu, dietologem nebo lékařem.
  reklama

Část 4 ze 4: Jít hlouběji

 1. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 14

  1 Navštivte svého lékaře. Pokud je v oblasti brady problém s tekutinou, může to vyžadovat další zvážení. Pokud se jedná pouze o zadržování tekutin, požádejte svého lékaře, aby vás odkázal na masoterapeuta, který může odborně masírovat oblast, aby se pokusil odblokovat tekutinu a pomohl vám zlepšit držení těla a relaxaci.
 2. Obrázek s názvem Lessen a Double Chin Step 15

  2 Oceňujte se za to, kým jste. Váš vzhled je více než vaše genetické vlastnosti. To, jak se oblékáte, jak se prezentujete, jak komunikujete s ostatními, jak s druhými sdílíte svůj pocit ze sebe a kolik důvěry v sebe jako důstojnou lidskou bytost máte, to vše má hodnotu 1000krát větší než vzhled dvojité brady . reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám nadváhu, kdybych snížil svoji váhu, šla by mi dvojitá brada? Je mi teprve 16. Pokud máte kvůli své váze dvojitou bradu, zmizí, pokud zhubnete. Pokud však máte dvojitou bradu kvůli genetice, pak hubnutí může jen snížit vzhled dvojité brady.
 • Otázka Pomáhá hladovění při snižování tuku? Ne. Když má tělo hlad, vyšle to signál k uložení potravinových rezerv jako tuku. Daleko lépe uděláte ztrátu tuku tím, že budete jíst malá, výživná jídla, než kdybyste hladověli.
 • Otázka Když přijímám rýži a brambory, brada se mi každým dnem zvyšuje. Znovu musím zacvičit v tělocvičně a snížit to. Jaká další cvičení mi mohou kromě běhu pomoci? Rýže a brambory jsou bohaté na škrob a uhlohydráty. To jsou některé z prvků, které jsou nejčastěji spojeny s přírůstkem hmotnosti. Zkuste se těmto jídlům vyhýbat, nebo zkuste hnědou rýži/quinoa se sladkými bramborami. To jsou velmi zdravé alternativy.
 • Otázka Pokud cvičím, spadne mi dvojitá brada? Možná ne, protože někdy jsou dvojité brady způsobeny genetikou. Pokud však máte nadváhu, hubnutí rozhodně pomůže a může ji dokonce úplně odstranit.
 • Otázka Pomůže žvýkačka snížit moji dvojitou bradu? Ano, žvýkačky mohou pomoci snížit vaši dvojitou bradu, protože spalují kalorie a brání vám ve svačině.
 • Otázka Mohu zmenšit svou dvojitou bradu, pokud jsem se s ní narodil? Možná, ale pokud je dvojitá brada genetická, možná se jí nedokážete úplně zbavit.
 • Otázka Pokud udělám tato cvičení, zmizí mi dvojitá brada? Mohlo by to pomoci. Dvojitá brada nemusí jít úplně, ale měla by být snížena těmito cviky.
 • Otázka Vážím 500 liber. Co mám dělat, abych se zbavil trojité brady? Vyzkoušejte rozumnou dietu a cvičební program, jak zdravě zhubnout. Další pomoc vám poskytne lékař nebo dietolog.
 • Otázka Pokud udělám tato cvičení na krk, neroztáhne mi to kůži a nezhorší moji dvojitou bradu? Ne, protože spalujete kalorie a hubnete, ne protahujete.
 • Otázka Jaký může být kromě tuku otok pod bradou kromě tuku? V krku by mohla být zachycená tekutina, která způsobuje otok, tomuto se často říká thyroglossální cist a lze jej odstranit operací.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud máte genetickou tendenci ke dvojité bradě (tj. Podívejte se na své rodiče, ostatní členy rodiny), pak máte ještě větší důvod cvičit a jíst zdravě, abyste se vyhnuli dvojité bradě nebo ji snížili.
 • Před cvičením na krku zvlhčete oblast krku a bradu, abyste se vyhnuli vráskám a předešli jim.
 • Nabubřelé šály mohou zakrýt dvojitou bradu. Vyhněte se však želvím krkům nebo oděvům s vysokým krkem, které zdůrazňují oblast brady.
 • Pokud máte tlustou bradu, noste nápadný klobouk, pestrobarevnou košili nebo vzorované kalhoty/sukni. Tím odvedete pozornost od svého obličeje.
 • Žijeme v době „kultury mládeže“ a bohužel jsme zapomněli, jak elegantně stárnout přijetím reality lidské anatomie. Ve stáří je svoboda a moudrost; zisky, které mladistvý nikdy nepřekoná.
 • Netrávte denně příliš mnoho hodin přes počítač. Pokud musíte pracovat s počítačem celý den, dělejte si úseky každou půl hodinu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neopalujte se příliš, nebo přinejmenším zakryjte oblast krku a obličeje; slunce pomáhá rozbít pružnost pokožky dříve, než je normální průběh stárnutí.
reklama

Populární Problémy

Dominic Thiem hovořil o změně zápasových míčů na Roland Garros 2020 a o tom, jak by to mohlo ovlivnit jeho hru. Thiem je dvojnásobným vicemistrem French Open a je považován za jednoho z favoritů, který letos zvedl trofej.I když nemáte kabel, můžete CNN sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.Jak Falcon kopnout. Abyste mohli používat Falcon Kick, musíte buď hrát Super Smash Bros. nebo extrémně silný. Stiskněte B + dolů. === Skutečný život ===

Váš průvodce streamováním filmu „Tron (1982)“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.Federerovi nic nebrání ani v 36 letech.Jak sklízet gumu. Věděli jste, že latex používaný k výrobě přírodního kaučuku je ve skutečnosti míza ze stromů? Pokud řezáte do kůry Hevea brasiliensis nebo jednoho z mnoha dalších druhů kaučukovníků, můžete latex sbírat do kbelíku ...