Přímý přenos Rockets vs Shanghai Sharks: Jak se dívat online

Rakety Jamese Hardena

Getty Houston Rockets hlídá Jamese Hardena

Dlouhé čekání je u konce. Basketbal NBA je zpět s předsezónní akcí, protože James Harden a Russell Westbrook se v exhibičním zápase utkají s Shanghai Sharks v pondělí večer.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a bude vysílán v televizi NBA. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat Rockets vs Shanghai naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

NBA TV je jedním z Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete Houston vs Šanghaj sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TV

NBA TV je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat Houston vs Šanghaj živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně NBA TV.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete Houston vs Šanghaj sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled raket proti vs Shanghai Sharks

Letos v létě Houston Rockets změnil situaci a poslal veterána franšízového strážce Chrise Paula do Oklahoma City Thunder výměnou za MVP 2017 Russella Westbrooka.

Tento krok spojil Westbrooka se starým spoluhráčem Jamesem Hardenem. Duo spolu hrálo od roku 2009 do 12 v Oklahoma City, takže jednou za tu dobu proběhlo finále NBA, než byl Harden vyměněn do Houstonu.

Pokud nevyhrajeme, vezmu za to veškerou vinu, řekl Harden novinářům na mediálním dni Rockets tento týden. S tím území právě přichází. Proto tam musíte jít a vyhrát. Proto mimo sezónu nesmírně tvrdě pracujeme na tom, abychom přivedli hráče a vše, co je nezbytné k tomu, abychom měli nejlepší šanci vyhrát. Vím, o co jde.

Ale míč je jen jeden, jak tedy bude fungovat, aby fungovaly dvě hvězdy?

Pokud to Russ zvládl a Russ hraje jednu z těch her, které jsme už všichni viděli, hádejte, co budu dělat: posaďte se a sledujte show a naopak, řekl Harden. Je to prostě součást basketbalu. Takže nemůžete sedět a říkat: „Ach, Russ bude mít míč v první polovině a já budu mít míč v druhé polovině.“ Ne, v průběhu hry se dějí věci, které prostě plyneš a jdeš s

Všichni v této šatně a této front office máme jeden cíl, a to vyhrát ho. Ať se to však stane, stane se to a my na to teprve přijdeme.

Westbrook je známý svým neúprosným motorem, který mu v posledních dvou sezónách pomohl dosáhnout průměru trojnásobku. Jeho chování mělo podle trenéra Mika D’Antoniho účinek v rané fázi praxe.

S Russellem jsme kladli důraz na rychlejší tempo a doufejme, že se to přenese. Všichni jsou teď naštvaní, ale uvidíme, jestli se dokážou prosadit, až budou v listopadu unavení. V této sezóně se pokusíme to ještě trochu zesílit.

Rockets viděli, že jejich poslední dvě sezony končí v rukou Golden State Warriors, ale nyní mají na soupisce dvě nedávné MVP díky vysoce postavenému obchodu, který změnil rovnováhu sil v NBA.

Bude to děsivé, řekl Westbrook o sestavě, ve které figuruje on i Harden. To je vše, co vám mohu říci. Bude to děsivé. Ne pro nás.

Existuje šance, že Westbrook v pondělí večer nehraje, ale v každém případě je basketbal zpět a je to jedna z nejočekávanějších sezón v poslední době. Hledání titulu začíná zápasem raket s Shanghai Sharks v Toyota Center. Oba týmy také hrály loni ve hře, kterou Rockets vyhráli 128 až 86.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Grizzlies online bez kabelu v letech 2019-20.

Bunion je kostěná hrudka, která se tvoří na základním kloubu na palci u nohy. Bunions se tvoří, když těsné boty nebo boty na podpatku, zranění nebo zděděná kostní struktura člověka způsobí, že se palec na noze tlačí směrem k ostatním prstům na noze ....

Pokud jste se někdy chtěli stát roztleskávačkou z jakéhokoli důvodu, nyní je čas začít, alespoň tři měsíce před zkouškami. Na střední škole je stát se roztleskávačkou mnohem jednodušší než na střední škole. Pokud se chcete stát ...

Marketa Vondrousová přivezla na kurt maximum na 22. místo a vyhrála ve třech setech 4-6, 6-3, 6-4.

Koordinace umožňuje dětem plynulý a stabilní pohyb při plnění každodenních úkolů, jako je chůze a jízda na kole. Zatímco děti mají přirozeně různé rychlosti vývoje, můžete podniknout kroky ke zlepšení koordinace u dětí, které zaostávají ...

BET hit 'American Soul' se vrací ve středu na 2. sezónu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.