Toronto 2021: Daniil Medvedev vs John Isner náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Daniil MedveděvPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Daniil Medvedev vs John Isner

Datum: 14. srpna 2021Turnaj : 2021 Národní banka otevřena

Kolo : Semifinále

Místo : Aviva Center, Toronto, OntarioKategorie : ATP Masters 1000

jak postavit dělo na tenisový míček

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 2 850 975 $Načasování zápasu: Ne dříve než ve 20:00 místního času, 12 hodin GST, 5,30 IST (neděle)

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Náhled Daniila Medveděva proti Johna Isnera

Nejlepší nasazený Daniil Medveděv se v sobotu utká s americkým Johnem Isnerem o postup do finále National Bank Open 2021.

Medveděv zahájil rok na masivním maximu a svou dobrou formu od druhé poloviny roku 2020 přivedl k tvrdým zápasům Down Under. Rus prodloužil sérii výher na 20 zápasů, než spadl ve finále Australian Open na Novaka Djokoviče.

Medveděv letos získal tituly na Poháru ATP, Marseille a Mallorce s bilancí vítězství-ztráta 32-9. Ale nedokázal udělat další krok a vyhrát Slam, což je hlavní důvod, proč dosud nepřevzal žebříček světové jedničky.

Tento týden v Torontu Medveděv přežil testovací střetnutí proti Alexandru Bublikovi ve druhém kole a Hubertu Hurkaczovi ve čtvrtfinále. Poté, co prohrál první set, zvítězil ve druhém, když vyhrál dva těsné tiebreakery.

John Isner

John Isner mezitím letos odehrál pouhé tři turnaje mimo Severní a Střední Ameriku. Ale od Wimbledonu zasáhl purpurovou záplatu a doufal, že tento týden pojede jeho podání a hybnost až k titulu.

Během posledního měsíce se Isner dostal do semifinále v Los Cabos a získal titul v Atlantě. A světová jednička 30 připravila semifinále proti Medveděvovi na pozadí silných představení v Torontu.

Isner zatím v kanadském městě porazil Alejandra Davidoviče Fokinu, Cristiana Garina, Andrey Rubleva a Gaela Monfilse.

Vzájemně proti sobě stojí Daniil Medvedev vs John Isner

Semifinálové střetnutí v Torontu je druhým zápasem mezi těmito dvěma hráči a Daniil Medveděv v současné době vede hlavou 1: 0 nad Johnem Isnerem.

Během etapy Round Robin poháru ATP 2020 Rus zvítězil nad Isnerem ve dvou setech.

Predikce Daniila Medveděva proti Johnu Isnerovi

Vzhledem k rychlému úderu Johna Isnera, který je postaven na jeho mamutím podání, se Daniil Medvedev bude muset v sobotu o své podání speciálně starat.

Isnerova podání a forhend mu umožňují diktovat postup od základní čáry. Jeho ploché a čisté půdní tahy mají tendenci přinášet pozitivní výsledky na rychlých površích, jako je ten v Torontu.

Medveděvův návrat je ale v poslední době solidní a má více než několik nástrojů, kterými může Isnerovi znepříjemnit život.

Daniil Medveděv

Rusovy obranné schopnosti patří k nejlepším na turné a rychlost nohou mu pomáhá efektivně přesměrovat tempo na rychlých površích. Může také použít mnoho rozmanitosti a nepředvídatelnosti při své tvorbě výstřelů, aby neutralizoval sílu někoho jako Isner.

Bez jakýchkoli výpadků soustředění - způsob, jakým trpěl v prvním setu proti Hurkaczu v pátek - Medveděv by měl mít náskok v semifinále proti Isnerovi.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve dvou těsných setech.

raketový míček

Populární Problémy

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Fotbal Appalačského státu se v sobotu utká se státem Texas. Zde je uvedeno, kde a jak hru sledovat.

V úterý večer má premiéru nová show TBS „Celebrity Show-Off“. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

Pokud nemáte síť Pac-12, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes sledovat živý přenos fotbalu Oregon vs Fresno State.

Sledujte tenis, jaký jste ještě nikdy neviděli.