Toronto 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů | Národní banka otevřena

Rafael Nadal

Rafael Nadal

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna. National Bank Open bude první ze dvou akcí ATP Masters 1000 pořádaných před přípravou na US Open.

Turnaj se vrací do tenisového kalendáře poté, co byl v roce 2020 zrušen kvůli pandemii COVID-19. V čele balíčku letos budou špičkový nasazený Daniil Medveděv a pětinásobný vítěz Rafael Nadal. Nadal se pokusí obhájit titul, který získal před dvěma lety v Montrealu, když ve finále porazil Medveděva.

Dalšími velkými jmény jsou Stefanos Tsitsipas, Andrey Rublev, Hubert Hurkacz a Denis Shapovalov.

Protože hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen v mixu:

Horní polovina: Daniil Medvedev, Andrey Rublev podali ošemetné remízy

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Nejlepší hráči: [1] Daniil Medvedev, [4] Andrey Rublev, [5] Denis Shapovalov, [7] Hubert Hurkacz

Očekávané semifinále : Daniil Medvedev vs Andrey Rublev

Tmavý kůň: Sebastian Korda

Analýza : Daniil Medvedev, který sleduje čtvrtou Masters 1000 korun, se ocitá v jedné z těžších částí losování. Nejlepší semeno zahájí svou kampaň v Torontu proti Danu Evansovi nebo Alexandru Bublikovi, kteří oba mají za sebou úspěšné sezony.

Pokud Medveděv tuto výzvu dokáže překonat, bude s největší pravděpodobností v 16. kole v Torontu čelit talentovanému Janniku Sinnerovi. Medvedev Sinnera pohodlně porazil na začátku letošního roku v Marseille, ale tentokrát mohl čelit mnohem přísnější zkoušce.

Medveděv by pak mohl o místo v posledních čtyřech čelit úřadujícímu šampionovi Miami Open Hubertu Hurkaczovi. Světová dvojka promrhala před Hurkaczem náskok dvou setů na jednoho před nedávnem ve Wimbledonu a bude doufat v nějakou dobrou staromódní odvetu, pokud se oba setkají.

gripy na tenisové rakety

Hurkacz má však sám těžkou cestu; Polák možná bude muset odvrátit výzvy od Kei Nishikoriho, Alexe de Minaura a Jensona Brooksbyho, aby se dostal do čtvrtfinále.

Andrey Rublev byl také umístěn v horní polovině. Rus se v otvíráku utká buď s Janem-Lennardem Struffem, nebo s Fabiem Fogninim, než nastoupí k jednomu z 13. nasazených Cristian Garin, John Isner nebo Alejandro Davidovich Fokina.

Rublev bude muset tvrdě pracovat, aby prošel svou částí losování. Rus nezaznamenal nejlepší výsledky před severoamerickým švihem a momentálně prožívá dvouzápasovou sérii porážek.

Denis Shapovalov

Denis Shapovalov

Mezitím se pátý semen Denis Shapovalov bude snažit zopakovat své hrdinství z roku 2017, kdy odstartoval šokové rozrušení tehdejší světové jedničky Rafaela Nadala. Kanaďan je ve skvělé formě, když v Ženevě dosáhl svého prvního finále na antuce, než se poprvé zúčastnil prvního semifinále Major ve Wimbledonu.

Shapovalov mohl v otvíráku čelit americkému zázraku Sebastianovi Kordu. Pokud se Kanaďanovi podaří tuto výzvu přežít, měl by být schopen postoupit do čtvrtfinále, kde by mohl narazit na Rublev.

Předpokládané semifinále : [5] Denis Shapovalov def. [7] Hubert Hurkacz

Dolní polovina: Stefanos Tsitsipas, Casper Ruud vypadají, že sesadí trůn Rafaela Nadala

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Nejlepší hráči: [2] Rafael Nadal, [3] Stefanos Tsitsipas, [6] Casper Ruud, [8] Diego Schwartzman

Očekávané semifinále : Rafael Nadal vs Stefanos Tsitsipas

Tmavý kůň: Cameron Norrie

Analýza : Šampión 2019 Rafael Nadal přijíždí do Toronta v naději, že najde nějakou formu před US Open. Nadal je jedním z nejlepších favoritů na vítězství v této soutěži, ale jeho šance by mohlo ohrozit zranění nohy.

Nadala ve Washingtonu porazil Lloyd Harris a ve druhém kole v Torontu by mohl nastoupit proti velce sloužícímu Jihoafričanovi.

Pokud Nadal projde svým otvírákem, bude v 16. kole čelit mnohem nebezpečnějšímu soupeři; Španěl mohl v posledních 16 letech narazit buď na Grigora Dimitrova, Nicka Kyrgiose nebo Reilly Opelku, z nichž všichni mají palebnou sílu, aby mohli Španělovi dělat potíže.

Pokud Nadal zvládne posledních osm, mohl by čelit buď Roberto Bautista Agut nebo Diego Schwartzman.

Třetí nasazený Stefanos Tsitsipas byl umístěn do Nadalovy poloviny losování. Řek dosáhl svého prvního finále Major na Roland Garros, ale v poslední době se potýká se ztrátou na začátku Wimbledonu, Hamburku a tokijské olympiády.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Tsitsipas dostal v Torontu poměrně obtížnou remízu. Před potenciálním setkáním s Aslanem Karatsevem zahájí svou kampaň proti Lorenzu Sonegovi nebo Ugovi Humbertovi. Pokud se Řek dokáže dostat do čtvrtfinále, bude s největší pravděpodobností čelit buď Casper Ruudovi, nebo Felixu Augerovi-Aliassimovi.

Ruud byl v Torontu nasazen až šestý, ale to mu nezabránilo získat obtížnou remízu. Otevírá se proti Marinu Cilicovi nebo Albertovi Ramosovi-Vinolasovi před potenciálním setkáním s domácím favoritem Augerem-Aliassimem.

Předpokládané semifinále : [2] Rafael Nadal por. [15] Aslan Karatsev

badmintonové čtyřhry

Předvídaný šampion

Rafael Nadal

Populární Problémy

Tenis: Heather Watson vs Victoria Azarenka - profily hráčů

Rafael Nadal kraloval v Římě a prohlásil své osmé Internazionali BNL d'Italia a vrátil se také na č. 1 v žebříčku ATP. .

Toto je Murrayův první hlavní titul od jeho wimbledonské slávy před třemi lety.

Váš průvodce streamováním hry „Pamatujte na Titány“ online a na Disney+. Byla inspirována skutečnými událostmi a hvězdami Denzel Washington.

Stát Iowa pořádá v sobotu odpoledne UL Monroe. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Výtah je téměř dokonalé prostředí pro šprýmaře. Je snadné obtěžovat lidi, když jste stísněni na tak malém, těsném prostoru. Protože jízdy výtahem obvykle trvají méně než minutu, ujistěte se, že jsou vaše žerty rychlé a ...