Přímý přenos Inter vs Barcelona: Jak se dívat online bez kabelu

GettyInter Milán bude v úterý hostit FC Barcelona na San Siro ve finálovém zápase skupinové hry Ligy mistrů.

Ve Spojených státech bude zápas (čas zahájení v 15:00 ET) vysílán v televizi TNT (angličtina) a TUDN (španělština). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT a TUDN jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 5 sledovat online zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat přímý přenos Inter vs Barcelona na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat přímý přenos Inter vs Barcelona na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

proč tenis používá lásku

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

ortéza pravé paže

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat přímý přenos Inter vs Barcelona na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Inter vs Barcelona

Barcelona s 11 body za pět zápasů ve skupinové fázi již získala přední místo ve skupině F.

Inter mezitím potřebuje vítězství, aby si zajistil postup do osmifinále. Mají 7 bodů, stejně jako ostatní obyvatelé skupiny F Borussia Dortmund, a oproti německému klubu mají výhodu díky gólovému rozdílu v hlavičkách obou stran. -hlavové zápasy.

Dortmund bude hrát již vyřazenou Slavii Praha jako Inter s Barcelonou.

Bude to důležitý zápas, víme, že můžeme pokročit s pozitivním výsledkem, řekl v pondělí manažer Interu Antonio Conte. oficiální webové stránky týmu . Bylo by to důležité pro všechny: pro životní prostředí, hráče, pro mě také.

Zítra bychom se měli zamyslet jen nad sebou a přistupovat k zápasu správným způsobem. Náš cíl je jasný: vyjít ze hřiště bez lítosti, že jsme dali všechno, a to i s ohledem na skutečnost, že to nemusí stačit proti týmu, jako je Barcelona.

jak aktualizovat disney plus na ps4

Útočník Inter Lautaro Martínez letos vstřelil 5 gólů v tolika zápasech Ligy mistrů, dělil se o čtvrté místo v soutěži. Tým vede 22 let starého Argentince ve všech soutěžích v této sezóně na 13 gólů.

tenisová pravidla jednoduchá

Minulý rok jsem Lautara sledoval z velké dálky a letos jsem ho viděl zblízka. Myslím, že opravdu vybuchl, tolik se zlepšil, protože se cítí silný a silný na fyzické úrovni, řekl obránce Interu Diego Godín - který je ve své první sezóně v Itálie po devítiletém působení ve společnosti Atlético Madrid-podle týmový web . Skutečnost, že o něm dnes mluví mnoho týmů, znamená, že dělá věci dobře. Dnes je hráčem Interu a jsme jedním z nejlepších týmů na světě, je mladý, má tolik času růst a dát tomuto týmu tolik, jsme rádi, že ho tu máme s námi.

Se zajištěním místa svého týmu v dalším kole se manažer Barcelony Ernesto Valverde rozhodl nechat hvězdného záložníka Lionela Messiho doma. Na cestu se nedostali ani obranní oddaní Gerard Piqué a Sergi Roberto.

Vyhrávali jsme zápasy a sledovali, co nás čeká, takže jsem se rozhodl nepřivést Messiho, řekl Valverde podle Barça Blaugranes . V loňském roce jsme zde odehráli skvělou hru a nehráli jsme Messiho.

Potřebuje odpočívat. Vycházíme z mnoha po sobě jdoucích her a musíme hrát další důležité. Je to rozhodující hráč, ale náš zítřejší cíl se nemění, chceme vyhrát proti Interu.


Populární Problémy

V neděli večer má premiéru nová série Starz „Hightown“. Zde je návod, jak sledovat epizody online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz.

Jak zřídit jídelnu v Domě s pečovatelskou službou na večeři. Zřízení jídelny v domě s pečovatelskou službou se může zdát snadné, ale je to trochu komplikovanější než pouhé položení nože, lžíce a vidličky na stůl. Musíte si také pamatovat ...

Zvyšte svou rychlost s lehkým párem pánských nebo dámských tenisových bot špičkových značek, které poskytují výjimečný všestranný výkon.