Jak se dívat na film Bad Education HBO online bez kabelu

HBOV kriticky uznávaném filmu hraje Jack Jackman a Allison Janney Špatné vzdělání , který zaznamenává skandál, který otřásá malým městem. Premiéru má v sobotu 25. dubna ve 20 hodin. ET/PT na HBO.

jak kopnout podání v tenise

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, postupujte takto Špatné vzdělání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Špatné vzdělání buď žít tak, jak má premiéru, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte HuluJakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Špatné vzdělání žijte, jak má premiéru, nebo jej můžete sledovat na vyžádání kdykoli poté.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „špatné výchovy“Hrát si

Bad Education: Official Trailer | HBO Bad Education, debutující v sobotu 25. dubna na HBO, hraje nominovaného na Oscara Hugha Jackmana, držitelku Oscara Allison Janneyovou a vítěze Emmy Raye Romano. Režisér Cory Finley a podle skutečného příběhu začne studentský reportér sledovat zpronevěru ve školní čtvrti Roslyn na Long Islandu poté, co asistent dozorce provede… 2020-03-26T17: 00: 02.000Z

Špatné vzdělání vychází ze skutečných událostí, které se staly na střední škole spisovatele Mikea Makowského, když byl studentem v Roslynu v New Yorku. Podle tiskové zprávy HBO se film zaměřuje na ohromující dopad a důsledky mnohonásobného zpronevěry.

Hugh Jackman, kandidát na Oscara, hraje Franka Tassoneho, horlivého a vášnivého pedagoga, který usiluje o to, aby jeho studenti uspěli, a odborného manipulátora, který je ochoten ukrást od stejných lidí, kterým tak dychtivě pomáhal. Jeho partnerkou ve zločinu je Pam Gluckin, kterou hraje držitelka Oscara Allison Janney. Gluckin je obchodní manažerka pro školní čtvrť Roslyn, která se propracovala čistou drtí a vášní.

Mezi vedlejší role patří Ray Romano, Geraldine Viswanathan, Alex Wolff, Kayli Carter a Annaleigh Ashford.

Tato temná komedie se snaží poukázat na nedostatky veřejného vzdělávacího systému v USA a zkoumá širší síly, které v našich institucích podporují chamtivost, korupci a nedostatek odpovědnosti.

online nákup tenisových raket


Hrát si

Bad Education: Race Car (Promo) | HBO Bad Education, debut v sobotu 25. dubna ve 20:00 na HBO, hraje nominovaný na Oscara Hugh Jackman, držitelka Oscara Allison Janney a vítěz Emmy Ray Romano. Režisér Cory Finley a podle skutečného příběhu začíná studentský reportér sledovat zpronevěru ve školní čtvrti Roslyn na Long Islandu poté, co asistent dozorce… 2020-04-20T15: 33: 21 000Z

Aby Makowsky prozkoumal a později natočil film, vrátil se do svého rodného města ve snaze přesně a uctivě předat příběh.

Když Makowsky vyrostl v Roslynu, trvalo roky, než plně porozuměl důsledkům případu nebo zjistil, že to byl vlastně studentský reportér z jeho středoškolského deníku The Beacon, kdo příběh skutečně zlomil. Je ironií, že New York Times neoznámil schéma zpronevěry, údajně největší v historii amerických veřejných škol, dokud jeden z jejich spisovatelů neviděl kopii Beacon, kterou si jeho syn přinesl ze školy domů. To, co začalo jako malý, zaměřený článek ve středoškolských novinách, vyvolalo mediální šílenství, které vedlo k dalšímu vyšetřování a počítání pro zúčastněné.

Mikeův scénář byl jedinečný, s přesným komickým tónem, říká režisér Cory Finley. Fakta příběhu jsou přehnaná způsobem, který se hodí k černé komedii, ale je v ní také skutečná tragédie. Neustále mě láká vyprávět příběhy, které se pohybují po takovýchto lanech a které se zabývají morálními šedými oblastmi. Chtěl jsem natočit film o velmi konkrétním čase, místě a kultuře, ale při tom si položte velké otázky o americké kultuře - jak nás náš ekonomický systém formuje a co jsme ochotni přijmout od těch, kteří jsou u moci, když je v náš vlastní zájem.

Cory přesně pochopil, o co ve scénáři jde, říká Makowsky. Podařilo se mu tyto myšlenky nejen realizovat, ale také zesilovat, a to překvapivými a vzrušujícími způsoby, které jsem nikdy nemohl očekávat.

Špatné vzdělání premiéra v sobotu 25. dubna ve 20 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Rafael Nadal byl favoritem na vítězství ve finále AO 2014, ale na temperamentní výkon Stana Wawrinky neměl odpověď. V nedávném rozhovoru Wawrinka vysvětlil, jak byl zcela bez nervů a mířil do svého rodného finále Slam.

Jak na sandboard. Sandboarding je skvělá volba, když je surfování chudé, sníh je pryč nebo jsou oblasti skateboardingu přeplněné. Tato aktivita kombinuje prvky snowboardingu, surfování a bruslení, což vám umožňuje nastoupit na písečné duny ...

Někdy romantika může ztratit část své jiskry, když spolu trávíte více a více času, a vnější faktory začínají vážit váš vztah. Je důležité pokusit se udržet romantiku ve vztahu tím, že si najdete čas ...

Mnoho vnitřních kamen na dřevo je vyrobeno zcela ze silné litiny. Přestože tento materiál účinně zadržuje oheň a poskytuje teplo v interiéru, bude také nutné čas od času jej vyčistit. Popel se hromadí uvnitř ...

Jak vyrobit třpytivou bombu. Třpytivé bomby se dodávají v různých tvarech, velikostech a provedeních. Všechny však mají stejný účel-po otevření explodují a vytvoří kaskádu lesku. Https://www.dailydot.com/lol/ship-your-enemies-gl ...