Jak odemknout skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS

Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS má k odemčení k dispozici 7 skrytých stupňů. Chcete -li se dozvědět, jak je odemknout, přečtěte si tuto příručku.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Odemkněte skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, krok 1

  1 Odemkněte Magicant odemčením Ness. Ness můžete odemknout poražením Classic na libovolné intenzitě nebo hraním 10 zápasů.
 2. Obrázek s názvem Odemkněte skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, krok 2

  2 Odemkněte WarioWare Inc. odemknutím Wario. Wario můžete odemknout poražením 100-Man Smash, nebo hraním 30 zápasů.
 3. Obrázek s názvem Odemkněte skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, krok 3

  3 Odemkněte Pac-Maze pomocí Pac-Man's Final Smash během zápasu. Chcete -li to provést, získejte Smash Ball, jakmile se objeví, rozlomením, a stiskněte B, abyste použili svůj Final Smash.
 4. Obrázek s názvem Odemkněte skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, krok 4

  4 Odemkněte Balloon Fight třikrát pomocí Villagera.
 5. Obrázek s názvem Odemkněte skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, krok 5

  5 Odemkněte Dreamland pomocí Kirby's Final Smash během zápasu.
 6. Obrázek s názvem Odemkněte skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, krok 6

  6 Odemkněte Mute City a vyhrajte tři zápasy s kapitánem Falconem.
 7. Obrázek s názvem Odemkněte skryté fáze v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, krok 7

  7 Odemkněte Flat Zone 2 odemčením Mr. Game & Watch, poté dokončete první stránku výzev. Mr. Game & Watch můžete odemknout porazením klasického režimu s 10 postavami jakékoli intenzity nebo hraním 90 zápasů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zápasy nemusí být zdlouhavé ani vyhrát. Jen KO'ing sebe v jednom zápase se počítá jako jeden a opakované provádění těchto druhů zápasů je rychlý způsob odemykání postav. Není to tak zajímavé, jako byste si udělali čas na zápasy a užili si je.
 • Pokud prohrajete zápas, který musíte udělat, abyste odemkli postavu, můžete to zkusit znovu splněním potřebného cíle znovu, nebo pokud odemykáte pomocí zápasů, provedením dalšího zápasu.
 • Přizpůsobte si svoji postavu, aby bylo snazší projít Classic a porazit 100-Man Smash. Mějte však na paměti, jak si přizpůsobíte svou postavu, protože nechcete oslabit silné stránky postavy.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zjistěte, kdy investovat do antukových tenisových bot, proč je to dobré rozhodnutí a jaké možnosti nabízejí nejlepší výkon pro muže a ženy.

Prohlédněte si nejkomplexnější zdroj nejrychlejších tenisových nabídek mužů a žen, které byly kdy zaznamenány, spolu s videi, která ukazují podání každého hráče.

Výroba samurajského brnění může vypadat zastrašující, ale s trochou kreativity to může být docela snadné. K výrobě hrudní desky potřebujete pouze kartonovou nebo řemeslnou pěnu, falešnou kůži, spoustu lepidla a barevné šňůry. Pokud máte dost ...

Sania Mirza a Martina Hingisová porazily čtvrté nasazené Casey Dellacqua a Yaroslavu Shvedovou ve dvou setech 6-3, 6-3 a získaly tak titul ženské čtyřhry na US Open.