10+ nejlepších dětských tenisových raket

10+ nejlepších dětských tenisových raket pro juniory

Najděte perfektní raketu pro své dítěDoufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .Tenis je sport na celý život. Představte své děti co nejdříve a budou si moci užívat hru po celý život.Jako rodiče si možná říkáte, jaká je nejlepší tenisová raketa pro vaše dítě nebo batole a jak zvolit správnou velikost. V této příručce budeme sdílet náš seznam nejlepších dětských tenisových raket pro juniory a poskytneme vám jednoduchý způsob, jak zajistit, abyste vybrali správnou velikost a nastavili je tak, aby byly úspěšné.

Pokud jste v režimu nakupování a chcete skočit rovnou na našich 12 nejlepších tipů, podívejte se na tabulku níže.RaketaDostupné velikosti (palce)
Wilson US Open Junior 19, 21, 23, 25
Prince Attack Junior 21, 23, 25
Street Kids tenisová raketa 17, 19, 21
Hello Kitty Pink Junior 19, 21, 23, 25
Wilson Burn Pink Junior 19, 21, 23, 25
Wilson Burn Black Junior 19, 21, 23
Tenisová raketa Gamma Junior 19, 21, 23, 25
Marvel Spider-Man Junior 19, 21, 23, 25
Rychlost hlavy Djokovič Junior 19, 21, 23, 25
Babolat Aero Nadal Junior 21, 23, 25, 26
Modrá raketa Head Instinct 23.25
Dětská raketa Weierfu 17, 19, 21

Každou výše uvedenou raketu podrobněji popisujeme v části průvodce a recenze tohoto článku.Raketový rejstřík

Chcete -li se dozvědět více o každé raketě a proč se dostala na náš seznam nejlepších tenisových raket, klikněte na některý z následujících odkazů:

 1. Wilson US Open Junior
 2. Prince Attack Junior
 3. Street Kids tenisová raketa
 4. Hello Kitty Pink Junior
 5. Wilson Burn Pink Junior
 6. Wilson Burn Black Junior
 7. Tenisová raketa Gamma Junior
 8. Marvel Spider-Man Junior
 9. Rychlost hlavy Djokovič Junior
 10. Babolat Aero Nadal Junior
 11. Modrá raketa Head Instinct
 12. Dětská raketa Weierfu

Začněme!Jaký je správný věk, aby děti mohly začít s tenisem?

Doporučujeme, aby rodiče zahájili své děti ve skupinových tenisových kurzech kolem 4 nebo 5 let, nebo jakmile projeví zájem. Aby se zapojili, je klíčové, aby měli správné vybavení, a důraz by měl být na hřiště a zábavu.Samozřejmě, pokud je vašemu dítěti více než 5 let, nenechte se odradit. Nikdy není pozdě zapojit děti do tenisu. Roger Federer začal hrát až v osmi letech a všechno mu fungovalo dobře.

Rovněž stojí za to se poradit s místním klubem nebo instruktorem, abyste potvrdili, jaký věk přijímají na lekce, protože někteří instruktoři neučí všechny věkové kategorie hráčů nebo k tomu nemají odpovídající vybavení.

Evoluce dětského tenisu

V posledních letech došlo k tlaku, aby se tenis stal sportem přátelským k dětem, který podporuje růst a maximalizuje zábavný faktor.

Dříve se děti vyučovaly na soudy stejné velikosti jako dospělí, se stejnou velikostí tenisové míčky a obecně byla věnována výrazně menší pozornost zajištění tenisových raket vhodné velikosti.

nové tenisové rakety

Naštěstí se díky výzkumu a úsilí organizací jako USTA tenisový sport pro děti výrazně vyvinul.

V roce 2010 USTA představila 10 a Under Tennis, snahu pomoci zajistit úspěch dětí, které se učí tenis. Obecným předpokladem je poskytnout dětem správnou velikost rakety, kurtu a míčů, aby odpovídaly jejich věkovému rozmezí, což jim pomůže v jejich rozvoji, stejně jako potěšení, které zvýší pravděpodobnost, že se jí budou držet.

Níže jsou uvedeny čtyři fáze 10 a Under Tennis spolu s obecnými doporučeními pro správnou velikost tenisové rakety. Jak vidíte, přiměřeně velké rakety jsou vyjádřeny v rozmezí.

EtapaVěkyVelikost
Červená fáze 14-6 let23 palců nebo méně
Červená fáze 26-8 let23 palců nebo méně
oranžový7-10 let23-25 ​​palců
Zelená11-12 let25-27 palců

Tato doporučení nás dostanou do popředí, ale nejsou dostatečně konkrétní, pojďme se tedy ponořit trochu hlouběji s konkrétnějším vedením.

Tabulka velikosti rakety pro děti

Výběr správné velikosti tenisové rakety pro děti je méně komplikovaný, než je pro dospělé , stále to není exaktní věda.

Každé dítě je jedinečné a vyvíjí se jiným tempem, takže je důležité každé dítě spojit s vhodnou raketou, aby bylo zajištěno, že zůstane bez úrazů a bude se na hřišti dobře hrát.

S tím bylo řečeno, že existuje několik jednoduchých pokynů, které můžeme použít k určení, která tenisová raketa bude skvělá.

Následující tabulka ukazuje přibližnou délku rakety, která je vhodná pro děti určitého věku a výšky, což je skvělý výchozí bod, který by vám měl věci zúžit.

Palce

StáříVýškaRaketa
4 nebo mladší40 palců nebo méně19 palců
4-5 let40-44 palců21 palců
6-8 let45-49 palců23 palců
9-10 let50-55 palců25 palců
10 nebo starší55+ palců26 palců

Centimetry

StáříVýškaRaketa
4 nebo mladší102 cm nebo méně48,3 cm
4-5 let102-113 cm53,3 cm
6-8 let114-126 cm58,4 cm
9-10 let127-140 cm63,5 cm
10 nebo starší140+ cm66,0 cm

Jak naznačuje tabulka, nejdůležitějšími kritérii pro výběr juniorské tenisové rakety jsou délka rakety a výška vašeho dítěte.

Délka tenisové rakety je jednou z hlavních úprav, které výrobci provádějí, aby zajistili, že jsou vhodné pro děti, zatímco výška vašeho dítěte pomůže určit, jakou délku rakety by měly používat.

Pro většinu rodičů bude výše uvedený průvodce dostačující pro výběr rakety správné velikosti. Mnoho rodičů však zjistí, že jejich děti do výše uvedené tabulky nezapadají dokonale, a proto máme rychlý test, který můžete udělat, abyste se ujistili, že vám perfektně sedí.

Testování délky rakety pro vaše dítě

Jednou z metod používaných k testování délky rakety pro děti je nejprve nechat vaše dítě stát vysoko. Dále položte tenisovou raketu na bok tak, aby hlava rakety spočívala na zemi a zadní konec držadla rakety směřoval vzhůru k obloze.

Nyní nechte své dítě položit dlaň na čepici tenisové rakety (spodní část držadla) jako hůl.

Pokud je paže vašeho dítěte pohodlně prodloužena a spočívá na čepici tenisové rakety, pak jste našli správnou délku rakety. Pokud však vaše dítě musí ohnout paži, aby pohodlně opřelo ruku o čepičku, nebo pokud jeho ruka nedosáhla na čepičku, pravděpodobně se budete chtít posunout o velikost nahoru nebo dolů.

Samozřejmě, pokud chcete provést nákup online, pravděpodobně nebudete mít po ruce tenisové rakety. Pokud tomu tak je, můžete jednoduše měřit od podlahy až po dětskou ruku, abyste našli to správné. Pokud je to praktické, můžete si objednat rakety dvou velikostí a poté vrátit tu, která se také nehodila.

Je důležité si uvědomit, že ne vždy bude vyhovovat každému dítěti. Pokud zjistíte, že je vaše dítě mezi dvěma velikostmi, a nejste si jisti, kterým směrem se vydat, doporučujeme menší velikost. Bude pro ně snadnější zvládnout.

Může být lákavé koupit větší juniorskou raketu, do které může vaše dítě vyrůst, aby ušetřilo. Doporučili bychom tento přístup nedoporučit a povzbudit vás, abyste svému dítěti přiřadili dostatečně velkou raketu ze dvou důvodů. Nejprve si užijí více zábavy s raketou, která je navržena pro jejich věk a výšku. Za druhé, přechod na příliš velkou raketu příliš brzy může děti vystavit riziku zranění, což nestojí za malé úspory.

Užitečný tip
Jako rodič může být prospěšné poslouchat a sledovat známky vašeho dítěte, když hrají tenis. Pokud se trefují na hřiště a vidíte je, jak z nepohodlí třesou zápěstím nebo paží mezi body, nebo si stěžují na bolavé zápěstí nebo paži, pak by možná stálo za to se znovu podívat na jejich velikost rakety.

Velikosti rukojetí pro děti

Velikost úchopu se vztahuje k obvodu rukojeti rakety a je změřena v palcích. Pro děti je výběr vhodné velikosti gripu snadný, protože výrobci vyrábějí velikost 4 palce pro téměř všechny juniorské tenisové rakety. Srovnej to s velikosti úchopu pro dospělé kde je širší výběr. Můžete najít určité variace; jiné velikosti úchopů jsou však vzácné.

V některých případech může být úchop rakety pro vaše dítě příliš velký nebo příliš malý. Pokud tomu tak je, lze provést určité úpravy, které přizpůsobí přizpůsobení. Zmenšení úchopu bývá trochu náročnější, takže nejlepším doporučením by bylo promluvit si s instruktorem nebo vzít raketu do místního tenisového obchodu. Budou vybaveni k provádění změn při zachování pohodlného pocitu.

Pokud si myslíte, že velikost rukojeti je příliš malá, nejsnazší způsob, jak ji vytvořit, je pouhé přidejte překrytí , což zvýší velikost úchopu asi o 1/16 palce. Je nepravděpodobné, že byste museli příliš zvětšovat velikost úchopu, ale váš místní tenisový obchod vám v případě potřeby pomůže vybudovat přilnavost vašeho dítěte trvalejší opravou.

Tenisové struny pro děti

Obecně lze říci, že dětské tenisové rakety jsou dodávány předem navlečené výrobcem, a dělají to z dobrého důvodu. Struny prostě nejsou zásadním faktorem v raných fázích učení, jak hrát tenis.

Rozdíl ve výkonu, který struny nabízejí, je jemný a něco, co vstoupí do hry až poté, co si vaše dítě vyvine dostatečné schopnosti k detekci těchto rozdílů.

Naše obecné doporučení pro rodiče je nedělat si starosti se strunami, dokud jejich dítě nepoužije 27palcovou tenisovou raketu plné velikosti, což se obvykle stane, jakmile udeří do puberty. V tu chvíli se typy strun a napětí jsou napjaté se může začít stát fa

Materiály a hmotnost pro dětské rakety

Podobně jako u strun nejsou pokročilé raketové materiály rozhodujícím faktorem při výběru tenisové rakety pro děti. Kromě hmotnosti děti nebudou schopny poznat rozdíl ve srovnání jednoho materiálu s druhým.

Juniorské tenisové rakety jsou obvykle vyrobeny z cenově dostupného a lehkého hliníku a někdy z kombinace grafitu. Pro rodiče je to dobrá zpráva, protože se jedná o levné materiály, díky nimž jsou dětské tenisové rakety výrazně dostupnější než turnajové tenisové rakety .

Nejdůležitějším faktorem, pokud jde o materiál a dětskou tenisovou raketu, je trvanlivost a všechny rakety v našem seznamu nejlepších raket pro děti obstojí v testu.

Rakety chlapci vs. dívky

Jako rodiče vás může zajímat, jaké jsou případné rozdíly mezi tenisovými raketami pro chlapce a dívky.

Naštěstí mezi nimi není žádný rozdíl. Všechny dětské tenisové rakety jsou unisexové a totéž platí pro tenisové rakety pro dospělé .

S tím bylo řečeno, že existují styly a barvy, které výrobci zaměřují na chlapce a dívky, tj. Rakety Spiderman a Hello Kitty na našem seznamu. Žádná raketa však není výslovně určena pro chlapce nebo dívky, takže jsou zcela zaměnitelné.

Nejlepší dětská tenisová raketa

Pokud jde o nákup dětských tenisových raket, nejlepší raketou je ta, která splňuje následující kritéria:

 • Odpovídající velikost
 • Odolný
 • Lehká váha
 • Předem natažený
 • Cenově dostupné

Pokud zkombinujete tyto atributy s raketou, se kterou si vaše dítě nadšeně hraje, pak máte slam dunk. Aby to bylo snadné, všechny tenisové rakety v našem průvodci níže splňují výše uvedená kritéria. Jediné, co musíte udělat, je ujistit se, že velikost je správná.

Průvodce a recenze kupujících na dětské tenisové rakety

Nyní přichází zábavná část! Jakmile pro své dítě přibijete tenisovou raketu správné velikosti, je na čase najít takovou, kterou bude milovat.

U dětí zjišťujeme, že to obvykle souvisí s několika jednoduchými faktory:

 • Barva: Zjistili jsme, že batolata a mladší děti mají tendenci vybírat tenisovou raketu podle barvy a je z čeho vybírat.
 • Téma: Od Hello Kitty po Spidermana existuje několik dětských tenisových raket, které jsou tematicky zaměřené, což je třeba zvážit.
 • Oblíbený hráč: Když je vaše dítě dost staré na to, aby začalo rozpoznávat hráče, máme tendenci vidět, že chtějí značku rakety, kterou jejich idol používá. V některých případech mají značky dokonce dětskou verzi raket svých nejlepších sponzorovaných hráčů, jako jsou Roger Federer, Maria Sharapova nebo Rafael Nadal.

Níže naleznete náš výběr 11 nejlepších dětských tenisových raket pro juniory. Mnoho z těchto doporučení přichází v různých velikostech a barvách, proto jsme uvedli tato specifika, jsou -li k dispozici. Všechny rakety v našem seznamu jsou vyrobeny z robustního hliníku a jsou předvyplněné a připravené na to, aby vaše dítě mohlo hned začít bít.

Tenisová raketa Wilson US OpenTenisová raketa Wilson US Open je jednou z nejpopulárnějších raket pro děti, které začínají s tenisem. Jednou z velkých věcí na této tenisové raketě je, že je dodávána ve čtyřech různých velikostech a barvách, takže jak vaše dítě roste, můžete je jednoduše přesunout na další velikost, aniž byste museli měnit typ rakety, kterou používají.

wii tenis no u

Každá raketa je vybavena červeným logem Wilson na strunách a hrdle rakety, velikostí v palcích vytištěnou na okraji rámu a nápisem US Open v horní části hlavy rakety.

VelikostiVěky
19 palců (oranžová)4 roky nebo mladší
21 palců (zelená)4-5 let
23 palců (červená)6-8 let
25 palců (černý)9-10 let

Tenisová raketa Prince Attack Junior

Pokud hledáte alternativu k dětské tenisové raketě Wilson US Open, pak se vyplatí vyzkoušet raketu Prince Attack.

Tenisová raketa se dodává v několika různých velikostech a různých barvách. Každá raketa je dodávána s navlečenými barevně sladěnými provázky, které si vaše dítě určitě zamiluje.

Všechny rakety mají natištěno „Prince“ v horní části hrdla rakety, zatímco na hlavě je na vnějším okraji a vnitřní obruči nápis „Attack“.

VelikostiVěky
19 palců4 roky nebo mladší
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let
25 palců9-10 let

Street tenisová raketa pro děti

Tato zábavná dětská tenisová raketa vyčnívá z davu s obrovským smajlíkem vytištěným na strunách a je dodávána ve třech různých velikostech. Jeho primární barvy jsou černá a žlutá, ale také má červené, zelené a modré potisky ve stylu graffiti na okraji rakety a využívá bílý úchop.

S dostupnou 17palcovou raketou je to perfektní raketa, se kterou můžete začít své dítě v mladém věku.

VelikostiVěky
17 palců4 roky nebo mladší
19 palců4 roky nebo mladší
21 palců4-5 let

Tenisová raketa Hello Kitty PinkTato tenisová raketa s motivem Hello Kitty je oblíbeným dítětem! Je růžová a bílá s logem Hello Kitty vytištěným na strunách. Hello Kitty je napsána na hrdle rakety a na vnitřním okraji hlavy rakety. Je dokonce vybaven zábavným růžovým úchopem s logem a nápisem Hello Kitty.

Se čtyřmi různými velikostmi, které jsou k dispozici, je to vynikající raketa pro širokou škálu dětí.

VelikostiVěky
19 palců4 roky nebo mladší
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let
25 palců9-10 let

Tenisová raketa Wilson Burn PinkPokud vaše dítě hledá růžovou tenisovou raketu, ale nemá rád Hello Kitty, pak tahle určitě vyhraje.

Odvážná růžová barva této rakety čerpá inspiraci z populární tenisové rakety Wilson Burn na úrovni turné a nabízí super zábavné jasně modré struny s bílým logem Wilson. Ve 3 a 9 hodin na hlavě rakety má černé zvýraznění s logem Wilson a na obou stranách hrdla rakety zní „Wilson“ a „Burn“.

VelikostiVěky
19 palců4 roky nebo mladší
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let
25 palců9-10 let

Tenisová raketa Wilson Burn Black JuniorJako alternativa k růžové verzi tenisové rakety pro děti Wilson Burn obsahuje tato verze elegantní černo -oranžový nátěr se žlutými odlesky a oranžovými provázky, které obsahují černé logo Wilson.

Velikost rakety je vytištěna ve spodní části hlavy rakety a logo Wilson je zobrazeno ve 2 a 9 hodin na hlavě a krku rakety.

V neposlední řadě je „Burn“ zobrazeno na krku a také na vnitřním okraji v horní části hlavy rakety.

VelikostiVěky
19 palců4 roky nebo mladší
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let

Tenisová raketa Gamma JuniorGamma je v tenisovém světě dlouholetou značkou a nabízí řadu čtyř velikostí tenisových raket pro děti.

Podobně jako řada dětských tenisových raket Wilson US Open jsou i ty jejich barevně odlišeny podle velikosti, včetně 19, 21, 23 a 25palcových modelů modré, červené, oranžové a zelené.

Každá hliníková tenisová raketa je lehká, snadno se používá a je ideální pro chlapce i dívky.

VelikostiVěky
19 palců4 roky nebo mladší
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let
25 palců9-10 let

Tenisová raketa Marvel Spider-Man Junior

Pokud je vaše dítě milovníkem Spider-Mana, pak je tato tenisová raketa od Marvelu hračkou pro různé věkové kategorie, protože je dodávána ve čtyřech různých velikostech.

Má červenou, černou a modrou barvu s bílými strunami, které se vyznačují výraznou grafikou Spider-Mana. Obsahuje také zábavnou červenou rukojeť, která určitě vynikne z davu.

VelikostiVěky
19 palců4 roky nebo mladší
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let
25 palců9-10 let

Tenisová raketa Head Speed ​​Djokovic Junior

Tento rám, inspirovaný tenisovou raketou Head na úrovni Tour, je ideální pro děti, které zbožňují Novaka Djokoviče, jedno z největších tenisových jmen. Podobně jako dětská tenisová raketa Wilson US Open, i tato je dodávána ve čtyřech různých velikostech a pro každou velikost jinou barvou.

Ve všech čtyřech verzích má logo Head vzorované na strunách a vytištěné na boku a spodní části hlavy rakety.

VelikostiVěky
19 palců (zelená)4 roky nebo mladší
21 palců (červený)4-5 let
23 palců (žlutý)6-8 let
25 palců (modrá)9-10 let

Juniorská tenisová raketa Babolat Aero NadalPokud se vaše dítě nemůže nabažit Rafaela Nadala, nehledejte nic jiného než tuto raketu, která má malování, aby vypadala stejně jako jeho profesionální model. Se čtyřmi různými velikostmi si tuto tenisovou raketu může užít široká škála dětí.

Vyznačuje se černým a žlutým barevným schématem se žlutými šňůrkami, které zvýrazňují černé logo Babolat, a černým úchytem.

VelikostiVěky
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let
25 palců9-10 let
26 palců10 let nebo starší

Dětská tenisová raketa Head Instinct BlueDalší možností od Head pro děti, které milují modrou barvu, je tenisová raketa Instinct.

Je vymalován neonově modrou barvou s růžovými a bílými prvky a bílými tenisovými provázky, které zobrazují logo Head vytištěné černou barvou. Pro tuto raketu jsou k dispozici tři velikosti a my milujeme barvu!

VelikostiVěky
21 palců4-5 let
23 palců6-8 let
25 palců9-10 let

Dětská tenisová raketa WeierfuZnačka, o které jste možná neslyšeli, Weierfu existuje od roku 1990 a nabízí tři dětské tenisové rakety různých velikostí.

Každá raketa má základní barvu bílou se žlutými nebo červenými odlesky a všechny mají bílý úchop. Na vnitřním okraji hlavy každé rakety je uvedeno Tornado a poté velikost, tj. Tornado 17. Obě jsou skvělé startovací rakety pro malé děti.

VelikostiVěky
17 palců4 roky nebo mladší
19 palců4 roky nebo mladší

Běžné otázky

Kolik stojí dětské tenisové rakety?
Většina dětských tenisových raket bude v rozmezí 20–30 $. Najdete několik tenisových raket s nižší cenou a některé větší tenisové s vyšší cenou, ale rodiče by měli v těchto cenových bodech najít raketu.

Klikněte zde se dozvědět více o cenách tenisových raket.

Kde mohu koupit dětské tenisové rakety?
Dětské tenisové rakety lze snadno nalézt online, ve velkých boxech a ve vašem místním tenisovém obchodě. Zde je několik míst, kde obvykle budete mít štěstí:

 • Amazonka
 • cílová
 • Walmart
 • Dicks Sportovní potřeby

Pokud hledáte osobní rady, ve výše uvedených obchodech to pravděpodobně nenajdete, ale váš místní tenisový klub nebo prodejce vám rádi podají pomocnou ruku.

Pokud máte nějaké dotazy, samozřejmě se můžete v dolní části tohoto článku vyjádřit a my vám rádi pomůžeme.

Co ještě potřebuji, aby moje dítě mohlo hrát tenis?
Pro mnoho dětí je jediná věc, kterou budete potřebovat k tomu, aby mohli začít s tenisem, raketa. V závislosti na tom, kde se učí nebo chodí na lekce, však možná zjistíte, že potřebují také neoznačující obuv.

To je typický případ, pokud jsou děti vyučovány na tvrdých kurtech plné velikosti, kde boty mohou na kurtu zanechávat nežádoucí stopy nebo smyky. Stojí za to se předem poradit s instruktorem nebo tenisovým klubem, abyste zjistili, zda je to požadavek.

Naštěstí, špičkové značky obuvi všechny nabízejí podrážky bez známek, takže není nijak obtížné najít pár, který bude vhodný.

Můžete předvést dětské tenisové rakety?
Typicky nenajdete demo rakety pro děti. Váš místní tenisový klub jich může mít po ruce několik, které vám pomohou najít správnou velikost, ale vzhledem k jednoduchosti dětských raket a nízkým cenovým bodům to není běžné.

pravidla venkovního raketbalu

Jaké jsou rozdíly mezi tenisovými raketami pro děti a dospělé?
Mezi raketami pro děti a dospělé existuje řada rozdílů, ale zde jsou některé klíčové rozdíly:

 • Cena: Zatímco tam jsou cenově dostupné rakety pro dospělé na trhu pro začátečníky jsou nejoblíbenější rakety pro dospělé výrazně dražší.
 • Velikost: Tenisové rakety pro dospělé mají plnou velikost nebo délku 27 palců. Ve skutečnosti mohou některé dospělé rakety s prodlouženou délkou dosahovat délky až 28 palců. Na druhou stranu dětské tenisové rakety mohou mít pouhých 15 palců.
 • Materiály: Výrobci raket používají pokročilé materiály, aby dospělým poskytli výběr různých raket, z nichž každá nabízí jedinečné atributy a pocit. Dětské tenisové rakety jsou obvykle vyrobeny z levného hliníku, aby se snížila cena.

V jakém věku by mělo dítě používat tenisovou raketu plné velikosti?
Většina dětí nepostoupí na 27palcovou tenisovou raketu plné velikosti, dokud jim nebude 13 let nebo více a zhruba 60 palců nebo pět stop vysoký.

S tím je důležité, abyste své dítě nespěchali na raketu plné velikosti. Zjistili jsme, že to jsou děti, které touží upgradovat raketu, takže je dobré vědět, kdy je čas na přechod.

Každé dítě samozřejmě postupuje jinak, takže je to skvělé rozhodnutí s pomocí tenisového instruktora vašeho dítěte.

Závěrečné myšlenky

S trochou snahy můžete své dítě během chvilky spojit se skvělou raketou. Pomůže to zabránit zranění, které může být způsobeno použitím příliš velké rakety, a zabrání vašemu dítěti pobývat na hřišti celé hodiny.

Máte ještě otázky? Neváhejte se zeptat v komentářích níže. Jsme tu, abychom vám pomohli!

Populární Problémy

V jednom ze zápasů prvního kola na French Open nastoupí Johanna Konta v neděli na Coco Gauff. Konta dosáhla v loňském roce na French Open semifinále, zatímco Gauffová bude debutovat v hlavní remíze French Open.

Ať už se potřebujete zbavit zahradního škůdce, nebo se chcete jen blíže podívat na tato fascinující stvoření. Chytit hada je možné i pro neprofesionály. Hadi mohou být nebezpeční, ale dodržováním základních předběžných opatření můžete jednoho chytit s ...

Jak opravit otvory v obuvi. Pokud hodně nosíte své oblíbené boty, nakonec se opotřebují a začnou v nich mít díry. Místo toho, abyste museli kupovat zcela nové boty, můžete otvory, které se tvoří, ucpat lepidlem nebo ...

Jak skrýt zadní tuk. Pokud si uvědomujete tuk na zádech, existuje několik triků, které vám pomohou minimalizovat jeho vzhled. Vyberte si volné topy, které se vznášejí od těla, oděvy s podšívkou a těžké texturované ...

Dancing With the Stars je zpět na sezónu 29 v pondělí. Zde je návod, jak sledovat DWTS online, pokud nemáte kabel.