Přímý přenos Golovkin vs Rolls: Jak se dívat online v USAGetty

Můžete se zaregistrovat do DAZN a sledovat Golovkin vs Rolls právě zde . Více informací naleznete níže

loketní rovnátka na tenisový loket

Boxerské střední váhy Gennadij Golovkin a Steve Rolls se v sobotu setkají v T-Mobile Aréně v ráji v Nevadě.

Ve Spojených státech začíná undercard v 19 hodin. ET a hlavní karta začíná ve 21 hodin. ET. Ve Spojených státech to nebude na běžné kabelové televizi, ale na DAZN můžete sledovat živý přenos kompletní karty Golovkin vs Rolls , který má dvě možnosti přihlášení:

Přímo zde můžete zahájit měsíční předplatné DAZN za 19,99 $ . Je automaticky obnovován za tuto cenu každý měsíc, ale můžete jej kdykoli zrušit. S měsíčním předplatným získáte také Machida vs Sonnen a Bellator 222 (14. června), který je také výhradně na DAZN v USA.

Nebo zde můžete zahájit roční předplatné za 99,99 $ . Je zřejmé, že pokud plánujete udržet DAZN dlouhodobě, je to mnohem lepší hodnota a lepší dlouhodobá investice (zejména u Golovkin, Anthony Joshua a Canelo Alvarez výhradně na DAZN), protože vychází na přibližně 8,33 $ měsíčně.

standardní velikost úchopu tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete do DAZN, můžete sledovat Triple-G vs Rolls naživo na svém počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Golovkin vs Rolls

Golovkin (38-1-1, 34 KO) naposledy utrpěl první porážku v kariéře, když přišel o tituly WBA (Super), WBC a IBO ve střední váze s Canelo Alvarezem, který obhájil tituly Prsten a přímou střední váhu.

Nemyslím si nic o Canelo, řekl Golovkin tento týden, podle New York Post . Myslím na něj nula procent. Zaměřuji se na Steva Rollse. Toto je můj první boj po dlouhé pauze. Chci ukázat svým fanouškům, že nekončím. Toto je můj restart.

Sedmatřicetiletý Kazachstán, obrovský favorit, řekl novinářům, že Rolls nepodceňuje.

Tohle je box. Všechno je možné, dodal Golovkin, podle příspěvku. Respektuji Steva. Chápu, že je profesionální sportovec a profesionální boxer. Není to hra pro mě a pro něj. Jsem velmi opatrný a respektuji svého soupeře.

jak držet pádlo na stolní tenis

A dodal: Bude to úžasná show s úžasnou atmosférou.

Rolls (19-0, 10 KO) překonal KeAndrae Leatherwood jednomyslným prosincovým rozhodnutím získat titul střední váhy USBA.

Bez ohledu na důvod, proč si mě vybral, to bude těžký boj, řekl 35letý Kanaďan podle The Battlefords News-Optimist . Někteří lidé říkají, že je to ladění, ale já na to nehraju. Toto nebude vyladěný boj, bude to skutečný boj a já dávám GGG veškerý respekt na světě.

set v tenise

Měl možnost vybrat si kohokoli a já respektuji, že mi tuto příležitost dává. Myslím, že je to mnohem lepší boj, než si lidé myslí. Mimo Kanadu nejsem příliš známý, ale myslím, že spousta lidí bude překvapena. Myslím, že lidé, kteří to naladí, řeknou: „Páni, tohle jsem nečekal.“

Dodal: GGG je velký bojovník. Jedna z nejlepších středních hmotností, velmi dominantní. Ale tábor šel opravdu dobře (a) cítím se na tento boj velmi připraven. Měl jsem pro tento tábor dobré sparingy a připravoval jsem se, jak nejlépe umím. Cítím se velmi sebevědomě jít do tohoto boje.

Mám v plánu udělat pár věcí, pár herních plánů, které máme. Ale na konci dne mám schopnost se tam přizpůsobit, potřebujete tuto schopnost v boji s chlápkem jako GGG. Vidíme některé věci, ve kterých mám výhodu, takže uvidíme, jestli bude k dispozici v bojové noci.


Populární Problémy

Jak odstranit chromování. Chromování je proces, při kterém se tenká vrstva chromu nanáší na kovový povrch galvanickým pokovováním (obvykle na vrstvu niklu). Ultra lesklé výsledky jsou dekorativní, korozní a ...

Tito hráči letos předvedli řadu slibných výkonů a v roce 2017 by se od nich daly očekávat velké věci.

Jak vyrobit záchranné krmivo pro miminka. Pokud jste právě zachránili ptáčka, je důležité rychle kontaktovat veterináře nebo ptačí rezervaci, aby mohli vyhodnotit, zda je zraněný, a dostat ho zpět do hnízda. Pokud to nemůžete udělat hned nebo ...

Counterpuncher Murray se ve vítězství nad Federerem mění v agresora

The Eagles a 49ers se setkají v Sunday Night Football ve 4. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.