„Splněný sen“ Murray-dobyvatele Querreyho

SamQuerrey - oříznut

Sam Querrey během své výhry nad Andy Murrayem

Sam Querrey popsal své ohromující vítězství v pěti setech nad úřadujícím wimbledonským šampionem Andy Murrayem jako „splněný sen“.

co je to smeč v badmintonu

Američan se stal prvním mužem ze své země, který dosáhl grandslamového semifinále od Andyho Roddicka v roce 2009, když poprvé v kariéře postoupil do posledních čtyř majorů.

Querreyovo vítězství bylo o to působivější, že dvakrát přišel zezadu na středový kurt, nakonec zvítězil 3-6 6-4 6-7 (4-7) 6-1 6-1.

Querrey nyní vyřadil obhájce wimbledonského titulu v každém z posledních dvou let poté, co před 12 měsíci uspěl ve třetím kole nad Novakem Djokovičem.

24. semeno bylo zlomem ve druhém, ale vzpamatovalo se na úroveň a rychle se přesunulo ze zklamání ze ztráty třetího po tie-breaku, aby se prohnalo v posledních dvou setech proti Murrayovi, který se zdánlivě špatně potýkal s přípravou stávající poranění kyčle.

'Sám jsem stále trochu v šoku, v tom posledním bodě jsem byl tak šťastný, že jsem trefil podání,' řekl Querrey pro BBC Sport.

„Nezačal jsem úplně nejlépe, ale stále jsem se houpal, pak jsem ve čtvrtém a pátém opravdu našel žlábek a zdálo se, že mi všechno padá.

„Cítím se skvěle. Je to splněný sen být v semifinále a ve Wimbledonu je to o něco zvláštnější.

'Užiju si to trochu déle, budu mít snadný den [ve čtvrtek] a udělám maximum, abych se připravil na semifinále.'

Populární Problémy

Důvěra je velmi ošemetná maličkost. Dobrý pocit ze sebe je tak snadné dát na vůli ostatních, když by to mělo být jen na vás. Dobrou zprávou je, že řídíte tento sebevědomý vlak a je připraven vyrazit z ...

Scheepers vypadl z tenisového turnaje Washington Open

Tým basketbalu USA se ve čtvrtek utká s Japonskem ve skupinové fázi mistrovství světa ve fotbale FIBA. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Tyl je jemná tkanina, která se často vyskytuje na svatebních šatech, závojích, baletu a dalších kostýmech. Je to krásný, ale velmi jemný materiál. Je třeba s ním zacházet a umýt opatrně. Tyl můžete vyčistit odstraněním skvrn, ...

Jak léčit revmatoidní artritidu v krku. Revmatoidní artritida na krku, zejména kolem obratlů C1-C2 nebo atlantoaxiálního kloubu, je bolestivá a může vám bránit v užívání si běžných aktivit. Naštěstí existují ...