Roger Federer a Rafael Nadal jsou dva z nejsilnějších hráčů všech dob a jsou skvělými lidmi i mimo tenis: Bjorn Borg

Bjorn Borg, Rafael Nadal a Roger Federer

Bjorn Borg, Rafael Nadal a Roger Federer

měření tenisové rakety

Bjorn Borg se nedávno objevil v rozhovoru, kde přednesl své myšlenky na obvyklé podezřelé z mužského tenisu - Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče.

Stejně jako Federer, Nadal a Djokovič je Borg jedním z mála mužů, kteří vyhráli French Open i Wimbledon. Švédův výkon, když vyhrál pětkrát French Open a Wimbledon (na Roland Garros skončil se šesti tituly), je jedním z největších rekordů v tenise a je pravděpodobné, že obstojí ve zkoušce časem.

Při rozhovoru s La Stampou , Bjorn Borg byl dotázán, zda někdy poskytl radu Rogerovi Federerovi nebo Rafaelu Nadalovi. Švéd odpověděl, že jednotlivci jejich kalibru obvykle nevyžadují radu, než se začnou divit svým osobnostem na hřišti i mimo něj.

Hej, jsou dva z nejsilnějších vůbec, vědí, co dělat, řekl Borg. Docela na mě dělá dojem, jak jsou na hřišti motivovaní a soustředění. A jsou to skvělí lidé i mimo tenis.
Bjorn Borg s Rafaelem Nadalem

Bjorn Borg s Rafaelem Nadalem

Poté byl Bjorn Borg dotázán, zda jím byl někdy vystrašen Roger Federer nebo Rafael Nadal, na což Švéd dal diplomatickou odpověď. Podle 64letého muže mu ve spojení s duem pomohl fakt, že během jeho hráčských dnů prošel podobnými zkušenostmi jako Federer a Nadal.

alabama vs lsu live stream zdarma
No, když to řeknete takto, řekněme, že vědí, co jsem udělal, a já vím, co dělají, pokračoval Borg. Jsem mnohem starší, ale prošel jsem si jejich vlastními zkušenostmi, proto si perfektně rozumíme.

Bjorn Borg také tvrdil, že Roger Federer možná vynechal trik tím, že vypadl z Australian Open 2021, protože věří, že Švýcar měl šanci na titul. Švéd poté uvedl, co považuje za hlavní Federerovy hlavní cíle pro nadcházející sezónu.

Je škoda, že se Roger rozhodl nehrát v Austrálii, měl šanci, řekl Borg. Pro rok 2021 má ale pět cílů: první je zůstat fit, další jsou Wimbledon, olympiáda, US Open a Laver Cup.
Roger Federer

Roger Federer

Borg označil Rafaela Nadala za favorita na French Open a zároveň zmínil, že Novak Djokovic by chtěl vyhrát co nejvíce Majors.

Nadal v Melbourne vyhrál jednou, ale mohl to udělat ještě dvakrát nebo třikrát, “pokračoval Švéd. 'V Paříži bude určitě favoritem, ale nezapomínejme na Tsitsipase, Medveděva, Shapovalova a Zvereva, kteří se mohou dobře prosazovat na všech velkých turnajích.' A pak Djokovič: chce vyhrát co nejvíce Slamů, aby předběhl Federera a Nadala.

Poté byl Bjorn Borg dotázán, zda existuje nějaký současný hráč, který by mu sám sebe připomínal. V reakci na to Švéd zmínil jména Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče.

velikost hlavy tenisové rakety
Je tu Nadal a Djokovič, ale také mnoho mladých lidí, řekl Borg.

Laver Cup s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem je skvělá zkušenost: Bjorn Borg

Bjorn Borg s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na Laver Cupu 2019

Bjorn Borg s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na Laver Cupu 2019

Roger Federer a Rafael Nadal hrají během Laver Cupu za tým Evropy pod kapitánským vedením Bjorna Borga.

Borg prozradil, že během akce plné hvězd rád tráví čas s Federerem a Nadalem na hřišti i mimo něj. To mu podle něj pomáhá duo lépe pochopit.

Jsem hrdý na to, že jsem kapitánem Evropy, řekl Borg. Už jsem byl třikrát, další bude na podzim v Bostonu. Je to skvělá zkušenost, protože mi to umožňuje strávit spoustu času s mistry jako Roger Federer a Rafael Nadal, jít s nimi na večeři a pochopit, co si myslí o sportu, jak se stále snaží zlepšovat. '

Populární Problémy

Jak zabránit opalování při nadměrných outdoorových aktivitách. Pokud trávíte hodně času na slunci, vaše kůže v důsledku pigmentace melaninu ztmavne. Někteří lidé rádi chodí opalovat se venku, ale jiní se snaží opalování vyhnout ...

Jak odstranit Jean Stain z bot. Už jste si někdy koupili nové džínové džíny, abyste na konci večera zjistili, že indigové barvivo proměnilo vaše bílé tenisky v katastrofu s kravatou? Ještě nezakopávejte kopy! Tam...

Chcete streamovat televizní seriál Disney Jessie? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, kde to sledovat, herci, postavy, zábavná fakta a další.

Nike údajně odhalila oblečení Rafaela Nadala na Australian Open 2021, které má začít v únoru. Španěl příští rok nebude v Melbourne sportovat svůj podpis bez rukávů.

Jak změřit velikost krku a délku rukávu. Pokud plánujete koupit společenskou košili pro sebe nebo svého přítele, je důležité správně měřit krk a rukáv. Snadno je najdete a výsledkem je atraktivní ...