Ztráta Rogera Federera v roce 2019 s Grigorem Dimitrovem byla považována za největší rozčilení mužů v historii US Open

Roger Federer (L) a Grigor Dimitrov na US Open 2019

Roger Federer (L) a Grigor Dimitrov na US Open 2019

tenisové rakety pro začátečníky

Grandslamové turnaje přinesly za ta léta spoustu šokujících výsledků. Jen v 21. století došlo k několika velkým nepokojům, i když na okruhu dominovali Serena Williamsová, Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovič.

Nedávno, jako součást jeho Relé série, Tenisový časopis prohlédl si letopis US Open - který podle nich „má za sebou výsledky, které otřásají hlavou“ - aby identifikoval nejšokovanější rozrušení všech dob. A jejich zjištění byla přinejmenším nečekaná.

Na straně žen byla výhra CiCi Bellisové nad Dominikou Cibulkovou na US Open 2014 považována za největší rozruch v historii US Open. Výběr mužů byl ale novější a také možná více nepopulární - vítězství Grigora Dimitrova nad Rogerem Federerem na US Open 2019.

Vůbec první vítězství Grigora Dimitrova nad Rogerem Federerem si našlo místo v historii

Roger Federer (L) a Grigor Dimitrov na US Open 2019

Roger Federer (L) a Grigor Dimitrov na US Open 2019

Tennis Magazine seřadil rozrušení podle bodů na základě vysvětleného vyhrazeného systému tady . A čtvrtfinálové utkání mezi Grigorem Dimitrovem a Rogerem Federerem nasbíralo více bodů než jakýkoli jiný zápas mužů.

Švýcarský maestro tehdy ještě čtyři roky nedosáhl na semifinále, ale byl zdrcujícím favoritem proti hráči, který na turnaj zjevně vypadal z formy. Federer měl před tím zápasem také velitelský náskok 7: 0 na Dimitrova. Ve skutečnosti muž, kterému se kdysi říkalo „Baby Federer“, před svým setkáním ve Flushing Meadows sundal ze svého idolu pouze dvě sady.

Ale navzdory tomu, že vyhrál první set a později si vybudoval náskok dvou setů na jednoho, Roger Federer práci nezvládl. Nakonec prohrál 6-3 4-6 6-3 6-4 6-2, což Bulharovi umožnilo dosáhnout svého prvního semifinále na US Open.

Výsledek získal 179 029 bodů, i když se zdálo, že si Švýcaři ke konci čtvrtého setu přivodili zranění. Pro někoho může být překvapením, že šoková porážka Rogera Federera v předchozím roce, Johna Millmana ve čtvrtém kole, nezískala nejvyšší příčku.

cítit tenis sloužit
Novak Djokovic (L) a Kei Nishikori na US Open 2014

Novak Djokovic (L) a Kei Nishikori na US Open 2014

Porážky Rafaela Nadala s Lucasem Pouillem v roce 2016 a s Fabiem Fogninim se v seznamu objevily, stejně jako vítězství Kei Nishikoriho nad světovou jedničkou Novakem Djokovičem v semifinále 2014. Japonský reprezentant ve stejném roce prohrál s Marinem Cilicem poté, co Chorvat skvěle porazil Rogera Federera v dalším šokovém výsledku.

Na straně žen, zatímco vítězství CiCi Bellis v roce 2014 skončilo na prvním místě, další čtyři byly všechny porážky Sereny Williamsové - proti Roberta Vinci (2015), Bianca Andreescu (2019), Victoria Azarenka (2020) a Naomi Osaka (2018) .

Populární Problémy

Zatímco emo kultura se vyvinula až v 80. letech jako subžánr punkové hudby, stále žije a je v pořádku, i když je trochu nepochopená. Emo se často soustředí na hudbu kapel, které píší emocionální texty, ale je ...

Oživující Rafael Nadal vyhrál první dva turnaje v antukové sezóně a v roce 2015 zde byl finalistou.

Bližší pohled na koncept „tankování“ a několik příkladů, které údajně způsobil Novak Djokovič. ATP zahrnuje „tankování“ jako trestný čin v knize pravidel.

Objem tvaru je měřítkem toho, kolik trojrozměrného prostoru tento tvar zabírá. Http://www.mathsisfun.com/definitions/volume.html Objem tvaru můžete také považovat za množství vody ( nebo vzduch, písek atd.) tvar ...

Péče o britskou krátkosrstou kočku není nepodobná péči o většinu ostatních koček. Zajistěte, aby vaše kočka pravidelně navštěvovala veterináře. Vyčistěte kočce zuby, vyměňte jí podestýlku a pravidelně ji čistěte. Udržujte svou kočku British Shorthair zdravou poskytnutím ...

Jak zabalit spací pytel. Nesprávné zabalení může váš útulný spací pytel proměnit v mokrou, těžkou hrudku. Naučte se, jak ji chránit a pohodlně se vejde do batohu. Až se vrátíte ze svého dobrodružství, nezapomeňte dát tašce ...