French Open 2019, Čtvrtfinále: Dominic Thiem vs Karen Khachanov, Preview a Prediction

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dominic Thiem, princ z hlíny a následník trůnu Rafaela Nadala na rudé špíně, vtrhl do svého čtvrtého čtvrtfinále na Roland Garros za působivým vítězstvím 6: 4, 6: 4 a 6: 2. nad Francouzem Gaelem Monfilsem.

Vítězství na Roland Garros by bylo třešničkou na dortu pro 25letého Rakušana, který v roce 2019 dosud získal dva tituly. Ve finále Indian Wells zastihl Rogera Federera, aby zvedl svoji vůbec první trofej Masters 1000 a také porazil Rafaela Nadala na antuce na cestě za ziskem titulu v Barceloně.

špičková tenisová raketa

Thiem jako semifinalista v letech 2016 a 2017 a také jako vítěz v loňském roce na Roland Garros doufal, že bude lepší a nakonec zvedne nepolapitelný titul French Open.

V případě Thiemova soupeře, mladého Rusa Karena Chačanova, ho čeká možná největší den jeho krátké kariéry, když se zaměřuje na své vůbec první čtvrtfinálové vystoupení na grandslamové úrovni.

Po působivém závěru sezóny 2018, kdy porazil Novaka Djokoviče a vyhrál Paris Masters, dostal Chačanov tip, aby byl jedním z hráčů, na které si letos dá pozor na antuce.

Třiadvacetiletý Rus byl ale před Rolandem Garrosem, který se na žádném z turnajů nekvalifikoval do jediného čtvrtfinále, dobře a skutečně odepsán.

Karen Chačanov

Karen Chačanov

jak získat disney plus v roce

Chačanov však prokázal obrovský charakter a dovednosti, aby se na Roland Garros dostal tak daleko. Jeho působivé vítězství ve čtyřech setech nad argentinským Juanem Martinem del Potrem ve střetnutí 16. kola by určitě posloužilo jako morální vzpruha, pokud jde o talentovaného Rusa.

Čtvrtý a Thiem na 11. místě a Chačanov na 11. místě se proti sobě postavili jen jednou a v jejich jediné bitvě se Rus v semifinále na loňském Paris Masters v Rakušanech zlepšil ve dvou setech.

V tenise, stejně jako v kriketu, hraje povrch důležitou roli při určování výsledku zápasu. Pokud by se nadcházející soutěž hrála na tvrdém hřišti, udělalo by to z Chačanovova favorita.

součást tenisové rakety

Vzhledem k tomu, že se zápas bude hrát na antuce, začíná Thiem se vší rozmanitostí, dovednostmi a zkušenostmi na povrchu jako drtivý favorit a od Rusů by bylo zapotřebí mimořádného úsilí, aby se naštval.

Pro Thiema, který je ve vrcholné formě a v dobré formě, který míří do své čtvrtfinálové bitvy, by Rus měl sloužit jako další překážka, kterou je třeba překonat na cestě za slávou French Open.

Předpověď: Dominic Thiem k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Klepání na kolena nebo genu valgum je stav, kdy je mezi vašimi chodidly mezera, když stojíte s koleny u sebe. Pokud jste teenager nebo dospělý s klepáním na kolena, cvičení a změny životního stylu mohou pomoci podpořit a posílit ...

Jak udržovat kosti a klouby zdravé. Udržování zdravých kostí a kloubů je s věkem stále důležitější. Vážné stavy, jako je osteoporóza a artritida, mohou ztěžovat pohyb a mohou vést k ještě většímu počtu lékařských ...

Dlouholetý trenér Novaka Djokoviče Marian Vajda nedávno dlouze hovořil o vztahu Srba k médiím a jeho dominanci mužského turné.

Jak používat jógu, abyste zůstali zdraví. Jóga je starodávná praxe, která vám může pomoci zbavit se stresu a udržet vás pod napětím a soustředěnou po celý den. Abyste zůstali zdraví, nemusíte být tím nejúspěšnějším jogínem - stačí si vzít ...

Zde je návod, jak v sobotu sledovat zápasy Cowboy vs Gaethje a všechny boje UFC Fight Night z Vancouveru.

Jak poskytnout první pomoc zlomené kosti. Zlomenina kosti neboli zlomenina je závažné a traumatické poranění, které vyžaduje lékařskou pomoc. Získat včasnou první pomoc od vyškolených zdravotníků však není vždy možné ...