Jak se dívat na Furman vs UNC Greensboro BasketballBOISE, ID - 15. BŘEZNA: Isaiah Miller #24 UNC -Greensboro Spartans ztrácí kontrolu nad míčem ve druhé polovině proti Gonzaga Bulldogs během prvního kola basketbalového turnaje mužů NCAA 2018 v Taco Bell Arena 15. března 2018 v Boise, Idaho. (Foto: Kevin C. Cox/Getty Images)

co je to tenisová obuv

S blížícím se koncem konferenčního hraní se Furman a UNC Greensboro chystají střetnout, přičemž vítěz stále doufá v titul v základní části jižní konference.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) nebude v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Furman vs UNC Greensboro v přímém přenosu na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 vysokoškolských basketbalových her (včetně většiny her jižní konference), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

jak hrát pickleball na tenisovém kurtu

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Furman vs UNC Greensboro živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Furman vs UNC Greensboro

19. února Furman viděl, že se série sedmi výher zastavila o první místo ve východním Tennessee, ale Paladins dokázali naposledy dobře odskočit tvrdým vítězstvím nad Woffordem. Vítězství teriérům pomstilo ztrátu na začátku sezóny.

Tato hra byla napínavá, přičemž Mike Bothwell explodoval ve druhé polovině za 15 bodů za vítězství, včetně herního rozložení.

Krásný pivot, něco, co v tomto programu cvičíme každý den, řekl trenér Furmana Bob Richey pro Greenville News. Odešli jsme, což jsme chtěli. Chtěli jsme Jordan (Lyons) na levé straně, aby nepomohli. Přinesli dvojníka ze střední čáry, a pak (Bothwell) jen udržel svého pivot naživu, a on se otočí a položí míč.

Bothwell - vrchní stráž v průměru 10,5 bodu na zápas - uvedl, že klíčem k obratu byla právě agresivita.

30 za 30 ric flair sledovat online

Víme, že hra není všechny tři, řekl Bothwell poté, co Furman šel v sobotu 5-for-24 z obloukového oblouku. Právě musíme hrát ze dvou stop, být silní. Velká zpráva v poločase byla prostě sebevědomá a agresivní. Nebuďte bázlivý. Mnohokrát se v těchto velkých hrách zdá, že máme na tvářích šokovaný výraz. Jen jsme museli být agresivnější.

Poslední prohraná hra UNC Greensboro také pro ETSU, ačkoli to bylo zpět na začátku měsíce. Sparťané od té doby vyhráli šestkrát, naposledy proti VMI, 71-68. Strážný Isaiah Miller vedl s UNC Greenboro 23 bodů.

Real Madrid vs Bayern Mnichov online

Sparťané vyhráli šestkrát proti Furmanovi, včetně 86-73 vítězství proti Paladinům 11. ledna v jejich prvním setkání v této sezóně. Pět různých hráčů UNCG bylo v této hře dvouciferných, vedených Millerovým 13 body. Miller vede konferenci SoCon se skóre 18,2 bodu na zápas.

UNCG bude slavit svou třídu seniorů, která zahrnuje Jamese Dickeyho, Kyrina Gallowaye a Malika Masseyho. Trojice je součástí nejúspěšnější třídy v historii školy, se 104 vítězstvími a počítáním.

Sparťané jsou pro tuto hru uvedeni jako 3,5bodový favorit, přičemž celkový počet byl stanoven na 136. Celkový počet se snížil ve čtyřech z posledních šesti zápasů Furmana, zatímco výsledek skončil v pěti z posledních sedmi pro UNCG. Když hráli doma proti Furmanovi, sparťané jsou v posledních šesti zápasech proti rozpětí 5: 1.


Populární Problémy

Rafael Nadal nedávno vysvětlil, proč hraje tenis a fotbal levou stranou, ale golf a basketbal pravou. Nadal také hovořil o svém založení a o tom, proč si myslí, že je důležité vrátit se společnosti.

Arizona a Oregon se setkají ve střetu dvou nejvýše postavených týmů Pac-12. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Podívejte se, jak sledovat premiéru seriálu Siesta Key v sezóně 2 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Noah Rubin nedávno hovořil o PTPA vedené Novakem Djokovičem a jeho motivaci vstupu do asociace. Podle Rubina několik minut po setkání začali hráči dostávat varovné textové zprávy od samotného ATP.

Díky třem bojům o titul má UFC 245 jednu z nejvíce naskládaných hlavních karet v historii. Zde je návod, jak koupit UFC 245 PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Může Dodin pokračovat ve své dobré formě v Lyonu proti Keninovi?