How To Be a Flipper (Girls)

Ploutve jsou obecně ženy, ale kluci se mohou také vydat do šíleného světa flipperdom. Postupujte podle těchto kroků a budete s největší pravděpodobností nejpodivnější osobou ve vašem městě.Kroky

 1. 1 Flipperness není hudební subkultura jako punk nebo grunge, ale určitě existují sponky. Prozkoumejte akustické hity 90. let. Ploutve milují Green Day. Ve skutečnosti by píseň s tématem ploutve pravděpodobně byla 'Time of Your Life', ale aby to byl skutečný flipper, vždy tomu říkejte 'Good Riddance' a buďte super naštvaní lidmi, kteří neznají skutečný význam. Poslouchejte také Jewel, Enya, Nora Roberts, Indigo Girls a Dashboard Confessional. Emo, rock, ska a punk jsou velmi přijatelné, ale nic příliš tvrdého. NIKDY neposlouchejte hip-hop, country, rap nebo cokoli populárního. (Ve skutečnosti můžete poslouchat, co chcete, ale to je to, co se doporučuje.)
 2. 2 Nikdy nepijte ani nekuřte; je to pro tebe opravdu špatné a skutečný ploutev by to měl mít vždy pohromadě. Také nejíst nezdravé jídlo, je to stejně špatné.
 3. 3 Zvažte možnost vegetariánství a případně veganství. Cílem ploutve v životě je nezpůsobovat bolest a utrpení. Pokud však nechcete nebo pokud vám to rodiče nedovolí, nemusíte být vegetariáni.
 4. 4 Začněte studovat bojová umění. Protože, hej, proč ne? Je to skvělá dovednost vědět a může se vám hodit několikrát v životě, že?
 5. 5 Pokud nesledujete Spongebob, sledujte kanál Discovery nebo Science.
 6. 6 Nikdy nesledujte MTV, E! nebo si přečtěte Týdeník nebo si kupte/sledujte NIC, co má co do činění s hloupými celebritami. Ploutve NENÁVIDÍ hollywoodskou kulturu. Reality televize, pokud nemá co do činění s vědou, je také zbytečná.
 7. 7 Vždy se dostavte na hodinu včas. Ploutve milují učení. Spřátelete se se všemi svými učiteli. Ploutve vědí, že ačkoli to zní geeky, vyplatí se to v doporučujících dopisech.
 8. 8 Dobrý ploutev vždy splní své domácí úkoly. Ujistěte se, že informace skutečně vstřebáváte a nespěcháte přes ně.
 9. 9 Kupte si balíček vícebarevných Sharpies a čerpejte s nimi vše, co vlastníte. Ploutve mají bezkonkurenční kreativitu, která se rozlévá všude. (ploutve milují kreslení na trička s Sharpy a vzory se nevymyjí!)
 10. 10 Nikdy nepijte sodu, kávu nebo samozřejmě alkohol. Ploutve obvykle pijí pouze vodu (ochucená je dobrá.) Mléko a pomerančový džus jsou také v pořádku.
 11. jedenáct Naučte se jezdit na kolečkových bruslích, pokud nevíte jak. Rollerblade všude možně.
 12. 12 Buďte pacifistou, protože nikdo by neměl rád zabíjení.
 13. 13 Protestujte, protestujte, protestujte! Přejít na protiválečné, práva zdravotně postižených, protesty za práva zvířat.
 14. 14 Rozvíjejte nechuť k očekávání, že se jednoho dne budete rozmnožovat.
  • Pamatujte, jste jen dítě!
 15. patnáct Cvičení! Ploutve chtějí být štíhlé a atletické. Po celou dobu noste sportovní podprsenky a hrajte si na hrudi. Ploutve milují plavání, běh, jógu, pilates a bojová umění. Ty vám pomohou zhubnout, ne se zvětšit.
 16. 16 Ovládejte své stravovací návyky. Snižte kalorie, ale snězte tuny ovoce a zeleniny.
 17. 17 Pokud je potřebujete, noste brýle. Brýle s plastovými obroučkami jsou VELMI flipperish!
 18. 18 Narovnejte vlasy a nechte vložit vrstvy. Podpisová barva vlasů je červená pro jedinečnost a zvláštnost.
 19. 19 Nechoďte se opalovat a používejte jen postupné samoopalovače. Ploutve jsou opatrné ke své kůži.
 20. dvacet Naučte se hrát na akustickou kytaru a klavír. Ploutve jsou hudebníci a dávají přednost sentimentální, akustické hudbě.
 21. dvacet jedna Připněte si nehty a udržujte je čisté; to je nutné pro lekce kytary! Namalujte je jasnými barvami.
 22. 22 Nepřesahujte obočí; ploutve nesnáší vypadat přehnaně a děsivě jako Pam Anderson. Nesnažte se změnit své vlastnosti pomocí make -upu, jako je konturování tváří (večerní tón pleti je v pořádku.)
 23. 2. 3 Ploutve milují pobyt venku, zejména při čtení, zpívání, kreslení nebo hraní na kytaru. Ploutve milují kempování a turistiku.
 24. 24 Nikdy nekřičte a nezoufejte, když uvidíte myš, pavouka, brouka atd.
 25. 25 Rozhodněte se, že jste příliš chytří na to, abyste byli objektem pro kluky.
 26. 26 Noste opasky s hroty, volné džíny nebo nákladní kalhoty.
 27. 27 Používejte pouze tenisky ve stylu converse (v létě jsou dobré i žabky), nejlépe v jasných barvách.
 28. 28 Noste roztomilá, vypasovaná trička, která jste si buď ozdobili sami, nebo koupili ve Walmartu za 5 $. Ploutve tolik nechodí nakupovat a většinu času tráví v knihkupectvích.
 29. 29 Ploutve milují klobouky, jako jsou klobouky, barety a vojenské čepice. Většina barev je v pořádku, ale ploutve obvykle nenosí hnědou.
 30. 30 Noste spoustu barevných želé náramků a manžet. Měli byste také mít několik prstenů.
 31. 31 Buďte zdvořilí, ale na veřejnosti mírně rezervovaní. Ploutve ze sebe nedělají brýle. Nedívejte se lidem do očí, dokud s nimi asi minutu nepromluvíte. Ploutve lidé nesledují; hledí do vesmíru.
 32. 32 Když vás lidé, které neznáte, škádlí, úplně je ignorujte.
 33. 33 Nemluv neustále. Na začátku konverzace se usmějte a přikývněte, jako byste už něco podobného slyšeli. Podívejte se na lidi, jako by to byla zajímavá zvířata, to je vyděsí. Nikdy nesdělujte příliš mnoho informací. Mluvte střídmě a metodicky a snažte se nemít otravný přízvuk jako valspeak.
 34. 3. 4 Působte vždy klidně a sečtěle. Pokud máte problém, například se opozdíte, nenechte se jím otřást, prostě tam přijďte a omluvte se. Skutečné ploutve lze držet u hlavně a jít: „Opravdu se potřebuješ uvolnit, člověče!“
 35. 35 Nechovejte se tak, že na vás potenciální partneři dělají dojem. Když s někým začnete chodit, nebuďte lhostejní.
 36. 36 Být ploutvem znamená nezávislost a svobodu. Nesnažte se být Barbie a nebuďte příjemní pro lidi. Ploutve jsou velkorysé a nápomocné vůči svým přátelům a rodinám, ale postaví se jim.
 37. 37 Přečtěte si klasiku. Gone With the Wind je dobrým výchozím bodem, protože je z roku 1936, ale jazyk je v dnešním světě srozumitelný. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nevnucujte lidem svou flipperness. Nikdo nemá rád, když mu názory strkají do krku.
 • Buďte jakýmkoli způsobem divní: vstávejte dříve než ostatní lidé, objednávejte si vodu v restauracích, místo řízení se procházejte atd.
 • Někdy pochvalte jejich hudební vkus.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání VCU vs Severní Texas online.Zde je návod, jak sledovat hry Philadelphia Eagles online bez kabelu v roce 2019.

Most je druh pohybu, který je často k vidění v gymnastice, józe a pilates. Existuje několik různých verzí mostu a různé variace pro začátečníky a odborníky. Tento pohyb je dobrým způsobem, jak vypracovat řadu svalů, ...

Novak Djokovič musí být do 8. března 2021 zařazen na 1. místo, aby předběhl rekordní bilanci Rogera Federera v délce 310 týdnů. Svět č. 2 Rafael Nadal má matematickou šanci tomu zabránit, ale jeho šance jsou směšně malé.Kontroverzní rapper Tekashi 69 je uveden v nejnovějším dokumentu Showtime 'Supervillain'. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Běh Rogera Federera ve Wimbledonu 2021 dospěl k nepředvídatelnému konci, když ve středu ve čtvrtfinále porazil Hubera Hurkacze 6: 3, 7: 6 (4) a 6: 0.