Živý stream Browns vs Broncos: Jak se dívat online bez kabelu

Foto Billie Weiss/Getty Images Rozehrávač Browns Baker MayfieldKdyž se Cleveland Browns v neděli odpoledne postaví v Denveru zápasícím Broncos v Denveru, vypadne, že by mohli chytit na frak.

Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Browns vs Broncos na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Chcete-li sledovat hry CBS s prodejem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.tenisová pistole na stlačený vzduch

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Browns vs Broncos na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL nad rámec této hry, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Clevelandu a Denveru) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.tenisová hra set zápas

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs Broncos na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Clevelandu a Denveru) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs Broncos na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS na trhu. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs Broncos na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Gigans Packers live stream zdarma

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs Broncos a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Browns vs Broncos

Browns (2-5) a Broncos (2-6) jsou dva týmy, které zoufale potřebují vyhrát, aby se jejich sezony ubíraly správným směrem když se setkají v neděli odpoledne v Denveru .

Po zahájení kampaně 7-8-1 2018 a mimo sezónu velkých úvodních akvizic byla pro Browns velká očekávání, že v této sezóně konečně ukončí své dlouhé sucho v play-off, ale věci se začaly točit, protože tým upustil od posledních tří zápasů .

jednoduchá pravidla tenisu

Frustrace se začaly projevovat u jejich zadáka z druhého ročníku Bakera Mayfielda, který ve středu odešel z mediálního zasedání poté, co ho znepokojila řada výslechů.

První celkový výběr draftu v roce 2018 se v této sezóně velmi potýkal s tím, že vedl ligu s 12 zásahy.

Mayfield se po incidentu ve středu obrátil na Twitter, aby vyjádřil své frustraci.

Každý chce slyšet pravdu, dokud ji skutečně nezjistí ... Jsem tím, kým jsem a vždy jsem byl, řekl Mayfield. Neříkejte tomu emocionálně, když je to vhodné, a pak vášni, když se to hodí. Záleží mi na vítězství, takže jsem frustrovaný. Pokud bych se měl chovat, jako by bylo v pořádku prohrát, pak by všichni řekli, že jsem se uklidnil. Můj pocit naléhavosti je na všech dobách nejvyšší. A pokud někoho po cestě urazím ... to je škoda.

Mayfield dokončil 20 z 31 průchodů na 194 yardů, přistání a zachycení při prohře 27-13 z minulého týdne s New England Patriots.

Browns otočili míč na třech po sobě jdoucích drženích, když v první čtvrtině zaostali 17: 0 na neporažené Patrioty.

Jedním z osamělých světlých bodů pro Browns ve ztrátě byla produkce běžícího Nicka Chubba, který rozbil špičkovou obranu Patriots na 131 yardů na 20 přenosů.

Stejně jako Browns, i Broncos prošli těžkými časy v první polovině této sezóny.

Poté, co prohráli své první čtyři zápasy, Broncos vyhráli dvě v řadě a vypadalo to, že si možná vybírají, aby se dostali zpět do závodu play-off, ale poslední dvě propadli a propadli na 2–6.

Zadák Broncosu Joe Flacco byl tento týden umístěn na IR a zbývající část sezóny vynechá kvůli herniovanému disku na krku.

Brandona Allena vyzve Broncos, aby v neděli poprvé odstartoval v NFL.

nákup použitých tenisových raket

Sedmadvacetiletý profesionál čtvrtého ročníku z Arkansasu bude svůj první start pod středem od 2. ledna 2016, kdy vedl Arkansas proti Kansas State v Liberty Bowl.

Broncos nyní nabízí sbírku quarterbacků, kteří se v NFL teprve musí chytit.

Jako záloha povýšili Bretta Rypien, nedraftovaného nováčka z Boise State, z cvičné čety.

POČASÍ:
Denver čeká v neděli pěkné podzimní odpoledne se slunečnou oblohou a teplotami od nízkých do poloviny 50. let.

ODDS:
Hnědé -4
Celkový počet bodů nad/pod: 39


Populární Problémy

Daniel Dobre bude novým trenérem Simony Halepové po rozdělení šampiona French Open od Thierryho Van Cleemputa.

Jak hrát Strip War. Pokud máte balíček karet, máte vše, co potřebujete k hraní války. Je to neuvěřitelně jednoduchá karetní hra, jejímž jediným cílem je shromáždit všechny karty v balíčku. Válka je obvykle považována za dětskou hru ...

Zatímco většina pozornosti bude příští týden na Shanghai Masters na Federera a Djokoviče, existují hráči, kteří mohou na jaře překvapit!

Jak ošetřit modřinu na patě. Přestože pohmoždění paty není považováno za vážné zranění, bolest a otok, které způsobí, mohou být docela vysilující. Když je pata zraněna opakovaným nadměrným používáním nebo silným nárazem, je důležité vzít ...